Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Tak je to trochu Sofiina volba. Já bych v tomto případě šel do Kodiaqu

Ovšem, vše by se rozhodlo po projetí...a myslím, že by mě ten krouťák přemluvil 

A to RS je i oku lahodnější a pokud má i adaptivní podvozek, tak není očem. A samozřejmě to chce black edition v černé barvě  

post-23865-0-45364100-1563776324_thumb.jpg

post-23865-0-73845200-1563776329_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni tu nahodou nekdo od BMW? Mam objednanou novou 5 a ted mi zmenili objednavku kvuli ?faceliftu?. Tak me zajima, co to znamena... Videl jsem, ze se chysta novy facelift, ale az na pristi rok. Zeptal bych se primo prodejce, ale je to pres leasingovku, takze je to komplikovanejsi...

Tak může to být jen přechod na nový modelový rok, jen tam musí ve fabrice něco poladit, třeba jen softwarově a jedou dal. Nebo pokud se shoduje dodací lhůta s přehozením linky na facelift, tak dostaneš už FL, ale pokud má být až na trhu příští rok tak bys čekal 8 měsíců.

 

Na ty leasingovce ti neřeknou jaký dealer to zprostředkovává? To bys měl nejrychlejší, tam se jen podívají do systému objednávek a přesně ví, co se děje nebo neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska u dealera to RSo projel a musim rict, ze na tom neco bude. Dokonce mi ani nevadil (vim, ze me vysmejete, udelal bych to stejny) i ten pubertalni zvuk ala NFS.

Jeste musim projet toho Supa, ale v tom Kodiaqu se clovek cejti jakoze nadrazenej alfasamec. :) To si delam sice srandu, ale fakt se v tom clovek cejti jako Lada, ridic autobusu nebo jak se jmenoval ten song od Fananka.

Dam jeste vedet, ale presne jak pisete je to Sofiina volba. Ten Superb si muzu poladit, ale u Kodiaqa mam akorat na panoramu a musim delat i ustupek v barve (zrovna na tu nejhezci cervenou se nedostanu) a moc se mi na papire nelibi ani cerna ani ta divna seda RSova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup I30N nebo I30 Fastback N.

Sam mam I30N HB, a zatim jsem nezalitoval ani jednou. Umi bejt pohodlny, zabavny, prakticky, i celkem rychly. Zaruka jeste 4 roky zbejva, a jediny co, tak na to nenabalis zlatokopky a neziskas street credit u mentalu co nerozumi autum :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je moje ujetost, s tim se neda nic nadelat. Bez panoramy proste sluzebak nepripada v uvahu. Zas tak ta policy neni benevolentni, ze bych si mohl vzit jete Ferrari. :)

Jinak to TSI jsem projel dneska cestou z prace a jakoze jede jak z praku, to DCC na 19kach taky solidne auto ztvrdne, tak odpadla ma nejvetsi obava z mekkosti podvozku. Na druhou stranu se nejak nedostavila zasadni emoce, zvuk jedine ve vyssich otackach a neni to teda nic kulervouciho. Paradoxne me asi fakt vic pocitove nadchlo to vysoky RSo, coz se skoro stydim napsat. No je to dilema, asi si hodim korunou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja proste kdyz vypadnu z kanclu, kde se neda otevrit ani okno, tak jsem rad aspon trosku na vzduchu. Popravde jsem mel jen klasickej sibr a ten jsem musel furt zavirat protoze zena a dite vzadu. Taky proto jezdim kabrem i kdyz je venku deset stupnu. Jsem uchyl a vim o tom, ale bez strechy nepovazuju cas v aute za ztracenej...

Nerikejte, ze kdo mate panoramu, tak jezdite se zavrenou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja proste kdyz vypadnu z kanclu, kde se neda otevrit ani okno, tak jsem rad aspon trosku na vzduchu. Popravde jsem mel jen klasickej sibr a ten jsem musel furt zavirat protoze zena a dite vzadu. Taky proto jezdim kabrem i kdyz je venku deset stupnu. Jsem uchyl a vim o tom, ale bez strechy nepovazuju cas v aute za ztracenej...

Nerikejte, ze kdo mate panoramu, tak jezdite se zavrenou?

 

Prakticky všichni. Když je to otevřený tak je to hrozně hlučný. Tak to pak zavřeš, ale zjistíš, že i přes to tónování ti to pálí na jarmulku. Tak nakonec zatáhneš i tu "záclonu" a konečně pochopíš, že jsi si místo toho měl vzít třeba nezávislý topení, tažný zařízení a nosič kol, nebo vyhřívaný čelní sklo a kávovar na 12V :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky všichni. Když je to otevřený tak je to hrozně hlučný. Tak to pak zavřeš, ale zjistíš, že i přes to tónování ti to pálí na jarmulku. Tak nakonec zatáhneš i tu "záclonu" a konečně pochopíš, že jsi si místo toho měl vzít třeba nezávislý topení, tažný zařízení a nosič kol, nebo vyhřívaný čelní sklo a kávovar na 12V :D

Amen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...