Přejít na obsah

Tissot L860/960K z druhé ruky - těsnění


cosmiktrip

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu k zakoupeným hodinkám. Hodinky jsem koupil za drobný peníz, nicméně bych je rád dal do kupy. Když jsem se díval pod dýnko, není zde žádné těsnění, přitom jsou voděodolné 30M. Přikládám foto, jde mi o to, aby se mi například při umývání rukou do hodinek nedostala voda, pravděpodobně jsou odolné jen proti vlhkosti, ale skutečně pod dýnkem nic z výroby nebylo? Dále bych se chtěl zeptat, zda má cenu nechat hodinky někde přeleštit, tah je z oceli, to by se zvládlo houbičkou, ale obal je snad chrom, tak nevím, zda je to vůbec možné zaleštit škrábance v chromu. Děkuji za rady.

 

post-23308-0-35308600-1457021102_thumb.jpgpost-23308-0-56014500-1457021108_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten dojem, že je to správně, jak říkáš. Žádné těsnění tam není a nebylo. Hodinky nejsou ani na mytí auta, ruce by sis s nima při troše opatrnosti měl umýt.Co by šlo, rpo tvůj klid duše udělat, je tam nějaké to těsnění dát, moc to vodotěsnosti nepomůže, ale pro pocit ( stejně bych se s nima nekoupal a nemyl ani nádobí ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...