Přejít na obsah

Nákup na Ashford.com


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

mám prosbu ohledně zkušeností s nákupem na Ashford. Respektive zda se jedná o 100% originály, zkušenosti s dodáním a jestli je v Evropě na takto zakoupené hodinky možné uplatnit záruku.

Děkuji moc, Vašek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákup OK, originály to jsou, záruku uplatňuješ v Ashford. Doprava včetně proclení v mém případě 4 (slovy čtyři) pracovní dny. Záruční karta přijde nevyplněná, doklad je faktura z Ashford. Pokud nekupuješ Jaquet Droz, nebo Zenithy, tak bych to od nich vzal - ceny (i s DPH) jsou OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, o originaly se jedna, zaruku v EU na ne ofiko neuplatnis, jedine kdyz narazis na hodnyho/blbyho hodinare. Zaruka jinak jenom u nich. A ted se z nich snazim tri mesice dostat prachy za opravu a furt nic:)

Ale holt za ty prachy to stat muze.

Mico, ktere kukacky Tve potrebuji opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem také od nich chtěl něco koupit, ale ta záruka mi prostě vadí, že je možné ji realizovat pouze u nich a celý kolotoč musíš absolovat znovu (odesílání zpět, atd.). Ale je to na zvážení každého, protože na druhou stranu jejich ceny jsou v mnoha případech velice zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic:  Predpokladam, ze posilaji z USA. Jak je to s DPH, kdyz jim to poslu na opravu (nebo kamkliv jinam mimo EU) a oni poslou hodinky zpet, plati se znvoa DPH? A kdyz vratim zbozi, DPH asi uz nikdo nevrati? Nikdy jsem tohle nastesti nemusel resit.

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: Aale, manzelky Hamiltony potrebujou novej strojek.. Nejdriv jakoze urcite, at to dam mistnimu hodinari a ze mi to proplatej, a najednou se se mnou proste nebavej. Ono je to osm stovek za Rondu, takze me to nechava celkem chladnym.

gabik: Teoreticky to radsi resej prave tou opravou u mistniho hodinare a proplacenim na zaklade uctu. Teoreticky:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, toto mne také napadlo, jak bylo to bylo s DPH v prípadě reklamace a odesílání tam a zpět? Je mi jasné, jak píše Micey, že dát hodinky někde v ČR by bylo nejlpší na reklamaci k AD, ale nemyslím si, že by je někdo z nich vzal v rámci garance. Pouze za hotovost...

:offtopic:  Predpokladam, ze posilaji z USA. Jak je to s DPH, kdyz jim to poslu na opravu (nebo kamkliv jinam mimo EU) a oni poslou hodinky zpet, plati se znvoa DPH? A kdyz vratim zbozi, DPH asi uz nikdo nevrati? Nikdy jsem tohle nastesti nemusel resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: Aale, manzelky Hamiltony potrebujou novej strojek.. Nejdriv jakoze urcite, at to dam mistnimu hodinari a ze mi to proplatej, a najednou se se mnou proste nebavej. Ono je to osm stovek za Rondu, takze me to nechava celkem chladnym.

 

 

Tak budu drzet palecky, at to dobre dopadne pane .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic:  Predpokladam, ze posilaji z USA. Jak je to s DPH, kdyz jim to poslu na opravu (nebo kamkliv jinam mimo EU) a oni poslou hodinky zpet, plati se znvoa DPH? A kdyz vratim zbozi, DPH asi uz nikdo nevrati? Nikdy jsem tohle nastesti nemusel resit.

S tím vracením nevím, když posíláš na opravu, měl by sis imho nechat korespondenci a doklad o odeslání do USA a to by mělo celníkům při návratu hodinek k tobě stačit jako důkaz, že z tohoto kousku už jsi clo a DPH odvedl. Nedávno jsem to na celní poště řešil u výměny triček, ale tam je e-shop ani nechtěl zpět, takže mi zůstaly a tak jsem musel znovu DPH zacvakat. Ale pokud bych býval měl doklad o odeslání těch původních zpět, brali by to prý jako už proclený zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, do USA jsem jednou posilal ja reklamaci, k Thewatchery a s celnikama pri navratu zadny problem nebyl. Jinak s ashfordem zkusenost vyborna a ocenuji, ze na rozdil od jomashop a spol. alespon davaji nybyplnenou kartu s hodinkama. Kupoval jsem od nich nekolik a vse ok. Doporucuji slefovat, protoze nekdy hodinky, co normalne stoji napr. 1000 se daji koupit za 700, ve dny jako je tento, tj. svatek v USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postovne 60 dolarov, dorucenie ale extremne rychle, zial len na colnicu, kde ich taky tyzden podrzia. Inak zatial dvojnasobna skusenost, ja som odtial bral Bulovy, brat Raymond Weil, vsetko v absolutnom poriadku. Idealne sa tam, podobne ako na gemnation, worldofwatches, jomashop, watchtag a pod. nakupuje cez sviatky, Vianoce, Velka noc, Novy rok, pripadne Helloween, Black Friday...ale na Ashforde su schopni v jeden den zlacnit hodinky z 900 dolarov na 550 a dalsi den zdraziet na 1000, treba to sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale na Ashforde su schopni v jeden den zlacnit hodinky z 900 dolarov na 550 a dalsi den zdraziet na 1000, treba to sledovat.

 

Tak, tak. A na jomashope zase o niečom tvrdiť, že to je v akcii a mať na to nezmenenú cenu.

 

Na colnici to nemusí trčať týždeň. Sledujem tracking info a akonáhle sa zásielka objaví na colnici s poznámkou o zadržaní, tak tam idem. Na pošte nájdu zásielku, dajú mi papiere a idem k colníkom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne se to podle trackingu zdrželo asi půl dne. Hned po vyexpedování v USA mi volala paní z UPS a posílala mi avízo na mail. Vyplnil jsem co chtěli, dopoledne to přišlo na celnici v poledne propuštěno. Ale mohla to být náhoda. Celková rychlost perfektní, jak už jsem psal výše:

Doprava včetně proclení v mém případě 4 (slovy čtyři) pracovní dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...