Přejít na obsah

Orient Curator a Sun&Moon


AKUC

Doporučené příspěvky

Ahoj, vlastním Curátory se šedým cifrem. Osobně jim v rámci jejich ceny nemám moc co vytknout. Rozdíl proti Bambinům vidím v rezervě nátahu a safíru. Subjektivně mě přijdou o něco více univerzální než Bambína, na druhou stranu Bambína jsou více "ikoničtější" a možná i zajímavější. Druhá generace s bílým cifrem a modrýma ručičkama (co má Andy) se mi líbí hodně a také bych si je klidně dokázal na ruce představit. Kvalitativně bych rozdíly nehledal, to vyjde + - na stejno.

Model Sun and Moon je na můj vkus už dost "přeplácaný", mám rád jednodušší design, jinak ale na tom bude v rámci kategorie asi dost podobně.

Vyber co se ti líbí nejvíc, chybu myslím neuděláš ani s jedněma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Curatory svetle na beton :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se pridam spis ke Curator. Kdyz jsem vybiral Bambina, tak jsem po nich taky pokukoval. U sun and moon mi vadi ten ukazatel dne v subcifru, tohle nemam rad.

Dival ses na prvni generaci Bambino?

Bambina II už mám ale práve uvažujem že univerzálky sun a moon na tahu ? ale aj tie biele curtori ma chitili hlavne kvôli power reserve, rozmíšlam či dokúpiť alebo pustiť tie bambina ? nedajú mi pokoj tie orienti, mám iné plány ale za tú cenu to nekup ? :mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bambina II už mám ale práve uvažujem že univerzálky sun a moon na tahu ? ale aj tie biele curtori ma chitili hlavne kvôli power reserve, rozmíšlam či dokúpiť alebo pustiť tie bambina ? nedajú mi pokoj tie orienti, mám iné plány ale za tú cenu to nekup ? :mobile:

Pouštět Bambína mi přijde škoda, byť Curátory jsou dle mě víc univerzálky. Mě osobně ležely půlroku v hlavě, až jsem při akci u CW neodolal a pak dostal doma "přes hubu" :-) U Sun and Moon mi nesedí ty subciferníky, ale to mi nesedí obecně napříč značkami, mám rád jednoduchý design.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouštět Bambína mi přijde škoda, byť Curátory jsou dle mě víc univerzálky. Mě osobně ležely půlroku v hlavě, až jsem při akci u CW neodolal a pak dostal doma "přes hubu" :-) U Sun and Moon mi nesedí ty subciferníky, ale to mi nesedí obecně napříč značkami, mám rád jednoduchý design.

no ved práve, tie Bambina by som nerád predal (a nielen kvôli žene :lol2: ), variácií je viac :

 

post-41342-0-39874700-1456345119_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Už tři měsíce nosím světlé sun and moon a čím dál raději. Oproti fotce výše ciferník je světlejší, mají vysoký a příjemný lesk, šroubky v ciferníku téměř nejsou patrné, určitě méně než na fotce. Rozhodně nejsou jednoduché, i když bych určitě neřekl, že přeplácané. Všechny detaily jsou opravdu promyšlené, vyvážené, logo je "uklizené" na místo, kam člověk při prvním pohledu nekouká. Myslím, že trojúhelník ještě s Orient Star Classic světlé a černé Maka pokrývá naprostou většinu příležitostí a hlavně nálad. Myslím, že ty sun and moon mají svůj osobitý charakter, takový "upoutat a nerušit". :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tři měsíce nosím světlé sun and moon a čím dál raději. Oproti fotce výše ciferník je světlejší, mají vysoký a příjemný lesk, šroubky v ciferníku téměř nejsou patrné, určitě méně než na fotce. Rozhodně nejsou jednoduché, i když bych určitě neřekl, že přeplácané. Všechny detaily jsou opravdu promyšlené, vyvážené, logo je "uklizené" na místo, kam člověk při prvním pohledu nekouká. Myslím, že trojúhelník ještě s Orient Star Classic světlé a černé Maka pokrývá naprostou většinu příležitostí a hlavně nálad. Myslím, že ty sun and moon mají svůj osobitý charakter, takový "upoutat a nerušit". :)

Tak pridaj pár fotiek aby sme z nich mohli trošku potešit. Ináč gratulujem, uži si je
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...