Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Jako moje zena. SLK.

 

Díky, SLKčko je v užším výběru, ale tam o manuál člověk skoro nezavadí, ne? A taky mi přijde, že se tam do 400k vejdeš jen tak tak.

 

Když už jsi otrlá ex-majitelka Alfiny, pak by tě nemuselo sundat todle a bude s tim určitě ?prdel? ? v každém ohledu :)

https://www.sportovnivozy.cz/113134-maserati-quattroporte-42-v8-max-vybava

 

...samozřejmě joke...

 

Šerifovo SLK nezní jako špatnej nápad.

Krom toho třeba E93 330i, např.: https://www.sportovnivozy.cz/110745-bmw-3-coupe-cabrio-30-i-plzen

Já bych asi šel do klasického coupé E92, taktéž třílitr.

Ani ta Ápětka. Proč ne.

 

PS: čim jezdíš teď??

Ta E93 je pěkná (když pominu světlý interiér), asi si ji zařadím do hledáčku, díky :) 

 

Stařičkou 147, ale naučila mě víc než dost - třeba opravit závadu hrubou silou a teleskopickým obuškem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, potřebuji poradit nebo nasměrovat dále:

Situace: shanim dodávku/minivam typu Multivan. Budget je max 250.000 +- par korun. Určení je aby to odvezlo 2-5 lidi, a dalo se tam ve 2 spát (tripy na kolech, lezení, hory, treky apod.). Co bych chtěl jsou vyhřívané sesle vpředu, nezávisle topení a nejlíp 6st. převodovku manuál, víko kufru otevíratelny nahoru. Ostatní je věc kompromisů.

 

A já vidím zatím 3 možnosti:

1 = multivan T4; jenže jaký motor? 1,9 není moc takže 2,5 a to asi buď 75kw nebo 111kw co mám nacteno. Má/měl někdo? Bojím se, ze skoro 20 let starý auto za chvilku zakážou a nikam nepustí.

 

2 = multivan T5; za ty prachy to nebude žádná sláva. Motory na vyber ještě horší, 1.9 je fakt výjimečná a 2,5 96kw a 128kw jsou prý průšvih. Na 2.0tdi po Fl asi nedosáhne budget. Pak je otázka jestli nakoupit t5 transporter a "dodělat". Tam jsou ty motory 1.9 více.

 

3 = úplně jiný auto se spolehlivým motorem v kompaktních rozměrech. Určitě ne snesu hjůndé a renault. A dal moc přehled nemám.

 

Tak teď jak dal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky poprosím o další doplnění, po měsících pátrání a manželčina upřesňování jsme se dostali k Ford Kuga, vzhledem k tomu, že preferuju benzín, tak tu silnější 1,5, má to 185 koní, takže by to uplně blbě jet nemělo, 4x4, automat. 

Nemáte jí tady někdo? Nějaké zkušenosti s autem, spotřeba, jízdní vlastnosti?

dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...