Přejít na obsah

Breitling Navitimer


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co přesně prosím Tě není chlapského na tom, kupovat si hodinky a po pár dnech , týdnech nošení je poslat dál? 

Nejsem hodinář, hodinky nosím a až nebaví, pošlu dál, neprodávám nové hodinky... 

Znovu opakuji, vyjádřil jsem názor, nikterak poučku ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím pádem je to vyřešeno Filipe, já jsem se k tomu také vyjádřil. Nemám k tomu více dodat. Tohle je pěkné vlákno, kde jsou hezké fotky, takže jej nehodlám zasírat nějakými "frustračními nesmysly ani se v ničem hnípat".

 

S Vítem to řešíme, respektive dořešili jsme a to je pro mě podstatné. Tohle jsou pro mne hodinky, které se mnou dost zažily, takže novému majiteli přeji, aby vydržely dlouho, je to dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím pádem je to vyřešeno Filipe, já jsem se k tomu také vyjádřil. Nemám k tomu více dodat. Tohle je pěkné vlákno, kde jsou hezké fotky, takže jej nehodlám zasírat nějakými "frustračními nesmysly ani se v ničem hnípat".

 

S Vítem to řešíme, respektive dořešili jsme a to je pro mě podstatné. Tohle jsou pro mne hodinky, které se mnou dost zažily, takže novému majiteli přeji, aby vydržely dlouho, je to dobrá volba.

Jmenuji se Tomáš, ne filip ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...