Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

G-shock Mudman po pěti letech

casio mudman gshock zkusenosti kvalita test

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 ashok

ashok

Začátečník

• Members
  • 45 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:jih

Publikováno 23.únor.2016 - 20:56

Ahojte,

před necelými pěti lety jsem se v topiku o přírustcích pochlubil novými Mudmany.

Tyto hodinky se pro mě staly nedílnou součástí každého dne a dá se říct, že jsem je za těch necelých pět let téměř nesundal z ruky.

Procestovaly se mnou kus světa, změřily mi čas nespočtu běhů a triatlonů, vykoupaly se v teplých i chladných oceánech, v horkých sopečných jezerech, slezly se mnou nejeden kopec a celkově dostaly dost zabrat.

Před dvěmi lety mi v islandském termálním bazénku upadl červený krycí plast u tlačítka Start/Stop, které jsem očividně nejvíc používal. Následoval kryt tlačítka Split/Reset a jako další se odporoučel kryt na tlačítku Mode.

Jinak krom značně ošoupaného řemínku jsou naprosto funkční a i bez výměny baterky stále spolehlivě fungující.

Pokud tedy někdo ještě váhá nad koupí, tak rozhodně není na co čekat, protože se jinak ochudí o (téměř) nesmrtelný stroj.

Mudmany nyní leží na poličce slávy a místo nich nastoupily Rangemany, tak jsem zvědavý co tu o nich třeba zase za pět let napíšu.

Mějte se krásně a užívejte dokud to jen jde! :-)

Přiložený soubor (y)

...nějaké japonce... (Honda, Nikon)

#2 Chilliluk

Chilliluk

Terazávislák

• Member_50
  • 1 602 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tábor

Publikováno 23.únor.2016 - 22:17

Gratulace :-)   ...tohle se mi líbí - géčka, který slouží svýmu účelu. Taky bych si přál nosit několik let jen jedny hodinky a mít s nimi za sebou spoustu zážitků, ale bohužel jsem na to příliš hodinkově promiskuitní, takže žádný do tohoto stavu nedostanu ani omylem :-)

Myslím, že kdybys koupil nový bezel a pásek, máš je zase jako nový, takže můžou mít před sebou klidně ještě spoustu dalších let spokojeného užívání. Ale chápu, že Rangemany jsou zase jiná liga...

Kdo nenosí hodinky, ať nejí! 

#3 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 073 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Foto a nějaké to střílení

Publikováno 23.únor.2016 - 23:02

Naprosto suprový příspěvek. Jen teda nechápu doporučení, aby si je někdo koupil. Dyť ty hodinky nefungují, jak mají. Ten nesmysl, co kryje tlačítka jen přidává na odporu, ale ve skutečnosti se pod kryt stejně dostane bordel + takle umírá. Když géčka, tak bez překrytých tlačítek, takže vše kromě mudmanů a gx56 :D Jako obrovské plus tohoto modelu vidím hluboko zapuštěné sklo a modul samotný.

#4 Tondaa73

Tondaa73

kangaroo with watches

• Member_50
  • 3 165 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vesnice s metrem...
  • Fanoušek značky:BMW a TH

Publikováno 23.únor.2016 - 23:10

Super recenzička...mám ty své Géčka taky rád. ;-)

Quod dubites ne feceris.

#5 kupko

kupko

Megazávislák

• Member_50
  • 3 041 příspěvků(y)

Publikováno 23.únor.2016 - 23:17

Pekne jsi jim dal do tela ale od to to jsou G :-)

#6 Jiří_99

Jiří_99

Hgrfgh UGH

• Member_50
  • 1 149 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Tak nějak různě...

