Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 18 Hlasů

vybírám káru

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6093 odpovědí na toto téma

#6081 eskimak

eskimak

Megazávislák

• Member_50
  • 2 629 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Jachting
    Lezenie
    Single Malt

Publikováno Dnes, 09:42

Ale ved to uz vysvetlil, a ma k tomu padny dovod - tuzil po takom aute. Proste ho chce. Co viac treba?

Chr. Ward C8 Flyer Automatic, Chr. Ward C60 Trident GMT 600, Seiko SKX007, Seiko SNKL45 "Railmaster" mod, Benarus Moray LE 37/50, Seiko Monster orange, Muhle-Glashutte Teutonia Big Date, Customized Seiko SKZ207J1, Citizen BL5250-53L, Casio Protrek PRG-200T-7DR, Prim TV kal. 96, Muhle-Glashutte S.A.R. Rescue Timer, Sinn 144 St SaSeiko SNZH57K1 FFF modRolex Explorer II 16570 blackRolex GMT Master II 116710LNOmega Planet Ocean 2201.50.00, Poljot Traveler 5, Omega Seamaster Professional Co-Axial 2220.80.00, Schaumburg Aquamatic III, Tissot PRS200 Chronograph quartz, Orient FFD0F001W, Lum-Tec M20 18/150, Amsley SUB 300, Hamilton Khaki Navy Regatta automatic, Prometheus Recon 5 200/300, Prometheus Ocean Diver GMT 063/500, Seiko SNM035 LandMonster, Laco Pilot A auto Miyota black

Referencie: eskimak

#6082 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 3 205 příspěvků(y)
  • Bydlí:Litomyšl

Publikováno Dnes, 09:45

Nič viac netreba, veď len diskutujeme. 

bug.gif?t=1240666448

Many people **** for money.
If you think, that **** is funny,
**** yourself and save your money!

#6083 shaggy

shaggy

Závislák

• Member_50
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 09:55

Vedel o tych vysledkoch predtym ako ho objednal? Ja som to zachytil len v piatok.

Tusim pisal o 40k rocne? V tejto pojazdnej rakve? Ak by to niekto bral na prave off-road jazdenie, tak nic nepoviem. Jazdne vlastnosti na ceste sa ani len nepriblizia beznemu autu alebo SUV, cize je vacsia sanca dostat smyk, a ked ho uz dostane, a niekde to opre, tak tu nehodu ani neprezije... Ale proti gustu ziadny disputat, ze?

#6084 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 026 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno Dnes, 10:23

Vedel jsem o vysledcich nez jsem to objednal. Reci o tom, jak to nepreziju v pripade nehody a podobne . No Holt je to auto s kastli na podvozku. Co cekat. A kdyz jsem tuhle nekde videl porovnani mezi auty co meli 20 let rozdil mezi sebou, tak je s podivem, ze si tu vubec muzeme spolu psat, protoze podle teto logiky, by musela pulka lidstva vychcipat uz pred dvaceti lety... Nehovoric o autech jeste starsich.

Nechci se tu fakt s nikym hadat - klazdy at si jezdi v cem chce :) Ja chci jezdit s timhle, rady v tomto vlaknu se mi od majitelu dostalo,  veskrze pozitivnich. A jak jsem tuhle psal... Na a reci lidi co v tom nikdy nejeli mi pripominaji stejne ci dost podobne reci o Harleyich na motorkarskych forech. Nikdo na tom nikdy nesedel, ale jak to nebrzi, nejede a je to poruchove, to vi prece kazdy. Prece kamosuv kamos to ma. A krivky vykonu jsou velice ploche... bla bla bla

#6085 Tom4

Tom4

nezávislý člen

• Member_50
  • 796 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:zálesácké chrono

Publikováno Dnes, 10:44

Nenech si to znechutit, jezdil jsem s tím chvíli a to auto mě hodně bavilo. Ad bezpečnost, tak tady na východ od Prahy lidi jezdí autama jako je Felicie, Hjonde i10, Mondeo I, dvojka Golf a podobné 20 a více let staré auta. Některé mají dokonce i airbagy. Většina zrezlá jak lišky co tady dávají dobrou noc. Počty mrtvých na silnici jsou stejné jako všude jinde. Atd. atd. atd., dál už si diskutujte sami :)

#6086 TLD

TLD

Megazávislák

• Member_50
  • 3 115 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysocina
  • Fanoušek značky:Auto,moto,MTB,foto,
    sport

Publikováno Dnes, 10:54

mAra, kdyz to tak ctu, tak musis byt uplnej debi.l :) Dat takove kacky za uplnej strep, v podstate ses skoro mrtvej :)

Preji Ti at dorazi co nejdrive a muzes si ho zacit uzivat. Pocasi nam preje :) Jo a 4x4 je uplne na prd. Dneska vsichni ty co rano stojej pod kopcem museli mit 4wd :)

Přiložený soubor (y)

#6087 eskimak

eskimak

Megazávislák

• Member_50
  • 2 629 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Jachting
    Lezenie
    Single Malt

Publikováno Dnes, 10:57

Tom: ten Hyundai i10 si tam moc netrafil. Zacal sa vyrabat asi tak pred 10 rokmi, a mal 4 hvoezdicky Euro NCAP. Zvysok sedi.

