Přejít na obsah

TISELL Pilot 40mm


Doporučené příspěvky

Tak jsem se po 17 dnech čekání od objednání konečně dočkal. Čím dýl je mám, tím víc se mi líbí. Zpracování je fakt moc hezké. A za tu cenu hodně muziky. /Za fotky z mobilu se omlouvám/

 

- průměr pouzdra 40 mm

- kalibr Miyota 90S5 Automatic movement

- safírové sklíčko

- WR 5 ATM

- super-luminova-C1

- tloušťka pouzdra 9.5 mm

 

Cena: 5 500,- (i s clem a poštovným)

 

 

Modré ohraničení ručiček je nádherné.

Ft2W.png

 

 

Ciferník je jemně matný a černý.

uOqEH.png

 

 

Čísla a čárky jsou naneseny bez jediné chybičky.

DsAlx.png

 

 

Průhled pod dýnko přes minerální sklo. Pouzdro z ušlechtilé oceli 316L.

Gijfq.png

 

 

Diamantová korunka s hezkým rýhováním. Zkosení "lunety" je rovné. Pásek je kožený a na ruce sedí dobře.

PgOd5.png

 

 

Lumi je podprůměr. Po nasvícení je to super, ale už za několik minut výrazně zeslábne. Nicméně odečíst čas je možné i za několik hodin.

NLptb.png

 

 

Tloušťka hodinek se sklíčkem (které je velmi mírně vypouklé) je cca 11 mm.

RmkQg.png

 

 

Na ruce (175 mm) mi sedí perfektně a nosí se pohodlně.

ePgCX.png

 

 

U3cL.png

 

 

wBk1z.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

http://shop2.tisellkr.cafe24.com/product/TISELL-40mm-Pilot-MIYOTA-90S5-Automatic/31/?cate_no=1&display_group=2

 

Přímo u výrobce za $180 + DPH, clo a nějaký poplatek české poště za doručení v Čr. Takže mně to celkově vyšlo na 5 500,- CZK. Dají se koupit i na nejpanskehodinky.cz, ale za 7 000,- CZK, takže se vyplatí ty dva týdny počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyk se tu (a nejen tady) stále mluví o tom, že mechanické hodinky mají duši, tak tyhle jsou asi na baterku. A emocí si kolega užije až až, stačí si založit chlubící vlákno :)

......................................................

 

Za ty prachy na blbnutí parády až až, přesnost teda super a hlavně, žádný nesmysly na cifru, to je boží. No a gratulace ;)  abych při těch emocích nezapomněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://shop2.tisellkr.cafe24.com/product/TISELL-40mm-Pilot-MIYOTA-90S5-Automatic/31/?cate_no=1&display_group=2

 

Přímo u výrobce za $180 + DPH, clo a nějaký poplatek české poště za doručení v Čr. Takže mně to celkově vyšlo na 5 500,- CZK. Dají se koupit i na nejpanskehodinky.cz, ale za 7 000,- CZK, takže se vyplatí ty dva týdny počkat.

Díky za rychlou reakci. naprosto s tebou souhlasím, ten rozdíl v ceně za těch pár dnů určitě stojí.

 

Dyk se tu (a nejen tady) stále mluví o tom, že mechanické hodinky mají duši, tak tyhle jsou asi na baterku. A emocí si kolega užije až až, stačí si založit chlubící vlákno :)

......................................................

 

Za ty prachy na blbnutí parády až až, přesnost teda super a hlavně, žádný nesmysly na cifru, to je boží. No a gratulace ;)  abych při těch emocích nezapomněl.

:-D souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyk se tu (a nejen tady) stále mluví o tom, že mechanické hodinky mají duši, tak tyhle jsou asi na baterku. A emocí si kolega užije až až, stačí si založit chlubící vlákno :)

......................................................

 

Za ty prachy na blbnutí parády až až, přesnost teda super a hlavně, žádný nesmysly na cifru, to je boží. No a gratulace ;)  abych při těch emocích nezapomněl.

 

Díky. :)

 

 

 

minuly rok geckota a teraz fici toto. Hodinky bez duse a emocii. 

 

Asi tak, samozřejmě bych radši Stowy, ale vzhledem k tomu, že to jsou mé první mechaniky, tak jsem cítil, že tohle bude rozumnější rozhodnutí. Ještě před měsícem jsem si kupoval quartz Festina (viz http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/92151-prosim-frantika-o-pomoc/?hl=festina )  :D

 

Se vším se teprve seznamuji a jednou si určitě hodinky, jak říkáš, s "duší a emocemi" pořídím. Zatím jsem s Tisellama nadšený a to je přece nejdůležitější, ne?

Upraveno uživatelem tweek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem s Tisellama nadšený a to je přece nejdůležitější, ne?

 

O to presne jde :). Uzivej prvnich mechanik, podle me maj i tu dusi, takhle z fotek jsou pekny. Nejlepsi je, ze moje Stowy, ktery staly 6x vic maj zatim presnost cca. +5/den, tudiz tvoje jsou presnejsi :D

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilotkovy minimalizmus, menej na ciferniku uz snad ani nemoze byt a pritom nic viac tam netreba :)

Podla mna velmi rozumna volba na zaciatok, cena bezkonkurencna, rozmery na 175 zapastie idealne, sedia dokonale.

Neskor sa budes moct vyblbnut aj s NATO remenmi ak sa budes nudit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...