Přejít na obsah

Borealis Bull Shark Diver


Doporučené příspěvky

I kdyz jsou to puvodem Portugalci, tak to asi patri do teto kategorie...

Dnes jsem na strankach Borealis narazil na tyto hodinky. Inspirace je jasna, ale musim rict, ze se mi teda zamlouvaji. Samozrejme hlavne v klasicke verzi No Date, cerny cifr, cerna luneta s cervenym trojuhelnikem. Strojek je Myota 9015, co mi trosku vadi, je velikost 42mm. Na vintage divery by se sluselo 40mm nebo 38mm, ale chapu, ze spousta lidi by potom zase kricela, ze uz je to male. Na vyber jsou i verze s datem, pro ty, kteri ho nutne potrebuji k zivotu. Coz mi prijde sympaticke.

Zatim se jedna o pre-order, k dodani budou nekdy v Listopadu 2016. Takze takova trosku strategie MKII, ale za mnohem mene penez.

http://www.borealiswatch.com/store/diver-watches/#!/Borealis-Bull-Shark/c/16525119/offset=0&sort=normal

Tak posudte sami, co vy na to...

post-5997-0-50768900-1454539100_thumb.jpg

post-5997-0-30468500-1454539094_thumb.jpg

post-5997-0-71984800-1454539092_thumb.jpg

post-5997-0-23609800-1454539090_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky docela hezké, klasické potápaky. Jen by mě zajímalo, proč tomu číňani dávají tak blbé názvy.... nejdřív mě upoutala značka Geckota.... už vidím, jak to kámoši v hospodě čtou....kokota?! Ty vole, co to máš za hodinky.... a teď pro změnu Borelioza.... to už je fakt úsměvný  :-)). Takže hodinky hezké, ale na ruku bych je asi nevzal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ty vole, co to máš za hodinky.... a teď pro změnu Borelioza.... to už je fakt úsměvný  :-)). Takže hodinky hezké, ale na ruku bych je asi nevzal....

... no tak teď už vim, co na ruku v žádnym případě nechci, já ji měl, před dvacetipěti lety ... tak to raději ty štajny a v nejhoršim ty rolby no. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k tomu svemu hornimu pokusu o flame doplnim nejake info ohledne kvality. Na zahranicnich forech se nad touhle znackou celkem rozplyvaji. Navic jsem si prochazel i diskuzni forum primo na jejich strankach a silne mi to pripominalo diskuze ohledne limitek tady. Zakaznici jsou aktivnimi ucastniky, diskutuji nad vzhledem a technikou, hlasuje se nad ruckama a podobou ciferniku. Takze to neni jen tak, ze by prdli do obehu nejakej dalsi krap, ale venuji se tomu. Co jsem pochopil, tak je to nejaka portugalska borka a tu vyrobu pak dle specifikaci zadava v nejake cinske tovarne. Standard dnesniho sveta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... no tak teď už vim, co na ruku v žádnym případě nechci, já ji měl, před dvacetipěti lety ... tak to raději ty štajny a v nejhoršim ty rolby no. :lol2:

 

Jo boreliosa je svině.... nepřál bych ji nikomu. Na druhou stranu, dostat ruku pod rolbu by také nebylo nic příjemného :-)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalitu hodinek jsem nezpochybňoval, věřím, že špatná rozhodně nebude. Miyota je také OK, vzhled super, ale ten název... sice vím, že to opravdu není od Boreliosy, ale asociace je jasná. Zvlášť po pár pivech. To je jako, když v CCC prodávají velmi hezké, neuvěřitelně podhodlné, kožené boty. Zkoušel jsem si je a opravdu, jako by má chlupatá nožka vplula do pohodlně prošlaplé bačkory.... jenže žnačka laSocki... byla by obdobná diskuze. TY voe, luxusní boty co to je?!.... to jsou lasocki... cože?! socky?! ...né, ty deb... laSocky... Jo ahááá, tak to pardon, pane barone... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidime, jak to nakonec dopadne. Kdyby to byly klasicke 200m/300m bez ventilu o milimetr tensi, tak by mi to nevadilo. A jeste si nejsem jistej tou lizatkovou sekundovkou. Asi to tak ma byt, ale uplne priznivce toho nejsem. No bondovskych sm300 se mi to taky moc nelibi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...