Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Suby bez bradavice sou pecka! Jeste jsem to nevidel a takhle bych datum snesl PP ani nemluvim ty sou famozni!

Uz jsem to tu kdysi davno vysvetloval. Puvodne samozrejme mely kyklopa, ale vadilo mi, jak to zkresluje datum z vetsiny uhlu pohledu. Tak jsem za par tydnu sel zpatky k prodejci, jestli je mozne mi tam dat safir z "no date" Subu. Pred temi lety to jeste udelali bez kecu. Dneska uz by to asi neproslo.

 

Ptal se me na to i pan Bechyne, kdyz jsem je daval do servisu. Jestli jsem tu lupu necim urazil... Pry to tak nekdo zkousi a pak se divi nad vysledkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušný. Někdo má lepší hodinky a géčka na lítačku. Ty máš nejlepší hodinky a suby na lítačku. To Nautilí pouzdro je teda něco...

Je to kazdeho vec, ale mit Suby jako "lepsi hodinky" se mi moc nezda. Kdyz jsem je kupoval, tak jsem na ne setril ani uz nevim jak dlouho. Ale v te dobe jsem se hodne potapel (dokonce jsem uvazoval o profesionalni draze) a moc jsem po nich touzil. V zadnem pripade jsem je nehyckal - maji za sebou par set ponoru, lezeni po horach, teploty od -30 do +50. A po to vsem vypadaji porad slusne a bezi naprosto bez problemu.

Pokud bych mel gecka na litacku tak jako lepsi hodinky doporucuji radeji Expy I. Ty se daji vzit i k obleku a nebude to vypadat divne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji a pridavam par fotek a prvni dojmy.

+ moc se mi libi jejich jednoduchost

+ velmi lehke a tenke; obcas zapomenu, ze jsou na ruce

+ velmi pohodlny tah

+ skvele citelne za vsech svetelnych podminek

- mechanismus spony/otevirani. Snad se trochu ochodi, nebo prijdu na lepsi zpusob nez "hruba sila". Zatim je to docela namaha. V tomhle je Rolex o hooooodne napred.

- pri nastavovani casu se vterinovka nezastavi! To uz jsem na hodinkach nevidel snad 20 let...

 

Jsem uz zase na cestach tak fotky z "unboxing" pridam po navratu domu

post-27454-0-69273700-1456031431_thumb.jpeg

post-27454-0-06684300-1456031450_thumb.jpeg

post-27454-0-86960300-1456031465_thumb.jpeg

post-27454-0-01352300-1456031500_thumb.jpeg

post-27454-0-37548200-1456031525_thumb.jpeg

post-27454-0-36571200-1456031572_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten hacking je překvapující, ale ti co počítají vteřiny, se stejně obvykle řídí něčím jiným, než hodinkama na ruce. Já je mít, tak jim to snad i odpustím :-) A můžeš vyfotit sponu i s odklopenou pojistkou? Je to předpokládám "trhačka"... Funkčnost holt šla stranou kvůli vzhledu. Cartier to má taky tak, což obzvlášť nechápu kvůli ženským nehtům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sednou Ti fakt paradne, ten profil je vynikajici. Predpokladam ze nastaveni delky tahu je v pohode, protoze velikost jednotlivych dilku odpovida puldilku u jinych znacek? Jinak i tak je ale pouziti teto spony u potapek ( jestli je teda PP takto bere:)) prekvapujici. Pekna ale je. Jake ma jinak ten kalibr ficury? Da se tam hacking obejit treba jako u moonu a vterinovku korunkou "podrzet"? Co rezerva a zatim presnost? Tesim se na dalsi fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah nastavovat zatim nemusim, sedne mi presne delka z vyroby. Menit delku tahu je lepsi s hodinarskym naradim. Nejsou na sroubcich, ale "kolikach", ktere drzi jen trenim = na dorazeni je treba male kladivko a presna ruka. Pokud nekomu nesedne uprava delky dle dilku, je mozne dokoupi dilek v delce 1,5.

Vterinovka jde "podrzet" posunem proti smeru hodinovych rucicek.

Presnost je zatim +- 1 vterina. Uvadena rezerva min 36 hodin, sam jsem nemeril, protoze je nosim kazdy den :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

..ten hacking a rezerva je teda prekvapko...

...priznam sa ze mna zaskocila aj spona...som konzervativny tradicionalista ale tu by som asi neodporoval funkcnionalnemu upgradeu :) ale asi by to pocitovovo neboli uz tie povodne PP potom...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...priznam sa ze mna zaskocila aj spona...som konzervativny tradicionalista ale tu by som asi neodporoval funkcnionalnemu upgradeu :) ale asi by to pocitovovo neboli uz tie povodne PP potom...

 

Taky mě to překvapuje, obecně nejen PP, že na to firmy kašlou.

Na jednu stranu dělají strojky ze stovek součástek tenké pár mm a na druhou stranu si nedají práci s rafinovanou tenkou sponou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...