Přejít na obsah

Rolex GMTM2BLNR


Doporučené příspěvky

Zdravym chronomagy!

 

Chcem sa podelit o radost z noveho prirastku... 

 

Kupoval som u AD v Bratislave v Sherone.

Den pred kupou som si isiel "obzriet" stav skladu v obchode :) Moj ciel boli klasicke cierne Suby s datumom. Tie bohuzial nemali na sklade. Suby s datumom mali iba zelene "hulky", ponukli mi este cierne GMTM2. Tu sa zacala dilema ze do ktoreho modelu ist, a tak som otvoril temu s pomocou pri vybere http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/92143-rolex-gmt-master-ii-vs-rolex-subhulk/ .

 

Dakujem vsetkym zucastnenym za rady, ktore viedli k tomu ze som na druhy den volal do obchodu ci nemaju aj GMTM2 BLNR. V telefone pani povedala ze "nieco by sa aj naslo" ale ze sa mam teda zastavit osobne. Ja ze ok, tak mi ich do vecera zarezervujte.

 

Vecer prichadzam do obchodu, vypytal som si ich pozriet... boli uplne super, hned laska na prvy pohlad, predtym som BLNR nazivo este nevidel... Spytal som sa ze ci ich mozem este porovnat so zelenymi submy, a ciernymi GMT, a pani na to ze GMT sa dnes predali, a zelene suby tu este mame, ale su zarezervovane pre zakaznika! :)

 

tak si hovorim ze super ze som sa im najprv ozval telefonicky a zarezervoval ich,... a zaroven som bol celkom prekvapeny ako rychlo sa rlx predava v Bratislave :)

 

Volba teda padla bez vahania, a som stastny majitel ROLEX GMT Master 2 BLNR  :clap:

 

Pocas balenia do krabice este prebehla mala debata o tom ze preco mi vlastne neukazali tie BLNR den predtym, ich vysvetlenie bolo ze nemaju vsetky modely (hlavne suby a GMTM2) vystavene vo vyklade alebo vo vytrine vnutri, pretoze casto ich chodia nakupovat japonski turisti, pretoze u nich su aj drahsie ako v europe, a hlavne si drzia image nedostupnych hodiniek, a nieje bezne ich v statoch azie dostat. Tak ze maju dohodu s rolex aby ich primarne nevystavovali a nepredavali zahranicnym turistom, ale drzia ich v sejfe, a skor ich ukazu lokalnemu zakaznikovy ktory ich priamo zhana. ...Neviem ci je to pravda alebo len "rozpravka od predajcu" ale celkom zaujimava story...

 

post-26988-0-06559500-1452943401_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta story mi teda moc nesedí, ale hodinky super. Těším se na další foto :photo:

+1 :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cennikova cena 7850E . O zlave na rolex sa vobec ani nebavili :) ...povedali ze na hociake ine hodinky kludne ... pozeral som este IWC portugieser automatic 7days tam bola cennikova 12 800E a 15perc.mi ponukol hned dolu... mozno keby sa s nimi chvilu natahujem tak aj trochu viac, ale o rolex ziadna debata... A ked som si uvedomil ze vcera mali este na pulte hulky a cierne GMT a na druhy den uz neboli na predaj, tak mi bolo jasne ze tema zlavy im je ukradnuta :)

 

delas mi radost, chlapce  :) ukecal si slevu? jaka je aktualni cenikova?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...