Přejít na obsah

Hondzíkova cesta


HondzaX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Souhlas, ty Omegy jsou parádní, ještě vyretušovat ten odlesk na spodní nožce a bylo by to dokonalé.

Nedávno jsem koukal znovu na Spectre, tak jsem si je připomněl i tam a pak ty tady, stejně jsou skvělé, ze začátku mě až tak nebrali, ale líbí se mi čím dál víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásné fotky, ty Omegy jsou super  :thumbsup_anim:

 

Souhlas, ty Omegy jsou parádní, ještě vyretušovat ten odlesk na spodní nožce a bylo by to dokonalé.

Nedávno jsem koukal znovu na Spectre, tak jsem si je připomněl i tam a pak ty tady, stejně jsou skvělé, ze začátku mě až tak nebrali, ale líbí se mi čím dál víc.

 

Kluci, díky moc! ty hodinky jsou vážně super. Ještě jsem okukoval i tu modrou variantu, jenže ta je (díky platině) cenově jinde. 

Bellsi, díky za upozornění na ten odlesk (skoro se až stydím): Je teda fakt, že s tou nožičkou jsem si vážně mohl pohrát. Příště budu pečlivější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ta posledni fotka je paradnicka :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Logaritmicka: :) foto super, jen nevim jak bych se orientoval v tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Klokersky jsou dobrý, kdysi jakou malej kluk jsem měl něco na ten způsob akorát bez vteřinovky. Byl jsem ve škole neskutečnej frajer :) a fotky taky parádní

Diky! Ten koncept je hodne povedeny. Inspirovali se logaritmickym pravitkem a kdyz to clovek porovna s predlohou, tak se jim to vazne povedlo. Navic pritom zachovali smysl a ucel hodinek ;-) Tedy funkcnost v zadnem pripade nebyla podrizena designu. Coz nebyva vzdy pravidlem.

 

1d06de4bcc6ca9e5946fa8f57914520f.jpg

 

Logaritmicka: :) foto super, jen nevim jak bych se orientoval v tom.

Diky, tano. Te orientace se neni treba bat. Vazne to maji dobre vymyslene. hrozně jednoduché. Cas se odecita opravdu snadno. Na ciferníku jsou 3 nezávislé kotouče. Vnější ukazuje hodiny, prostřední minuty a vnitřní pak vteřiny. Přesný čas lze pak odečíst pohledem na "dvanáctou hodinu" kde je lupa s červenou čarou, ktera ukazuje presny cas.

Pro uplnost pripojuji ofiko animaci.

89ff970b64dcb1cf35220f2129bfd35e.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HondzaX: a? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano: za mne super. Byl jsem prijemne překvapen. Dobre zpracování, idealní velikost pouzdra, ktere skvele sedí na (mé) ruce a čitelný cifernik. Verze se kterou jsem mel čest je na koženém řemenu s trnovou sponou. Fajn detail je i kožený podklad spony. Rozhodně na mne zanechaly jen ty pozitivni dojmy. Rád bych ještě vyzkoušel (myslím na nějaké delší nošení) jak se nosí na tom jejich pověstmi opředeném tahu.

Dovedu si je představit jako hodinky tvořící stálou součást me sbírky :-)

Na každodenní nošení k jeansům nebo proste jen tak ven, mi přijdou jako dělané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...