Přejít na obsah

Hamilton Frogman - Basel 2016


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Stejně dvojhvězdu nevidim, možná vidim elektrický impulzy ve tvaru H, to je jen moje představa, co jsem se kde dočetl psali o legendárním logu písmene Há, od kterého upustili a teď ho zase našli. Šikulové. A nějakej srp a kladivo mi k tomu fakt moc nepasuje.

 

logo.jpg

Mno, jak to říct. Kolega Krtenek nepatří mezi tuctové přispěvatele. . Voni ty internety snesou ledacos.

 

Myslím, že to logo začali používat poté, co jako první na světě představili v roce 1957 hodinky poháněné baterií, takže nebudeš od pravdy imho daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně se ty 42mm docela líbí, zejména ta modrá varianta. A logo mne nijak neuráží a ani ve mně neevokuje nic jiného než jak napsal Démon - elektrický symbol. 

 

 

post-5320-0-07350200-1454240491_thumb.png

 

 

1957 Ventura

Following WWII, the revival of commercial production was marked by the revolutionary introduction of the world's first battery powered watch, the Ventura, in 1957. This astounding technology was accompanied by styling unseen and untried before in the watch industry. The asymmetrical case, pointed and extended lugs and curved crystal of this technical marvel shook the watch industry up and changed the face of watch design.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď bych měl asi prohlásit, že jsou to skvělé a výjimečné hodinky. Z toho ale nic nebude.

Věř mi, že je mi zcela srdečně jedno, co prohlašuješ. Z tvých postů jsem je ještě nic nedověděl a nečekám změnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne to takový průser nebude - cenikovka 1000, resp. 1400 dolarů mínus takových 15-20 procent slevy z nich udělají koupitelné hodinky. Škoda že u větší verze nešli do širšího řemínku (tipuji to na 22mm).

Konkrétně ty modráky bych si i dokázal představit na pazouře.

A na člena Krtenek prosím nesahat ! Jeho výběry jsou už legendární a podnětné. Škoda jen že si změnil avatar - ten původní s Chrobákom Vreckom od Shootyho byl takový výstižnější  :)

post-35497-0-19117900-1454254609_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mně se třeba Hamilton Sub Auto zrovna líběj, tím, že jsou jiné, včetně tý nuly na dvanáctce: http://www.hamiltonwatch.com/collection/khaki/navy/sub-auto/h78615985

Ano, tyto Hamilton se mi libi nejvic ze vsech a na foru je asi nikdo nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidis, pamet mi uz neslouzi :) , jsou pekny nahodou. Jak uz jsem nekde pisal, jsou jine, nez ostatni, to mne bere.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilotkoidní ciferník jim prostě nesvědčí. Navíc tyhle ani nemají origo tah.

 

 

Ale maji :) .

post-30673-0-92068400-1454264915_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Tano, Ty jedeš jak tank, mrkni co se píše, tolik reakcí tu neni :)))))))))))))

fakt se Ti ty s tou nulou líběj, já bych je vyhodil ... kvůli tý nule ... z baráku dřív, než bych je tam donesl :)

Omlouvam se, necetl jsem ty drivejsi reakce :( . Jsem pako.

Jinak jsem koukal na video a uz se mi nelibi :) . Ta luneta ma nejake pvd z vnejsi casti a aby toho nebylo malo, tak ten fond cislic na lunete je taky asi pvd. Zadne pvd doma nechci, ta nula by mi tolik nevadila asi. Pak to uchyceni te gumy ze spodni casti na dva samorezy je taky k smichu.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Na konstrukci hodinek se podílel nový ambassador značky, trojnásobný světový rekordman ve volném potápění Pierre Frolla.

 .... to se s ním potáhne až do krematoria ..... podpořit tenhle hnus muselo stát spoustu bankovek .... tohle si koupí jenom někdo smyslů zbavený .... vypadá to jak čutora co měl můj děd v třicetiletý válce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .... to se s ním potáhne až do krematoria ..... podpořit tenhle hnus muselo stát spoustu bankovek .... tohle si koupí jenom někdo smyslů zbavený .... vypadá to jak čutora co měl můj děd v třicetiletý válce

 

Nestihl jsem Tě do multicitace :)

jo, ať mi taky zašustěj bankovkama a budu mít vodu stále po ruce, teda jestli není odvážné tvrdit, že dědové ve třicetiletý válce měli v čutorách vodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Už jsem tu nulu viděl i na jinejch, jenom nevim na kterejch ... asi něco čínskýho, ale jistej si nejsem ..

Hamilton Below Zero ..... taky dost děsná věc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...