Přejít na obsah

Basel 2016 - Breitling Avenger Bandit


Snow

Doporučené příspěvky

Baselworld 2016 - Breitling Avenger Bandit

 

Titanové pouzdro - průměr 45mm (škoda, u Breitlingu Bandit jako takových tool hodinek bych radši viděl ocel i když by byly, jak píší v článku velmi těžké, ale komu to vadí, že)

strojek - ETA 7750 Valjoux laděná do pěti poloh neboli COSC

vodotěsnost - 300m

téměř se mi zdá zbytečné zmiňovat se o šroubovací korunce a plném dýnku při tomto tlaku (30bar)

jednosměrná luneta s šedesáti dílky

safírové, antireflexní sklo

na dýnku převod z anglosaských mír (galon/litr, libra/kilogram), který se dá kombinovat navzájem

 

Závěr - Breitling vystřihl parádní hodinky starého dobrého designu, mohl však použít in-house a ocel. Obého je škoda. Pravdou zůstává, že in house by hodinky cenově vystřelil bůhvíkam. Tahkhle s prastarou a snad již legendární ETOU 7750 Valjoux snad zůstane cena v rozumné hladině, takže je to vlastně dobře  :) .

 

Breitling-Avenger-Bandit.jpg

 

Breitling-Avenger-Bandit-Gehaeuseboden.j

 

Breitling-Avenger-Bandit-Detailansicht1.

 

 

zdroj - http://www.watchtime.net/nachrichten/breitling-avenger-bandit-baselworld-2016/?utm_source=daily_nl&utm_medium=email&utm_campaign=10022016

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, prečo tipujete cenu, keď je v tom článku uvedená :)

 

5360? :P

Tak já jsem článek ani nerozkliknul, protože mi stačily informace od Thesise, ale mám radost, že jsem to tipnul poměrně blízko, je to standardní cena za Avenger/Super Avenger, není se čemu divit :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je za 7750 ferova cenovka :frusty:

 

Ale to nie je obyčajná ETA. Je to síce 7750, ale oni ju najprv majú vo fabrike a maznajú sa s ňou. Maznajú, maznajú, až ju úplne rozmaznajú. Až potom ju dajú do hodiniek. No a za mňa teda, nech si rozmaznané hodinky za tie peniaze strčia do zadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuji tak 130-145.000,-Kč. Než tohle, tak klasický Avenger nebo Super Avenger, ten titan je nic moc.

Avenger se mi taky líbí víc, ale spíš kvůli tomu, že jsou 43mm.

 

EDIT: tak cenu známe :)

Upraveno uživatelem Jörg8X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...