Přejít na obsah

Rolex - zvýšený prodej


vareka

Doporučené příspěvky

Nelze si nevšimnout, jak se rozmnožil v prodejním vlákně prodej Rolex za posledních pár dnů. Rád bych tuto záhadu pochopil, ale obyčejným selským rozumem jsem na to nepřišel. Je tady někdo, kdo tomu rozumí nebo jen to jen taková záhadná náhoda.

 

Jsem na Fóru asi 2,5 roku a takovou kanonádu si nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně by mě spíš zajímalo, proč se tam tolik vyskytují nové OP 39. Sám jsem je v ruce ještě neměl a na wristshotech se moc neobjevují, zato v prodejním vlákně už jich pár proběhlo. Jaké tedy jsou, když opadne prvotní nadšení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně by mě spíš zajímalo, proč se tam tolik vyskytují nové OP 39. Sám jsem je v ruce ještě neměl a na wristshotech se moc neobjevují, zato v prodejním vlákně už jich pár proběhlo. Jaké tedy jsou, když opadne prvotní nadšení?

sou na pohodu, ale holt sou na prvni pohled vobycejnejsi nez trebas exp 39. a jinak si vsimni, ze fermuello prodava milgy, kery mel predtim jeden clen, a ten ma ted daytony, kery fermuello postoval cerny a bily a resil, kery pustit a kery nechat. a predtim mel blnr, kery ted ma patprom a proto patprom poustel OP39. sme tu vsichni jedna velka rolexi rodina, no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sou na pohodu, ale holt sou na prvni pohled vobycejnejsi nez trebas exp 39. a jinak si vsimni, ze fermuello prodava milgy, kery mel predtim jeden clen, a ten ma ted daytony, kery fermuello postoval cerny a bily a resil, kery pustit a kery nechat. a predtim mel blnr, kery ted ma patprom a proto patprom poustel OP39. sme tu vsichni jedna velka rolexi rodina, no :D

 

Tak teraz som sa v tom stratil... a kto ma teraz suby?  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...