Přejít na obsah

Wenger Sea Force končí jak je známe


Doporučené příspěvky

Wenger Sea Force budou na Baselworldu představeny v novém kabátě a podle nepotvrzených zpráv budou bez safírového sklíčka a půjdou nově stanoveným směrem Wengeru. O tom jsem psal tady (minerál místo safíru, absence kříže na 12 pozici, jiné dýnko, víc urban styl). 
 
Můžete si přečíst kompletní článek o změně u Wenger Sea Force. Přesnější informace budou samozřejmě až po Baselworldu.
 
Vymyslel jsem si proto v Helveti.cz akci, kterou bych na Chronomagu ještě "zakčnil". Pro členy budou tyto hodinky s 15% slevou za 4490 Kč (respektive na ocelovém tahu za 4990 Kč). U objednávky stačí napsat do poznámky informaci o ceně a členství na Chronomagu. Objednávat můžete tady a tady.
 
 
Zcela otevřeně vám řeknu, proč to píšu a nabízím.

  • Máme jich poměrně dost skladem a s nástupem novinky bude buď poptávka po starých větší (novinka nebude tak povedená) nebo menší (novinka bude povedená). Zkrátka optimalizace skladu.
  • Myslím si, že novinka nebude dosahovat kvalit a hlavně poměru cena / výkon stávajícího modelu (třeba se ale budu mýlit). Chci tak nabídnout ještě dostupné modely právě na Chronomagu, kde to myslím více oceníte.
  • Pomohlo by nám to v cashflow pro akvizici nové značky, kterou bych rád brzy představil.

Jako startovní hodinky nebo hodinky na sport jsou myslím neocenitelné a sám je mám pořád ve svém inventáři. Vydrží všechno a pořád vypadají hodně dobře. Takže za mě osobní doporučení a třeba jej i vy doporučíte ve svém okolí. Jak říká Kubson: "levnější hodinky na zahradu se vždycky hodí"
 
Zdraví, Jirka
 
01.0641.103-SeaForce-232x345.jpg01.0641.105-SeaForce-232x386.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jirko a pripadne i ostatni jak si vedou nove Seaforcy oproti starsi verzi? Za me tedy starsi verze. Vzhled a celkove pusobi lepe. Myslim, ze pouzdro bylo zachovano.

 

Kazdopadne jsou to vyborne odolne hodinky na horsi.

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko a pripadne i ostatni jak si vedou nove Seaforcy oproti starsi verzi? Za me tedy starsi verze. Vzhled a celkove pusobi lepe. Myslim, ze pouzdro bylo zachovano.

 

Kazdopadne jsou to vyborne odolne hodinky na horsi.

 

Jestli myslíš prodejně, tak dobře :) Pokud se ptáš na recenze po delší době používání, tak tam zatím nemůžu sloužit. Reklamace zatím žádné, ale na porovnání kvality sklíčka je to ještě krátká doba. Zatím jsme ale s novinkou spokojení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...