Přejít na obsah

Ceník RLX 02/2016


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zajdi si k AD Rolex a nech si popsat postup prodeje hodinek: k cemu slouzi ELEKTRONICKA zelena karta Rolex, jak se propojuje s terminalem, kam se informace prenasi apod. Casy krale Klacka, kdy certifikat byl kus prelozeny A4 jsou nenavratne pryc.....jestli mas u AD Rolex slevu 20% a umis to dalsi jak pises.....ehm jsi kabrnak, nebo ti to nekdo vsechno vypravel?......

 

Ne ty jsem kupoval u nás, ale předpokládám, že to je se všema hodinkama tohoto stylu nákupu stejné.

Upraveno uživatelem Rybiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

he, sem se ted dival do starejch zprav, a mam tu jednu z 2010, jaky tehdy umeli slevy v Sheronu BA. jen podotykam, vsechny suby jsou mysleny plechace.. 

 

116520 Daytona, 40mm 7.500,-?
116334 Datejust II., 41mm 4.850,-?
14060M Submariner, 40mm 3.520,-?
16610 Submariner Date, 40mm 3.890,-?
16610LV Submariner Date, green, 40mm, 4.100,-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

he, sem se ted dival do starejch zprav, a mam tu jednu z 2010, jaky tehdy umeli slevy v Sheronu BA. jen podotykam, vsechny suby jsou mysleny plechace.. 

 

116520 Daytona, 40mm 7.500,-?116334 Datejust II., 41mm 4.850,-?14060M Submariner, 40mm 3.520,-?16610 Submariner Date, 40mm 3.890,-?16610LV Submariner Date, green, 40mm, 4.100,-?

To je hodně zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že to někde někdo napsal že vztah Rolexu má tři fáze:

1) Fuj, má to každej kolotočář a furt to vypadá stejně, 0 inovací

2) Jako něco dokázal a místo v historii má

3) On je stejně nejlepší, neměnný nadčasový design, spolehlivé kalibry :)

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky se pobavím, šlo by to smazat, ale je to hezký příklad, proměny k Rolex :) Trochu se z hodinek stalo mezinárodní platidlo, které dokáže obejít i kurzy jednotlivých států, nazval bych to RLXcoin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sibiř si to úplně v klídku představit dovede, koneckonců proč myslíš, že se těma článkama zásobuje :D

 

edit- jinak ten vývoj názoru na Rolex (a koneckonců prakticky na většinu hodinek) je stejně takovej chronomagovskej folklor. Vyjádřením typu- budu mít maximálně doma tři kousky, víc stejně neunosím, za hodinky bych utratil maximálně třicet tisíc, co se ti na rolexkách a paneraích může líbit, Seika za víc než deset tisíc si koupí jenom magor- si prostě musí projít každý, bez toho to asi nejde ;)

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za vyvěštění mé budoucnosti, aspoň vím na co se mám připravit...  :lol2: Rolexu jsem už propadl, PAM mě začíná chytat a za normálních okolností bych řekl, že Seiko nikdy, ale teď mám trochu strach to vyslovit, protože diagnóza je jasná... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...