Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 19 Hlasů

vybírám káru

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6887 odpovědí na toto téma

#6801 sorondo

sorondo

Začátečník

• Members
  • 36 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Hodonín

Publikováno 14.květen.2019 - 10:03

Já bych se třeba ani nebál Hondy HR-V a nebo větší CR-V obě máme v rodině a spokojenost

takovej dotaz k pousmání

výhledově budeme řešit auto pro polovičku a máme tři adepty

auto bude najíždět ročně do 10K Km, spíš o dost méně

požadavky jsou: auto relativně velké, vysoké, parkovací kamera + čidla, benzín, manuální převodovka, limit cca 400K

nová Dacia Duster 1.6i 4x2 se doma nelíbí nikomu

ojetá Kia Sportage 1.6GDI 4x2 minulé generace se líbí polovičce

ojetá Mazda CX5 2.0i 4x2 se doma líbí všem

co z výše jmenovaného (anebo úplně jiného) byste vybrali vy a proč?

díky za přečtení

#6802 464

464

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 291 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 14.květen.2019 - 10:36

Mazdu cx5, avsak 2.5l. 

Mozna by stalo za to handej taksn.

Tento příspěvek byl upraven od 464: 14.květen.2019 - 10:37

#6803 Taghujer

Taghujer

Začátečník

• Members
  • 41 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Tagheuer, Omega, Citizen, Certina

Publikováno 14.květen.2019 - 17:49

K výše uvedeným - co ještě starší RAV4? Jsou to držáky.

#6804 Gustaf

Gustaf

dvorní mechanik ze Stratosu

• Member_50
  • 12 912 příspěvků(y)

Publikováno 14.květen.2019 - 17:59

Suzuki scross...

#6805 Geodet

Geodet

Závislák

• Member_50
  • 571 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Victorinox, Citizen, Honda, Suzuki

Publikováno 14.květen.2019 - 19:00

Suzuki S-cross nebo Vitara.

Přiložený soubor (y)

Seiko Black Monster SKX779K1....Victorinox INOX Pro Diver 241734....Citizen AW1240 57E....Casio G-Shock GW-M5610-1ER....Honda NC700X

#6806 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 598 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 16.květen.2019 - 08:59

Suzuki S-cross nebo Vitara.

vitara je malá, s-cross je na hraně, nemá benzínovou atmosféru (vím, že ta 1.4 boosterjet má velmi dobré reference a po světě jich jezdí hafo) a ten gril je podle nás nezkousnutelnej

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#6807 sorondo

sorondo

Začátečník

• Members
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 09:48

A to HR-V se nelíbí?

Přiložený soubor (y)

#6808 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 525 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 10:03

S-Cross je otřesný auto.. já bych v týdle velikosti asi Qashqai kdyby muselo bejt nový, jinak tu Mazdu.

#6809 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 313 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 16.květen.2019 - 10:07

vitara je malá, s-cross je na hraně, nemá benzínovou atmosféru (vím, že ta 1.4 boosterjet má velmi dobré reference a po světě jich jezdí hafo) a ten gril je podle nás nezkousnutelnej

Zeptám se možná hloupě starší Forester? Nový bez DPH mě loni stál 480k takže by nemusel být ani tak starý?

#6810 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 598 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 16.květen.2019 - 11:01

A to HR-V se nelíbí?

S-Cross je otřesný auto.. já bych v týdle velikosti asi Qashqai kdyby muselo bejt nový, jinak tu Mazdu.

Zeptám se možná hloupě starší Forester? Nový bez DPH mě loni stál 480k takže by nemusel být ani tak starý?

subaru je permanentní čtyřkolka a asi bude mít turbo, nebo se pletu? bych byl rád, aby to jezdilo za 8litrů N95  na sto km

novej kaškaj je podle nás ošklivej jako všechno ostatní (třeba ta honda) má to takový ostře řezaný rysy, a starej je asi moc starej

já jsem asi fakt chtěl slyšet, že mazda cx5 je dobrej nápad, ten 2,5L čtyřválec proč je to lepší než 2.0i? Není to jenom v automatu? Já bych raději auto bez turba, automatu a

podobnejch možnejch serpenízků. Blbý je, že to nesmí být žádná základní výbava, protože moje paní nikdy necouvala moc dobře a asi už se to nenaučí, a já jsem v jejím autě zjistil, že už to

taky neumím, protože ve svým mám senzory a kameru. Tempomat, pokud s tím pojede dál než do nákupáku je příjemnej, hillholder jakbysmet.

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#6811 eskimak

eskimak

Megazávislák

• Member_50
  • 3 000 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Jachting
    Lezenie
    Single Malt

Publikováno 16.květen.2019 - 11:36

@tolja: ta Kia by ale na rozdiel od zvysku este mohla byt v zaruke, nie?

Geckota K1 v29 LE, Chr. Ward C8 Flyer Automatic, Chr. Ward C60 Trident GMT 600, Seiko SKX007, Seiko SNKL45 "Railmaster" mod, Benarus Moray LE 37/50, Seiko Monster orange, Muhle-Glashutte Teutonia Big Date, Customized Seiko SKZ207J1, Citizen BL5250-53L, Casio Protrek PRG-200T-7DR, Prim TV kal. 96, Muhle-Glashutte S.A.R. Rescue Timer, Sinn 144 St SaSeiko SNZH57K1 FFF modRolex Explorer II 16570 blackRolex GMT Master II 116710LNOmega Planet Ocean 2201.50.00, Poljot Traveler 5, Omega Seamaster Professional Co-Axial 2220.80.00, Schaumburg Aquamatic III, Tissot PRS200 Chronograph quartz, Orient FFD0F001W, Lum-Tec M20 18/150, Amsley SUB 300, Hamilton Khaki Navy Regatta automatic, Prometheus Recon 5 200/300, Prometheus Ocean Diver GMT 063/500, Seiko SNM035 LandMonster, Laco Pilot A auto Miyota black

Referencie: eskimak

#6812 mAra_

mAra_

Ou je

• Member_50
  • 2 313 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 16.květen.2019 - 11:57

subaru je permanentní čtyřkolka a asi bude mít turbo, nebo se pletu? bych byl rád, aby to jezdilo za 8litrů N95  na sto km

Máš pravdu, je to perma 4x4, ale atmosféra. Moje žena s tím jezdí za 9,5 na sto - po městě do práce a z práce. Je Pravda, že když jsem to řídil já, tak jsem jezdil za deset a půl... Ta atmosféra se totiž docela příjemně vytáčí..

