Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Potápky do 6000,-

seiko orient divers automaty

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 McStinger

McStinger

เปรี้ยว

• Member_50
  • 5 949 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 17.leden.2016 - 22:15

Chtěl jsem jen napsat,že v této ceně je to jen o designu.Zbytek je na jedno kopyto.

Ako tak po Tebe čítam dnešné príspevky, máš dnes poslabší deň :). Staršie som nečítal, tak sa neviem vyjadriť.

Mühle-Glashütte Marinus GMT - recenzia, Mühle-Glashütte 29er Big - fotky, Seiko Sumo Limited - fotky, Seiko SRP653 - minirecenzia, JeanRichard Aquascope Hokusai - fotky

#22 roman2277

roman2277

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 75 příspěvků(y)
  • Bydlí:okolí Prahy
  • Fanoušek značky:Davosa,Rolex,Montblanc,Breguet,Blancpain,Tudor,Zenith

Publikováno 18.leden.2016 - 10:39

Ale vůbec ne.Jen to vidím na rozdíl od většiny lidí jinak.Já se zabývám zbožím napříč celým spektrem.A jen vidím jak to chodí ve výrobě.(nejen hodinek).Mimochodem 85% automatů používá Etu 2824.( a jen se na to lepí jiný štítek) Ale je to na dlouhé povídání.

#23 USER47

USER47

Megazávislák

• Member_50
  • 2 993 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 18.leden.2016 - 13:22

Ale vůbec ne.Jen to vidím na rozdíl od většiny lidí jinak.Já se zabývám zbožím napříč celým spektrem.A jen vidím jak to chodí ve výrobě.(nejen hodinek).Mimochodem 85% automatů používá Etu 2824.( a jen se na to lepí jiný štítek) Ale je to na dlouhé povídání.

Zaprvý si jsem celkem jistej, že pokud se bavíme o celosvětový produkci, tak těch tvejch 85% je dost mimo, zadruhý tady se rozhoduje mezi hodinkama, který Etu nepoužívaj zcela určitě a tazatel konec konců strojek ani neřeší (protože oba jeho favoriti maj stejnej). Zatřetí hodinky nejsou jen líbivost plus strojek, i v týhle kategorii jsou rozdíly v kvalitě pouzdra/cifru//náramku/řemenu, pohodlnosti, lumi a hromadě dalších věcí.

#24 student

student

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 98 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 18.leden.2016 - 14:30

Zaprvý si jsem celkem jistej, že pokud se bavíme o celosvětový produkci, tak těch tvejch 85% je dost mimo, zadruhý tady se rozhoduje mezi hodinkama, který Etu nepoužívaj zcela určitě a tazatel konec konců strojek ani neřeší (protože oba jeho favoriti maj stejnej). Zatřetí hodinky nejsou jen líbivost plus strojek, i v týhle kategorii jsou rozdíly v kvalitě pouzdra/cifru//náramku/řemenu, pohodlnosti, lumi a hromadě dalších věcí.

Měl jsem Seiko SKX 007,a za ty peníze naprostá spokojenost.

Po koupi jiných hodinek jsem je používal jako náhradní-pracovní.

S.

#25 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 355 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 19.leden.2016 - 23:41

Ja bych jeste nezatracoval Orient Ray. Zalezi na tom, k cemu vsemu je chces nosit a Ray mi prijde univerzalnejsi nez SKX ;-) Pripadne kdyz SKX, tak bych se mrkl po 399. Nedavno tu byly jedny na prodje na foru. Je to model, co se nedela a uz blbe shani. Vyjdou trosku draz nez 6000, ale cifr se mi libi vic nez na 007.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#26 pepyczek

pepyczek

Závislák

• Member_50
  • 902 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:od každé něco

Publikováno 24.leden.2016 - 12:13

Ja bych jeste nezatracoval Orient Ray. Zalezi na tom, k cemu vsemu je chces nosit a Ray mi prijde univerzalnejsi nez SKX ;-) Pripadne kdyz SKX, tak bych se mrkl po 399. Nedavno tu byly jedny na prodje na foru. Je to model, co se nedela a uz blbe shani. Vyjdou trosku draz nez 6000, ale cifr se mi libi vic nez na 007.

A co Orient Mako? Ty Raye maji u datumu nejakou plastovou soucastku, ktera pry obcas odejde (to jsem zjistil tady na foru). Maka to maji stejne?

Jsem den ode dne cim dal tim vic nerozhodny.... :frusty: .

minulost: Seiko SNXS79, Seiko SNX111, Seiko SNZF17, Citizen CA4010-58L, Seiko SARX015, Seiko SARB033, Citizen CA0338-57E, Vostok Amphibia 420919

současnost: Ball Fireman Enterprise NM2188C-S5J-BK, Omega Constellation c-shape 168.017, cal. 561, Citizen BM8180-03E, Vostok Amphibia 120512

Moje hodnocení

#27 pepyczek

pepyczek

Závislák

• Member_50
  • 902 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:od každé něco

Publikováno 24.leden.2016 - 12:35

Ta Maka jsem myslel XL..

minulost: Seiko SNXS79, Seiko SNX111, Seiko SNZF17, Citizen CA4010-58L, Seiko SARX015, Seiko SARB033, Citizen CA0338-57E, Vostok Amphibia 420919

současnost: Ball Fireman Enterprise NM2188C-S5J-BK, Omega Constellation c-shape 168.017, cal. 561, Citizen BM8180-03E, Vostok Amphibia 120512

Moje hodnocení

#28 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 9 355 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 24.leden.2016 - 15:11

Mako a Ray maji strojek uplne stejny. Pocitam ze mako xl taky. Mako bylo prvni, na Ray pak zapracovali na lumi. Mako xl ma lumi z tech tri asi nejhorsi a nema sroubovaci tu horni korunku na zmenu data. A je to uz taky kus hodinek, nemusi sednout kazdemu. Zalezi jakou mas ruku.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#29 HondzaX

HondzaX

Megazávislák

• Member_50
  • 1 134 příspěvků(y)

Publikováno 24.leden.2016 - 15:34

z tvého výběru neuděláš spatně žádným z těch kousků. Já mám osobní zkušenost s SNZH55, respektive modelem SNZH53 - což je to samé, akorát v modré variantě a v podstatě jim nemám co vytknout. Za ty peníze velice slušné hodinky. 

#30 kopis

kopis

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 76 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 24.leden.2016 - 15:42

Na léto plánuju podobný nákup a momentálně se mi nejvíc líbí Citizen NY0040.

(foto z netu)

Přiložený soubor (y)

#31 martin151

martin151

Závislák

• Member_50
  • 607 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma

Publikováno 25.leden.2016 - 08:44

A co Orient Mako USA ?Mají safír ,plastické indexy ,plné koncovky tahu ,cena 225$.Jen sehnat
někoho ,kdo je přiveze z USA.

Tento příspěvek byl upraven od martin151: 25.leden.2016 - 08:46

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:seiko, orient, divers, automaty