Přejít na obsah

Jak se zbavit neplaticiho najemnika.


Doporučené příspěvky

Ja jsem pravnika mel respketive mam, je to proste tak ze soudni cesta je jsite reseni, ale je na roky. Veci jako rozlevani sirovodiku a rozmlacovani dveri delat nebudu, jednak proto ze nato nejsem charakterove stavenej a jednak proto ze se nechci a nemuzu dostat do konfliktu s PCR: Ti vymahaci stoji asi priblizne tolik kolik pises, advokat rikal ze nato jdou metodou psychologickeho natlaku, tzn neustale volani, zvoneni, klepani na dvere, treba i v noci, zjisiti si dke nacerno dela a budou tam za nim chodit a upozoronovat ho, je to neco jako stalking. Rozhodne to neni tak ze ho banda ukrajincu zmlati (ikdyz to bych asi uvital nejvice ze vseho a asi by to paradoxne i vyslo nejlevneji).

 

 

To mi přijde jako fajn cesta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 536
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty to nechápeš. Žádné násilí. Nevyhazuj ho. Normálně přijď s novými nájemníky, zazvoň, až otevřou, tak vejdi i s nájemníky dovnitř. Normálně jim řekni, že to jsou noví - platící - nájemníci a že tam budou s nimi bydlet. Pak odejdi. Až přijede policie, noví nájemníci ukážou platnou smlouvu. Policie odejde a pak se bude bydlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda hlavně nechápu, na základě čeho tě PČR vyvede z vlastního bytu. Smlouva mu zanikla a nazdar. Případně to řešit s někým vyšším na PČR, občas se i u nich najde rozumná duše.

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš čas tak takový psychologický nátlak můžeš realizovat taky,

pravda, někdo cizí kdo mu bude chodit za zadkem bude efektivnější.

Navíc to na to chce strašně moc času a taky náturu, že ano.

To je asi sice pravda, nicmene  jednak asi nejsem ta spravna natura abych chodil na nekoho v noci zvonit a druhak fakt nechci riskovat ze me nekdo nekde vezme necim pres hlavu, coz se u cloveka ktery vpodstate nema co ztratit muze klidne stat, ze mu blikne v hlave.

 

Ty to nechápeš. Žádné násilí. Nevyhazuj ho. Normálně přijď s novými nájemníky, zazvoň, až otevřou, tak vejdi i s nájemníky dovnitř. Normálně jim řekni, že to jsou noví - platící - nájemníci a že tam budou s nimi bydlet. Pak odejdi. Až přijede policie, noví nájemníci ukážou platnou smlouvu. Policie odejde a pak se bude bydlet...

Je fakt ze tohle by taky mohlo byt reseni, zkusim to jeste probrat s tim pravnikem a uvidim.

 

Takový kozom.d zareaguje na 90% tak, že Ti zničí co může v bytě.....kéž bych se pletl....

No to je jedna z veci ktere se chci vyhnout, zatim co jsem byt videl naposled tak nebyl zniceny. Pronajimal sem ho po rekonstrukci vcetne nove kuchyne s vestavenymi spotrebici. A na nem si nic nevezmu, jak rikam ma exekuce ktere nikdy nezaplati a jedna navic mu bude pro smich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě, že vás odmítne dovnitř pustit, ať noví nájemníci zavolají policii. Budou mít platnou nájemní smlouvu a nebudou chtít nic jiného, jen byt podle ní využívat. Do jejich smlouvy nechej zapsat, že souhlasí se spolubydlícím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda hlavně nechápu, na základě čeho tě PČR vyvede z vlastního bytu. Smlouva mu zanikla a nazdar. Případně to řešit s někým vyšším na PČR, občas se i u nich najde rozumná duše.

