Přejít na obsah

IWC Mark XVIII 40mm


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím jestli tam má zrovna toto letadlo co dělat, ale mě se to docela líbí, samozřejmě chápu argument že strohé je purist, nadruhou stranu jsou to hodinky za kilo takže to mohu brát tak že aspoň s dýnkem něco udělali. Já myslím že kdyby tam prdly datumový modul který by posunul datumovku více doprava tak by byly skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem fakt nenašel, ale pokud je důvod pro Tante Ju na dýnku jen to, te že IWC má reklamu na letadle a nikde v minulosti nějaká nosná propojka IWC a Junkers není, tak je to pro mě nemilá věc, zase jsme jen u marketingu...

 

Edit: samozřejmě jejich Ju znám, sleduji, ale naivně jsem fakt hledal něco víc...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoretické propojení je B-Uhr od IWC na ruce navigátora v dopravním Junkersu... je to stejný nesmysl jako Spitfire řada, kde ciferník, který má svým leskem, evokovat lesk letadla je elegantně doplněný o jméno stíhačky, která rozhodně nebyla tím lesklým elegantním strojem z doby kdy letět bylo svátkem, v letadle se dalo kouřit a častěji to spadlo. Jsem zvědavý zda stejně "vylepší" dýnko u BP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych ocenil, kdyby si hosi v IWC vyndali hlavu ze zadku a konecne udelali variantu Marku v matne keramice Top Gun. Byl by to jasny bestseller. Oni misto toho udelaji leskly Miramar, aby si lide nejdrive koupili lestenky? Zacinam mit pocit, ze svych zakazniku delaji blbce. Asi tam prestoupil nekdo z Panerai...  :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vám přijde zvláštní, kolik designových faceliftů dělá IWC v rámci jedné číselné modelové řady? Např. konec tripledate u pilotek, nedávno u Aquatimerů se safírovou lunetou zbrousili prostřední článek tahu a u chrona zrušili inverzní subcifry...

Zaprvé by mě zajímalo, kde a od koho sbírají informace, podle kterých to ohnou (většinou je to totiž téma diskuzních fór) a za druhé to moc nesvědčí o sebevědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych ocenil, kdyby si hosi v IWC vyndali hlavu ze zadku a konecne udelali variantu Marku v matne keramice Top Gun. Byl by to jasny bestseller. Oni misto toho udelaji leskly Miramar, aby si lide nejdrive koupili lestenky? Zacinam mit pocit, ze svych zakazniku delaji blbce. Asi tam prestoupil nekdo z Panerai...  :axehead:

Ja som si tiez hovoril, ze cierne by boli lepsie nez Miramar. Potom by mi ale zas urcite vadilo, ze su 41mm a nie 40 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...