Přejít na obsah

TOP fotky fora


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mna tie extra super fotky pravdupovediac seru.

Okrem toho, ze je ich plny internet, znacne skreluju samotne vnimanie hodiniek.

Namotas sa na hodinky podla skvelych fotiek a ked pride postak a ty rozbalis balik a nastane Aliexpress efekt. Sklamanie a davas svoj inzerat, ze nepreskocila iskra.

 

Vlakno kde by bol nejaky postup ako vyrobit top fotku by som ocenil. Pribeh, praca a postup ako vznikla ta a ta fotka mi pride uzitocnejsia, ako sekundove kochanie sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People, v princípe s tebou súhlasím a mám podobný problém. Ale efekt superfotiek vnímam až na úrovni produktových fotiek výrobcov. Buď sú to rendre, alebo naozaj ťažké hodiny v grafickom editore. Nemyslím si, že na fóre sa vyskytuje až táto kategória fotiek.

 

Kto nepozná, tak napríklad:

https://www.youtube.com/watch?v=VOD-88SNDCA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborne, ja tam chýbam. Chronomag bol môj posledný ostrov fotografickej nádeje v šedivom živote a ešte aj tam nepatrím...všetko je stratené bééé...toto si chcel Bells, toto?  :D

já si šel nalít na žal a teď už to  po opravách kolegů asi nesmím vypít... :/

 

Krutej svět, škoda, že nevyšel  zákaz všech těch internetů :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Osobně bych klidně zahlasoval za vlákno "jak fotit hodinky"...

Spíš to pojmout obecněji:

 

jaký by mělo bejt světlo

co je a jak přistupovat ke kompozici

že oříznout formátem 5% hodinek (včetně řemenu) , když to není ku prospěchu snímku je brutalita

co je clona a proč ji používat

proč je důležitý postprocessing

apod.

 

Hromada lidí tady totiž fotí a evidentně fotí rádi, dokonce si k tomu pořídili i lepší nástroje, ale jejich kvalita výstupu by mohla být zásadně jinde, jen kdyby věděli, jak už před stiskem spouště k tomu focení přistoupit. A stejně jako ve vláknu "jak fotit makro", kde se te´d už návody neobjevují, ale spíš výstupy členů, na který se více či méně dá uspokojivě koukat, mohly by se v podobným vlánu s návody "jak" časem taky objevovat pěkný fotky

Tohle je dobrej napad a primlouvam se za nej, protoze presne tohle bych potreboval. Nejakou teorii k tomu a pak zkouset a cvicit a nechat si poradit, co bylo spatne a jak to priste udelat lip.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslyš, Bellsi, jen tak pro zajímavost - vážně bylo tvým úmyslem založit vlákno, které se bude věnovat především technicky dokonalým fotkám, jejich hodnocení, rozboru a fotoškole (náhodou pěkná myšlenka) nebo jsi to původně myslel spíš stylem "Jaká fotka na m? hodně zapůsobila?"

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People, v princípe s tebou súhlasím a mám podobný problém. Ale efekt superfotiek vnímam až na úrovni produktových fotiek výrobcov. Buď sú to rendre, alebo naozaj ťažké hodiny v grafickom editore. Nemyslím si, že na fóre sa vyskytuje až táto kategória fotiek.

 

Kto nepozná, tak napríklad:

 

Asi profesionalni prace, ale kdyz to vidim, tak mi je z toho spíš nejak smutno.... Furt me to jen utvrzuje v tom, ze dneska uz nemuzes verit nicemu... Nezelenejsi jablko a nejruzovejsi sunka byva ta nejvic chemicky vyhnana... Nejhezci holka push upnuta neli rovnou dofouknuta.. A nejhezci fotka nakonec cela domalovana....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslyš, Bellsi, jen tak pro zajímavost - vážně bylo tvým úmyslem založit vlákno, které se bude věnovat především technicky dokonalým fotkám, jejich hodnocení, rozboru a fotoškole (náhodou pěkná myšlenka) nebo jsi to původně myslel spíš stylem "Jaká fotka na m? hodně zapůsobila?"

Me ani neslo o technicky dokonale fotky, ale o fotky ktere necim zaujmou a stoji za to, at uz je to jen dobre zachycena momentka, nebo i technicky dokonala fotka, slo mi o urcite kouzlo, ktere nektere fotky maji at uz je to dokonalosti, scenou, nebo necim jinym.

 

Ovsem libi se mi napad Sedlina a jsem rad, ze alespon k tomu toto vlakno poslouzi, pokud misyo nej vznikne nejaka "fotoskola" protoze tu bych sam potreboval, ja vsechno dohanim v PS, ale tam taky neumim vse, takze ne vsechno dokazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...