#6813 bedan

bedan

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 12:20

novej kaškaj je podle nás ošklivej jako všechno ostatní (třeba ta honda) má to takový ostře řezaný rysy, a starej je asi moc starej

já jsem asi fakt chtěl slyšet, že mazda cx5 je dobrej nápad, ten 2,5L čtyřválec proč je to lepší než 2.0i? Není to jenom v automatu? Já bych raději auto bez turba, automatu a

podobnejch možnejch serpenízků. Blbý je, že to nesmí být žádná základní výbava, protože moje paní nikdy necouvala moc dobře a asi už se to nenaučí, a já jsem v jejím autě zjistil, že už to

taky neumím, protože ve svým mám senzory a kameru. Tempomat, pokud s tím pojede dál než do nákupáku je příjemnej, hillholder jakbysmet.

Ahoj,

něco k té Mazdě. Dvoulitr je takový trochu slabší na to auto. V Mazdě 3 jede docela dobře, ale pětka je přece jenom větší a těžší. Ale zase, když to bude mít nájezd cca 10 000 km za rok, nebude se s tím spěchat a bude to předokolka, tak by ta silnější varianta dvoulitru měla naprosto dostačovat. Najel jsem s ní asi 180 000 km a byla naprosto bezproblémová (2,0, automat, 4x4). Spotřeba byla kolem 7,5 litru dlouhodobě.

Momentálně mám CX 5 2,5 litru a těch cca 30 koní a 50 Nm navíc tam je poznat.

Problém bude zachovalou benzínovou sehnat.

Omega Speedmaster, Atlantic Worldmaster 1888, Omega Hour Vision, Chronographe Suisse

#6814 Taghujer

Taghujer

Začátečník

• Members
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 18:19

Už to tu někdo zmiňoval, ale Tucson se nelíbí?

#6815 Taghujer

Taghujer

Začátečník

• Members
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 21:02

Nebo Mitsubishi ASX?

#6816 JAJA

JAJA

Megazávislák

• Member_50
  • 2 539 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Pozor padající kamení!

Publikováno 16.květen.2019 - 21:13

takovej dotaz k pousmání

výhledově budeme řešit auto pro polovičku a máme tři adepty

auto bude najíždět ročně do 10K Km, spíš o dost méně

požadavky jsou: auto relativně velké, vysoké, parkovací kamera + čidla, benzín, manuální převodovka, limit cca 400K

nová Dacia Duster 1.6i 4x2 se doma nelíbí nikomu

ojetá Kia Sportage 1.6GDI 4x2 minulé generace se líbí polovičce

ojetá Mazda CX5 2.0i 4x2 se doma líbí všem

co z výše jmenovaného (anebo úplně jiného) byste vybrali vy a proč?

díky za přečtení

Myslím, že nejlepším řešením by bylo se vykašlat na malé suv (byť z vlastní zkušenosti vím, že rozmluvit tento typ auta není jednoduché), ale zejména s tímto rozpočtem, předohrabem, udělá každé kombi lepší službu než tebou zmiňované auta. SUV je obvykle horší auto za více peněz než srovnatelné běžné auto (čím levnější kategorie, tím více to platí). Pokud jde o vyšší posaz u malých suv, tak když se podíváš na přesné rozměry, tak je "vyšší" posaz je často s překvapivě malým rozdílem (nejsou to stodoly jako Q7 apod). Když jsem toto řešil doma, tak při srovnání nějakého malého SUV a běžného auta (konkrétní modely u kterých toto platilo si už nepamatuju) byl ve prospěch suv 3cm (reálný posaz, nikoliv výška střechy apod.)

Tento příspěvek byl upraven od JAJA: 16.květen.2019 - 21:14

Keep calm and wear AP

#6817 sorondo

sorondo

Začátečník

• Members
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16.květen.2019 - 22:52

Proč ten výběr, nenecháš na manželce - bude to její auto. Já bych to viděl tak, vem ji ať si něco vyskouší a co ji sedne do toho běžte.

Přiznám se CX5 byl také u nás hlavní favorit, ale manželka řekla , že je ve finále to auto pro ni zbytečně velké, že by ráda menší.

Za mě kup ji auto ve kterém se bude cítit dobře.

Pěkný večer

#6818 dawe009

dawe009

Závislák

• Member_50
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 17.květen.2019 - 06:41

Přesně tak. Vysvětlovat manželce výhody kombiku, atmosférického motoru, nezávislého zavěšení podvozku a podobný veci v situaci, kdy ona chce SUV, jsou perly a hrách dohromady.. Pohlidej jenom, ať si nevybere úplnej shit a zbytek nech na ní, jinak budeš za vocase teď i potom.
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#6819 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 13 960 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 17.květen.2019 - 09:39

Ma chot chce AMG GT a nerozumi tomu, proc to neni ideal na 6km do prace a 6km z prace..

#6820 sorondo

sorondo

Začátečník

• Members
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17.květen.2019 - 09:52

Asi bude fajnšmekr :)