Přejít na obsah

Hondzíkova cesta


HondzaX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Pekna decentni fota ve skvele kvalite, to uz je u Tebe standart HondzaX ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na Chronomagu je mnoho hezkých fotek, ale takovou práci se světlem jsem tu ještě neviděl. Fakt dost dobrý  :notworthy:

 

Vítku, moc děkuji za slova chvály! Velice povzbuzující. V tomto případě jsem měl vážně veliké štěstí na výborné světlo. Nacvakal jsem toho v ten okamžik víc, tak zkusím ještě nějaké kousky přidat.

 

Ty Nomosy jsou samozřejmě parádní, bohužel ovšem pouze pro malinká zápěstí...Jinak už bych je měl taky. Kupovals v Německu?

 

Máš pravdu, Frostie, na menším zápěstí sedí lépe. Nebo tedy - vypadají lépe. Já se jich také bál - přeci jen udávaný rozměr 38 mm vypadá na papíře hrozně. Zejména, když ho porovnáš s dnes běžnějším rozměrem 40 - 42 mm u zbytku hodinek. Nicméně hodně dělají dlouhé nožičky, díky kterým ani při této velikosti (38 mm) nakonec na ruce (17-18 cm) nevypadají jako nějaké dětské hodinky. Avšak, pokud má člověk větší tlapu, tak z produkce Nomosu, v podobné cenové relaci (a proto neuvádím model Lambda) připadá do úvahu snad jen Ahoi.

Původ mají z Německa. 

 

Paráda! Tangenty nebo Tangomaty? Takto s datumem jedny z mých vysněných...

Tangente - ruční nátah je ruční nátah. 

 

 

foti to fakt spickove, dobres poridil ;)

 

Moc děkuji! Mám velikou radost. Zatím veliká spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky!!! :)

 

 

Přesně!

 

Když chci dostat fotodepku z vlastní neschopnosti, mám tu pár oblíbených vláken...

 

Kluci, díky moc za Váš zájem a tím pádem i Vaši podporu. O víkendu zkusím najít chvilku a něco nafotit. Snad se mi povede udělat něco publikovatelného. Zatím tedy připojuji alespoň jedno další foto brané zpředu. Na ní Frederikům asistují iPody :-) 

Jinak obecně k těmto hodinkám - já je považuji za velice zdařilý počin. Příjemně veliké pouzdro, nádherný sunburst ciferník s aplikovanými indexy a zdobený ukazatelem měsíční fáze. Dýnko je plné, leštěné. Avšak, jak jsem již uváděl, otevíratelné - umožňující průhled na strojovnu. Ta je, jak jsem již také uváděl, přímo od hodinářů FC. Tedy žádná ETA, nebo Sellita (Nic proti nim! Jen konstatuji). No a nosí se báječně. :-)

post-27306-0-02896300-1473419231_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...