Publikováno 23.únor.2016 - 23:17

Naprosto super. Géčka, které dělaly a udělaly co měly!  :clap:

Jak už jsem se někde zmínil, do budoucna je budu nutně potřebovat!! :notworthy:

Casio Edifice EF-319D-1A     G-Shock GW-M5610-1ER     G-Shock GD-120MB-1ER     G-Shock DW-5600BB     Casio AQ-S800W-4BVCF     Prim Sport II     G-Shock AQ-591ML-1A     Wenger Sea Force     G-Shock GA-100-1A1     ProTrek PRG-100T-7VDR     Timex Expedition Scout     Prim cal. 50, 66     Seiko SNK803K2     G-Shock G7710-1ER    Prim Cal: 68     Seiko 7T92-0DW0     Candino 4236/3     Seiko SNZG13K1     G-Shock G-7900A-4ER     Casio F-91W     ProTrek PRW3000-2B     Seiko V657-9060     Seiko SKX007     Casio Lineage LWC-M170DB-1A     Casio Wawe Ceptor WVA-109HU     G-Shock GD-120MB-1ER     Seiko SNZF15K1     Traser SuperSport     Traser Outdoor Pioneer     Swatch Sistem 51     Bering 11937-772     G-Shock GW-9400 Rangeman     G-Shock G-9000-1V     Citizen Promaster NY0080-12E FUGU      

Děti jsou jako hodinky. Zlámete jim ručičky a přestanou ukazovat.. 

#7 t2

t2

DIGImagor

• Member_50
  • 3 405 příspěvků(y)
  • Bydlí:občas
  • Fanoušek značky:K.A.M.

Publikováno 23.únor.2016 - 23:27

Pěkně, když jsou géčka takle opoužívaná tak získávají svoje "čaro". Dále pak při pohledu na ně má majitel určitě mnoho krásných zvpomínek, jak napsal. Já už dnes nemůžu nakroutit takovej čas s jedněma hodinkama (páč jich mám hodně). Ale když jsem začínal s prvníma Casiama a zároveň géčkama, tak jsem je nosil všude každodenně taky plných pět let. Ikdyž musím říct, že nedostávaly takovou sodu jako tyhle. Já jim asi nejvíc zatápěl chlorovanou vodou v bazénech. Mám je dodnes a krom baterky a očka na zásun pásku jsou plně v původním stavu. Teď jim je už 25 let a nosím je jen zcela vijíměčně.

31 G 

G CORE
901 FOREVER !

čekatel na přijetí do klubu 300

#8 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 8 923 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 24.únor.2016 - 03:43

Paradni prispevek. Je videt, ze jsi je vazne pouzival na maximum. Mne uplne ty same lezi v supliku. Mam je nejakych osm let, ale nosim je jen do kostela

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#9 casiotron

casiotron

Megazávislák

• Member_50
  • 1 585 příspěvků(y)
  • Bydlí:Cheb
  • Fanoušek značky:Casio, Meister - Anker

Publikováno 24.únor.2016 - 07:50

Stačí nový bezel a pásek a jsou zase nové ! :-)

#10 ashok

ashok

Začátečník

• Members
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2016 - 12:16

Gratulace :-)   ...tohle se mi líbí - géčka, který slouží svýmu účelu. Taky bych si přál nosit několik let jen jedny hodinky a mít s nimi za sebou spoustu zážitků, ale bohužel jsem na to příliš hodinkově promiskuitní, takže žádný do tohoto stavu nedostanu ani omylem :-)

Myslím, že kdybys koupil nový bezel a pásek, máš je zase jako nový, takže můžou mít před sebou klidně ještě spoustu dalších let spokojeného užívání. Ale chápu, že Rangemany jsou zase jiná liga...