Chr. Ward C8 Flyer Automatic, Chr. Ward C60 Trident GMT 600, Seiko SKX007, Seiko SNKL45 "Railmaster" mod, Benarus Moray LE 37/50, Seiko Monster orange, Muhle-Glashutte Teutonia Big Date, Customized Seiko SKZ207J1, Citizen BL5250-53L, Casio Protrek PRG-200T-7DR, Prim TV kal. 96, Muhle-Glashutte S.A.R. Rescue Timer, Sinn 144 St SaSeiko SNZH57K1 FFF modRolex Explorer II 16570 blackRolex GMT Master II 116710LNOmega Planet Ocean 2201.50.00, Poljot Traveler 5, Omega Seamaster Professional Co-Axial 2220.80.00, Schaumburg Aquamatic III, Tissot PRS200 Chronograph quartz, Orient FFD0F001W, Lum-Tec M20 18/150, Amsley SUB 300, Hamilton Khaki Navy Regatta automatic, Prometheus Recon 5 200/300, Prometheus Ocean Diver GMT 063/500, Seiko SNM035 LandMonster, Laco Pilot A auto Miyota black

Referencie: eskimak

#6088 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 14 342 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 11:01

Jasný, tak ho pošli proti Wranglerovi :lol2:

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#6089 busdriver

busdriver

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 467 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno Dnes, 11:05

Tak jen maly update: Wrangler objednany, verze Sahara 2.0 benzin.

Gratulace. Pak s odstupem poprosím o recenzi, Wrangler se mi líbí, doporučuju na youtube, jestli to teda už nesleduješ: https://www.youtube....tEzPF4KQ/videos

Supr, že sis nevybral "běžný moderní vůz", z kterýho bys byl pak akorát vypruzenej, jaká je to nuda a šeď.. holt ne všichni se třepou nedočkavostí, až si zpestřej ráno jízdou ve služební oktávce, co splňuje bezpečností testy.

Já vyhlížím něco trošku podobnýho, ale jestli se to kdy objeví v nabídce, to těžko říct.. a může za to místní zákeřnej člen, co mě k tomu úspěšně poňouká :D

edit.. já o vlku.... :D

Tento příspěvek byl upraven od busdriver: Dnes, 11:06

#6090 Tom4

Tom4

nezávislý člen

• Member_50
  • 796 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:zálesácké chrono

Publikováno Dnes, 11:06

Afriko, voe to je jako bys poslal Wrangler proti kamionu ty hovado :D

Ten tam je protože známej s tím nedávno trefil právě lišku :D
Liška šla zdechnout do škarpy, i10 do servisu.

#6091 TLD

TLD

Megazávislák

• Member_50
  • 3 115 příspěvků(y)
    sport

Publikováno Dnes, 11:16

Afri, jeepka je bez sance, nema 4hvezdy :)

Bus.... uz se neco rysuje?

Tom4, ja vzal cca 14 dni zpet kance jak hovado, ani stetina. Rana na pravou stranu a tim jak sem vysoko, jsem ho asi primackl, takze cunik taky cajk. Domnivam se, ze jet subem nebo volvem, tak mam svetlo a naraznik na srot...

#6092 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 026 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno Dnes, 11:54

mAra, kdyz to tak ctu, tak musis byt uplnej debi.l :) Dat takove kacky za uplnej strep, v podstate ses skoro mrtvej :)

Asi jo. Když já tomu jdu dost naproti. Vem si to tak. Na motorce jezdím. Piju, kouřím, nezdravé maso žeru... To uz autem nevylepsim...
(A teď si Vem, že z toho jdou sundat dveře. A já opravdu chci párkrát vyjet bez nich... Sebevražda)
Jasně že dám vědět hned jak si ho prevezmu. Počasí je ideální. Presne jak pises.

Tento příspěvek byl upraven od mAra_: Dnes, 11:56

#6093 busdriver

busdriver

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 467 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno Dnes, 11:59

Bus.... uz se neco rysuje?

Situace furt stejná.. akorát ten polák nebo benzín. Zatim mám ale trpělivost, tak vyčkávám...

#6094 TLD

TLD

Megazávislák

• Member_50
  • 3 115 příspěvků(y)
    sport

Publikováno Dnes, 12:02

mAra, ja tomu rozumim, myslel jsem to v nadsazce. A jak vypada bez dveri znam, je to pecka.

Busdriver, ses jako rybar :) Tak at rzchle neco zabere :)