Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 19 Hlasů

vybírám káru

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7475 odpovědí na toto téma

#7221 dawe009

dawe009

Megazávislák

• Member_50
  • 1 175 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 16.červenec.2019 - 09:39

No evidentně tě to nenapadlo, když se na to ptáš. A když reaguješ takhle, tak se každej přetrhne, aby ti pomohl. Si polib.
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#7222 Gustaf

Gustaf

dvorní mechanik ze Stratosu

• Member_50
  • 13 229 příspěvků(y)

Publikováno 16.červenec.2019 - 09:41

Já to pochopil úplně naopak... Že je uff za tu radu rád... Tak nevím

#7223 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 3 438 příspěvků(y)
  • Bydlí:Litomyšl

Publikováno 16.červenec.2019 - 09:48

Ono je těžký rozlišit sarkasmus bez vizuálního kontaktu :D :D :D 

bug.gif?t=1240666448

Many people **** for money.
If you think, that **** is funny,
**** yourself and save your money!

#7224 dawe009

dawe009

Megazávislák

• Member_50
  • 1 175 příspěvků(y)

Publikováno 16.červenec.2019 - 09:57

V tom případě se omlouvám. Já tam cejtil takový to pičo..ale třeba ne, pak sorry.
Forrest Gump: My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#7225 Pavelpu27

Pavelpu27

Megazávislák

• Member_50
  • 2 095 příspěvků(y)
  • Bydlí:Wild West
  • Fanoušek značky:B 26

Publikováno 17.červenec.2019 - 14:01

Manželka mi právě napsala, že jí chtějí vyměnit služební auto. Místo Octy L&K asi dostane Kouďáka Syle 140kW TDI. Radost z toho nemá, protože nemá ráda gazíky, ale asi to ukopne :D

#7226 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 3 438 příspěvků(y)

Publikováno 17.červenec.2019 - 14:19

Tomu se říká "problémy prvního světa" :D 

bug.gif?t=1240666448

#7227 uff

uff

Megazávislák

• Member_50
  • 1 228 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Archimede

Publikováno 17.červenec.2019 - 21:58

Tvl, Dawe, pico. :))
Asi pisu moc naprimo, ja to myslel vazne. Jednoduchy jak facka a fakt me to nenapadlo. Zaplatil jsem Cebii, ktera teda umi k memu prekvapeni najit vyvoj km i v Reichu, ale moc jsem z ni nezjistil. V servisu me po tlf vyfakovali, ze se budou bavit jen s majitelem a napad osobne s flaskou je fakt dobrej. Jen to nak nedavam casove a muzu max bez auta, ktery mi prodejce nepujci... :(

#7228 dawe009

dawe009

Megazávislák

• Member_50
  • 1 175 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2019 - 08:08

uff: sorry, jsem měl nějaký krámy a nepochopil..
Auto na to nepotřebuješ, stačí VIN.
Kam to jezdilo do servisu? Jestli někde v Praze, tak tam možná budu někoho znát.

#7229 uff

uff

Megazávislák

• Member_50
  • 1 228 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2019 - 09:56

Uplne v klidu, mam v ty online komunikaci jeste velke rezervy...

Jezdilo to do Cartecu na Prahu 10, kdyby nahodou.

#7230 dawe009

dawe009

Megazávislák

• Member_50
  • 1 175 příspěvků(y)

Publikováno 18.červenec.2019 - 15:36

Kdyby ses tam s nikým nedomluvil, tak mi pak napiš. Jsem teď na dovolený, pak bych se na to kouknul třeba. Ale není důvod, aby nebyli ochotni sami od sebe.

#7231 uff

uff

Megazávislák

• Member_50
  • 1 228 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 07:10

Dekuju a uzij si dovcu (opravdu) :)

#7232 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 3 438 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 07:48

Kdyby ses tam s nikým nedomluvil, tak mi pak napiš. Jsem teď na dovolený, pak bych se na to kouknul třeba. Ale není důvod, aby nebyli ochotni sami od sebe.

To záleží na tom co přinese za tu flašku :D Internet Explorer otevírám až za 12yo Diplomático a vejš :D U BMW by to klidně mohlo bejt ještě dražší :D 

bug.gif?t=1240666448

#7233 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 738 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 08:40

Za co flašku jako? Dávám je rád, ale v tomto případě to vůbec nechápu. Pokud to auto tam jezdilo, tak ti ty informace dají, je to jejich práce a pokud tam sedí nějákej lempl, tak zavolej k jínému AD kde ti to řeknou. Tu elektronickou knížku vidí celá Evropa. Já jsem ověřoval desítky aut, vždycky když kupuji nové, volám hlava, nehlava a informace k servisu vždy v pohodě dostanu. V Subaru mě i upozornili na to že majitel byl silný kuřák a auto na který jsem se chtěl zajet podívat, prej že hodně smrdí, pamatovali si ho všichni servisáci :lol2:

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#7234 Bobisek

Bobisek

Závislák

• Member_50
  • 748 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc

Publikováno 19.červenec.2019 - 08:50

Já si tedy naopak nemyslím, že by prací technika servisu bylo prozrazovat informace o libovolném vozidle jakémukoliv člověku z ulice. Pokud bude mít dotyčný souhlas majitele, tak OK, ale jen na základě VIN mi to přijde velmi zvláštní... Pokud chce majitel vůz prodat, jistě bude co nejvíce nápomocný, pokud ne, je to indikace, že máš od auta dát ruce pryč.

