Přejít na obsah

Ceník RLX 02/2016


MaxT

Doporučené příspěvky

To jsou ceny, a jeste kdyz v te dobe bylo euro tak za 23,5Kc, snad to nebudou cist mistni cenovy pojicajti :D

he, sem se ted dival do starejch zprav, a mam tu jednu z 2010, jaky tehdy umeli slevy v Sheronu BA. jen podotykam, vsechny suby jsou mysleny plechace.. 

 

116520 Daytona, 40mm 7.500,-?
116334 Datejust II., 41mm 4.850,-?
14060M Submariner, 40mm 3.520,-?
16610 Submariner Date, 40mm 3.890,-?
16610LV Submariner Date, green, 40mm, 4.100,-?

Upraveno uživatelem blackhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Snad je to správně

Ty mírné cenové rozdíly v jednotlivých zemích jsou daný výší sazby DPH, nebo to má jiné opodstatnění? Např v Rakousku a GB je sazba 20%, v Německu 19% a cenový rozdíl u list price tomu tedy neodpovídá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

V akom casovom predstihu vychadzali doteraz spravy o zdrazovani, vie niekto napisat ? Dik!

 

Rolex nema ziadny pattern, ako napr. Apple s pravidelnym releasom iPhone v septembri... Tu je par zdrazovani z minulosti z UK:

 

Februar 2009, Januar 2010, Oktober 201, Januar 2011, Jun 2011, Jun 2012...

 

Na druhu stranu medzi 1997-2005 sa ceny nehybali 8 rokov v kuse takmer vobec. Ten rapidny narast, kedy sa ceny od 2006/2007 viac ako zdvojnasobili nie je pravidlom (vychadzajuc z historickych dat).

 

Skory pohyb smerom na hor sa da odhadnut pokial bude euro nadalej oslabovat oproti USD a franku (od februara je oproti franku 4% dole). Napr. v UK bolo 11/16 skokove zdrazenie o 10%, pretoze prepadom hodnoty GBP proti francu vznikla obrovska arbitraz a vsetci chodili na nakupy tam (na co bola reakcia rolexu podla britskych for, ze bolo takmer nemozne zohnat vacsinu modelov ci uz pre mensiu supply, alebo ze sa proste obratom vsetko vykupilo)

 

Naopak zaujimave bude sledovat co sa stane, v pripade ze by sme mali novu ekonomicku krizu, ale to by malo mat skor vplyv na vsetky ostatne znacky (breitling, jaeger, omega, breguet, tag heuer... v zmysle prepadu cien) rolex sa zvykne drzat aj pocas kriz.

 

Kazdopadne, rolex je nikym nevlastnena charita (i'm not kidding) takze narozdiel od znaciek vlastnenych lvmh a swatch group ich ziadny shareholders do nicoho netlacia (neexistuju) a preto si mozu robit co chcu a trhove pravidla sa tu aplikuju tazko.

Upraveno uživatelem qwer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qwer: Nevim odkud cerpas, ale ceny luxusniho zbozi nemaji vliv na ekonomickou krizi

 

Bavil som sa na tuto temu s 3 postarsimi panmi, ktori hodinky zbieraju 20+r a toto je co mi hovorili nezavisle od seba, ked som sa ich zo zaujmu pytal na chovanie "hodinkoveho marketu" pocas 2001 a 2008... Na druhu stranu mam 24, takze osobne som si tym nepresiel a konkretne tento vyrok nejakymi statistikami podlozeny nemam, takze sa mozem mylit a mozem byt obetou law of small numbers. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pratele, jestli to tu uz nekde je, tak se omlouvam za OT. V tydnu jsem mluvil s jednim z majitelu zlatnictvi/hodinarstvi v Baltimore, rodinna firma od 20 let a ten mi tak mimochodem rika, jestli vim, ze oficialni dealeri Rolex dostavaji z hodinek 40% a jeste bonus 5% za prodej, sle to uplne nesoecifikoval. Rozhovor byl samozrejme o rolexkach. No tak mu rokam, ze to je super prostor pro slevy a on, ze v US mohou oficialni prodejci rolex davat max 10%, coz jsem teda v DC a okoli uszil na vlastni kuzi. Vic nikdy nikdo nenabizel. Myslite, ze na tom neco je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, jestli to tu uz nekde je, tak se omlouvam za OT. V tydnu jsem mluvil s jednim z majitelu zlatnictvi/hodinarstvi v Baltimore, rodinna firma od 20 let a ten mi tak mimochodem rika, jestli vim, ze oficialni dealeri Rolex dostavaji z hodinek 40% a jeste bonus 5% za prodej, sle to uplne nesoecifikoval. Rozhovor byl samozrejme o rolexkach. No tak mu rokam, ze to je super prostor pro slevy a on, ze v US mohou oficialni prodejci rolex davat max 10%, coz jsem teda v DC a okoli uszil na vlastni kuzi. Vic nikdy nikdo nenabizel. Myslite, ze na tom neco je?

Rozhodně ... a příjde ti to špatně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cisla celkem odpovidaji realite i u jinych znacek. Vim, ze bezna sleva na hodinky pro zamestnance obchodu prodavajicich znacky Omega Breitling apod je 30%, a to je prodejna stale v zisku.

Osobne mi to prijde jako v poradku. Z neceho se musi platit provoz a dalsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...