Přejít na obsah

Poriadna luneta na PS II


Doporučené příspěvky

Atmosfera vo vlakne o kovovej lunete na PS II by sa dala krajat, tak si ulavim vedla.....

 

Nemusim mat hned PSII s kovovou lunetou, ako milovnika PSII by ma pre zaciatok celkom potesilo keby ELTON poriadne zvladol aspon tu plastovu.

 

Stale premyslam ake tazke moze byt nechat niekde, kde na to maju techniku, vystruhat niekolko tisic lunet do zasoby z nejakeho solidneho plastu napr so sklennym vlaknom a hlavne s potiskom, ktory sa nezotiera. Variantam by sa medze nekladli,... pre zaciatok normal, countdown a GMT,.... Aj lumi bod by sa isto dal nejako zvladnut.

 

Ja osobne by som za naozaj dobru plastovu lunetu na PSII nemal problem dat kludne liter, ale musela by stat za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypada to vyborne, asi zacnu shanet vraky kvuli lunete... :lol2: Hele to je fakt takovej problem sehnat firmu, ktera vykrhouha to kolecko z hliniku, nanest elox a laserem vypalit indexy? Tak aby se to cely veslo do treba dvou litru? Ja se v tomhle vubec neorientuju, nevim na koho se obratit, ale laicky mi to neprijde jako takovej problem... Je tam nejakej technickej zadrhel, nebo je to jen organizacni problem, aby si to vzal nekdo za svy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karbonová by byla prďácká.

Čoveče, tak takovou opravdu nemám. :)

 

Kovová ala IGEN s vložkou z plastu nebo duralu by mi udělala radost. Ale co to máš Ty, Jeronimo ?

 

Haha, jsem pomalej... a na těch dvojkách to ale přece nedrží, to je jen položený, ne?

Všecko hlíník.

 

Co je to za novoty,ta pěkná deska pod hodinkama ? :-)

Myslíš tu plesnivou židli, nebo smrk pod Wilsonem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě upřesním, abych nevyvolával zbytečně paniku. Uchycení všech lunet zajišťuje drátek, jak to známe z dobrých časů Igenů. Žádná z nich nepasuje na 100% a musela by se opravdu vyrobit celá nová. 

Jo, chápu. ale evidentně JE to možné, takže pouzdro se NEMUSÍ předělávat a elton na tom tím pádem NEMUSÍ  holit lot of many, že? Jde- li to doma na koleně, jde to na míru ve fabrice. Takže je to o CHTĚNÍ, nikoli o MOŽNOSTECH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem lunetu neupravoval tak, aby tam držela a hodinky jsem zase prodal v původním stavu, tak jak jsem je koupil. Mám rád vše origo a původní, jen si občas trochu zablbnu. Tu oranžovou ještě mám. Kdyby bylo potřeba rád ji poskytnu jako studijní materiál... samozřejmě bezplatně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...