#7235 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 738 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 09:01

Servisní historie vozu v autorizovaném servisu nepodléhá naštěstí stupni "PŘÍSNĚ TAJNÉ!!" :lol2: Ba naopak to prospívá férovosti na trhu s ojetými vozy, kde se s nimi šmelí jak se dá. Jednou jsem také volal do servisu Ford, který byl uvedený v servisce, byl tam i štempl a to auto tam přitom nikdy nebylo. A toho technika to ani nijak nevyvedlo z míry, že by to chtěl nějak řešit, prý že v servisce může být co chce mi řekl, ale to auto tam prostě u nich nikdy nebylo....říkám, u nás kupovat starší auto je jeden velký adrenalin.

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#7236 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 3 438 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 09:02

Za co flašku jako? Dávám je rád, ale v tomto případě to vůbec nechápu. Pokud to auto tam jezdilo, tak ti ty informace dají, je to jejich práce a pokud tam sedí nějákej lempl, tak zavolej k jínému AD kde ti to řeknou. Tu elektronickou knížku vidí celá Evropa. Já jsem ověřoval desítky aut, vždycky když kupuji nové, volám hlava, nehlava a informace k servisu vždy v pohodě dostanu. V Subaru mě i upozornili na to že majitel byl silný kuřák a auto na který jsem se chtěl zajet podívat, prej že hodně smrdí, pamatovali si ho všichni servisáci :lol2:

Sorry Afri, ale je to autorizovaný servis. Ne infocentrum. Nevidím žádný důvod jen tak někomu po telefonu poskytovat informace o cizích autech. 

bug.gif?t=1240666448

#7237 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 738 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 09:40

Sorry Afri, ale je to autorizovaný servis. Ne infocentrum. Nevidím žádný důvod jen tak někomu po telefonu poskytovat informace o cizích autech. 

V pohodě, většina AD zatím ještě ty informace poskytnou což může kupujícímu hodně pomoc, takže žádný stres :cheers: Já volám většinou po okolí a pak k nim jezdím na servis, takže je to taky takové malé něco za něco.... AD nemá co schovávat, konec konců mě zajímá pouze jestli k AD to auto skutečně jezdilo pravidelně, jestli odpovídají km a nebylo bourané, rozhovor na pět minut.

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#7238 Tomas_2002

Tomas_2002

Can't Stop the Rock

• Member_50
  • 3 438 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 09:45

V pohodě, většina AD zatím ještě ty informace poskytnou což může kupujícímu hodně pomoc, takže žádný stres :cheers: Já volám většinou po okolí a pak k nim jezdím na servis, takže je to taky takové malé něco za něco.... AD nemá co schovávat, konec konců mě zajímá pouze jestli k AD to auto skutečně jezdilo pravidelně, jestli odpovídají km a nebylo bourané, rozhovor na pět minut.

My to děláme tak, že zákazník může s vozem přijet. Udělá se kompletní diagnostika, fyzická prohlídka, měření laku, zkušební jízda a dokumentová prohlídka. Účtuje se za to hodina a půl práce. Jinou formu prověřování neděláme, už jen proto, že my za přístupy do těch systémů také platíme, takže nevidíme důvod tyto informace zdarma poskytovat.

bug.gif?t=1240666448

#7239 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 738 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 10:17

My to děláme tak, že zákazník může s vozem přijet. Udělá se kompletní diagnostika, fyzická prohlídka, měření laku, zkušební jízda a dokumentová prohlídka. Účtuje se za to hodina a půl práce. Jinou formu prověřování neděláme, už jen proto, že my za přístupy do těch systémů také platíme, takže nevidíme důvod tyto informace zdarma poskytovat.

Vy jako autorizovaný servis platíte za přístup do servisní historie?

Tento příspěvek byl upraven od African: 19.červenec.2019 - 10:17

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#7240 Gustaf

Gustaf

dvorní mechanik ze Stratosu

• Member_50
  • 13 229 příspěvků(y)

Publikováno 19.červenec.2019 - 10:26

Vy jako autorizovaný servis platíte za přístup do servisní historie?

spíš má namysli cebii atp