Přemýšlel jsem nad novým páskem, ale ceny na ebayi mi přijdou docela přehnané. Pokud bych sehnal někde něco za rozumnou cenu, tak bych je klidně uvedl do stavu nového a nosil je na nedělní vycházky :-))

#11 ashok

ashok

Začátečník

• Members
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2016 - 12:23

Naprosto suprový příspěvek. Jen teda nechápu doporučení, aby si je někdo koupil. Dyť ty hodinky nefungují, jak mají. Ten nesmysl, co kryje tlačítka jen přidává na odporu, ale ve skutečnosti se pod kryt stejně dostane bordel + takle umírá. Když géčka, tak bez překrytých tlačítek, takže vše kromě mudmanů a gx56 :D Jako obrovské plus tohoto modelu vidím hluboko zapuštěné sklo a modul samotný.

Je fakt, že ty tlačítka šly v původním stavu mačkat hodně těžko, ale šel najít grif jak na ně. Proto taky časem odpadly, když je potřeba je násilně promačkávat nehtem :-)  Rangemany mají tlačítka ovladatelné až moc dobře. Už se mi párkrát stalo, že se mi nechtěně mačkalo tlačítko Sensor, což se dá přežít pokud je to vykoupeno komfortem lehce ovladatelných tlačítek.

#12 casiotron

casiotron

Megazávislák

• Member_50
  • 1 585 příspěvků(y)
  • Bydlí:Cheb
  • Fanoušek značky:Casio, Meister - Anker

Publikováno 24.únor.2016 - 12:27

Přemýšlel jsem nad novým páskem, ale ceny na ebayi mi přijdou docela přehnané. Pokud bych sehnal někde něco za rozumnou cenu, tak bych je klidně uvedl do stavu nového a nosil je na nedělní vycházky :-))

Na ebayi máš pásky drahý. U nás, ať už ve FASTu nebo tady: http://www.hodinky.i...000-1-1350.html  to máš mnohem lepší.

#13 ashok

ashok

Začátečník

• Members
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2016 - 12:33

Pěkně, když jsou géčka takle opoužívaná tak získávají svoje "čaro". Dále pak při pohledu na ně má majitel určitě mnoho krásných zvpomínek, jak napsal. Já už dnes nemůžu nakroutit takovej čas s jedněma hodinkama (páč jich mám hodně). Ale když jsem začínal s prvníma Casiama a zároveň géčkama, tak jsem je nosil všude každodenně taky plných pět let. Ikdyž musím říct, že nedostávaly takovou sodu jako tyhle. Já jim asi nejvíc zatápěl chlorovanou vodou v bazénech. Mám je dodnes a krom baterky a očka na zásun pásku jsou plně v původním stavu. Teď jim je už 25 let a nosím je jen zcela vijíměčně.

Je pravda, že když ti upadne první gumová krytka, tak si ten moment velmi dobře zapamatuješ například když zjistíš, že stopuješ hodinu něco ale stopky vlastně stojí :-)

Suverénně největší abrazivum pro plastový řemen je pot. Pokud jsi v zimě navlečený a hodinky třeba celý den v kuse doslova koupeš v potu, tak ta guma dostává nejvíc zabrat. Na Rangemanech je řemen taky PUR, ale přijde mi na omak trochu jiný, tak jsem zvědavý kolik vydrží :-)

#14 ashok

ashok

Začátečník

• Members
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2016 - 12:34

Na ebayi máš pásky drahý. U nás, ať už ve FASTu nebo tady: http://www.hodinky.i...000-1-1350.html  to máš mnohem lepší.

Dík za info, mrknu na to.

#15 Čajíček

Čajíček

Učedník

• Member_50
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 24.únor.2016 - 15:04

Takhle vypadaj hodinky co se nezastaví :lol2: . Super, po pěti letech non-stop nošení, spoustě otřesů, ran a agresivních prostředí vypadají ještě moc a moc dobře. Fakt, že fungují jako nové mluví sám za sebe. Viděl jsem pár videí s testováním géček, ale to si člověk řekne, že při natáčení několik kusů rozmr.... a pak tam na závěr střihnou záběr na funglovky. Tyhle fotky mě ale dost přesvědčily  :clap:

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:casio, mudman, gshock, zkusenosti, kvalita, test