Probehlo to asi tak, ze tam vbehli tri mladi prislusnici policejni motorizovane jednotky v neprustrelnych vestach s odjistenymi pistolemi, nacez ja jsem rekl ze jsem majitela ze tohle je neplatici najemnik ktereho stehuji a ukazal jim vypoved ze smlouvy, nacez on policistum ukazal smlouvu a ona potvrzeni o zaplaceni najmu cash: policiste si to myslim poctive precetli a nekam i volali, nacez mi ale rekli ze to budu muset resit u soudu a nemuzu jentak vyhodit najemnika a vyzvali me k odchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podej trestní oznámení, policisté něco budou vyšetřovat a něco málo zjistí. Pak když bude zase volat PČR, tak už budou vědět, že je na něj vedeno trestní oznámení. Stáhnout ho můžeš vždy. Nebo mu zalep zámky ve dveřích, jestli by to nějak pomohlo. Stačí sekunduje lepidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě, že vás odmítne dovnitř pustit, ať noví nájemníci zavolají policii. Budou mít platnou nájemní smlouvu a nebudou chtít nic jiného, jen byt podle ní využívat. Do jejich smlouvy nechej zapsat, že souhlasí se spolubydlícím...

A co když se skamarádí a už jich tam zůstane pět ? :) já si nedokážu představit nikoho normálního, kdo by do toho šel a nebo už bude asi levnější ta agentura....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podej trestní oznámení, policisté něco budou vyšetřovat a něco málo zjistí. Pak když bude zase volat PČR, tak už budou vědět, že je na něj vedeno trestní oznámení. Stáhnout ho můžeš vždy. Nebo mu zalep zámky ve dveřích, jestli by to nějak pomohlo. Stačí sekunduje lepidlo.

Zamky vymenil on, ja uz ani nemam klic od bytu. To jsem asi nenapsal v uvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí 2-3 UKčka bez práce. Zajdi do nějaké hospody v okolí, kam chodí. Zjisti si, kdo je jejich "klient". Tak oni říkají malému bossovi, který se o nich stará. Neměj strach, jsou to kultivovaní a slušní lidé, kteří jednají se zaměstnavateli a úřady. Jemu vysvětlíš situaci a on dodá za domluveno odměnu nájemníky. Vše za jasně domluvených podmínek, které vždy dodrží...

Spousta osobních dobrých zkušeností z nedávné (5-6 let) minulosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je byt po rekonstrukci tak ti radim variantu ho slušně vyprovodit z bytu.....a to co nejrychleji.

Jenze slusne to nejde, ja jsem dokonce klesnul ve slabe chvili tak hluboko, ze jsem mu nabidnul penize za odchod. Ale pro nej to takhle je vyhodne, bydli zadarmo a jak rikam, on uz nema moc co ztratit, dosmrti bude dluznik protoze dluhy co ma nikdy nezplati. A co me fakt sere nejvic, tak je to ze to udela po mne nekomu dalsimu uplne stejne a pak dalsimu a dalsimu. Problem je ze byt je hezky a po rekonstrukci s novou kuchyni, takze se mu z nej nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem podobnou situaci neresil,ale nedokazu si predstavit,ze bych na pana v byte regoval s takovym klidem.Rozhodne bude mit vic zkusenosti ohledne reseni a eskalace konfliktu,nez ty.V tomhle pripade bych se jednoznacne poptal lidi ze sveho okoli,kteri podobne situace dokazou resit vyrazne rychleji a dusledneji.Myslet si,ze to pujde soudne,je nejen na dlouhe lokte,ale i nejiste.......

Drzim palce,at se to podari vyresit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U bytu po rekonstrukci bych nedal nikomu kliče pokud by mi nesložil 3 měsíční kauci plus 1.nájem.....ale po bitvě je každý generál...držím Ti palce

3 najmy ti podle me dneska jako kauci nikdo neda, ale priste si to urcite nejak lip posichruju, dostal jsem uz nejake tipy jak poznat slusnehpop najemnika.

 

Stačí 2-3 UKčka bez práce. Zajdi do nějaké hospody v okolí, kam chodí. Zjisti si, kdo je jejich "klient". Tak oni říkají malému bossovi, který se o nich stará. Neměj strach, jsou to kultivovaní a slušní lidé, kteří jednají se zaměstnavateli a úřady. Jemu vysvětlíš situaci a on dodá za domluveno odměnu nájemníky. Vše za jasně domluvených podmínek, které vždy dodrží...

Spousta osobních dobrých zkušeností z nedávné (5-6 let) minulosti.

Tohle je asi taky reseni, zjistim co stoji ti vymahaci a tohle necham jako uplne posledni reseni.Urcite vim ze nepujdu k soudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...