Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Specificky je, ale každej kromě pezotu ma volant tak nak s budikama :D

Jasný, tak aby to zase nevyznělo že Pažouta řadím někde mezi luxusní vozy, to vůbec ne, je to ta samá jebka jako třeba škodovka ale jenom mě to třeba baví v tom jezdit pro rohlíky :-) I nad Fabii jsme přemýšleli na poskakování, ale za mě prostě francouz budíkama vyhrál. ...

post-364-0-22288400-1551297031_thumb.jpg

post-364-0-58287400-1551297037_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot 308 SW (2016) jsem mel asi 2 tydny od leasingovky nez mi dodali novy sluzebak Hyundai Tucson.

Ridil jsem uz vsechno mozny, ale tohle mi bylo uzivatelsky vylozene neprijemny. Budiky kdesi mimo a presne jak tu padlo, krajni polohy zkresluji a vrchol je otackomer, ktery nezvykle ukazuje zprava doleva.

Stredovy tablet ma strasne dlouhou odezvu, ovladani telefonu (hlavne vyber kontaktu) je pomerne nelogicky. K navigaci reknu jen tolik, ze software v aute z roku 2016 nezna cisla popisny ani v hlavnich ulicich.

Posledni prekvapeni bylo, kdyz na dalnici za hustyho snezeni prestaly fungovat ostrikovace. Resp. ony fungovaly, jen se francouz neobtezoval vybavit nadobku plovakem, takze neprobehlo zadny info na budicich, ze kapalina dochazi. A to vse v okamziku, kdy jsem mijel benzinku a k dalsi bylo 20 km... tam jsem jeste pomerne dlouho bojoval s mechanismem otvirani kapoty.

Ale abych na zabozrouty jen nenadaval, moje prvni auto byl P 205 GTI (motor s upravou na cca 180 koni) a s tim bylo spousta zabavy (kdyz teda nestal v servisu, protoze spolehlivosti zrovna neoplyval). Ale rad na neho vzpominam, byla to hodne rychla krabicka od sirek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky že jste mě pochopili :) a pak engine start vlevo od volantu a hned vedle toho el. ručka to mi taky zabralo než sem to našel... Ale ja sem zvykly na koncern, takže ať je to fabka či superb, tam to najdu na první dobrou :D

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi kdyz si clovek nastavi dobre sedacku a vse ostatni je to pak uplne vpohode. Oni jsou pak typy lidi, kteri maj moc dlouhy ruce, nebo nohy a neposadej se spravne vlastne nikde a tak jsou zvykly a pazout to pak odnese protoze je to neco uplne novyho. Me je ten mensi volant prijemnej. Treba takova 3008 je pomer cena vykon prostor vylozene rozumny a pekny auto.

Upraveno uživatelem martigen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já nevím - když jsem vybíral auto tak jsem byl v X autosalonech a zkoušel v nižší střední snad vše od Golfa po Vitaru a jedinná 308 mě srala. PRostě jsem normální nižší postavy a tohle bylo jedinné auto, kd sem prostě nevěděl jak už nastavit sedačku tak, abych v tom neležel (což znemožnilo sednout si sám za sebe což je u mé výšky funny) a nebo v tom neseděl jak na bidýlku. Obecně u aut nesnáším ten trend sezení ala židle - ále holt je pak možné nabídnout auto 4,4 metry dlouhé s 600l kufrem, páč v tom osádka sedí jak ve škole. Jinak v 308SW nebylo ani kam dát mobil - pro mě fakt šílené.

 

Ten prostor co nabízí 3008 nabídne sposta kombíku nižší střední a budou při tom pohodlnější s lepšíma jízdníma vlastnostma. Jen to holt není moderní SUV.

 

PS: Mám Mzadu 3 a dvě děti - malej kufr ale s žádným jiným autem jsem nikdy nenajel tolik kilometrů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě je to o nastavení posezu a hlavně o zvyku, ale vždycky, když v tom jedu, tak mám tendenci se nadzvedávat abych viděl spodní část těch budíků a ona tam žádná přitom není, jsou vidět celé. Docela mě to znervózňuje a nemám z toho pocit takový tý pohody v autě, ale jak říkám, zvyknout se dá na cokoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat jsem prodal trilitr bmw e46 benzin, a mam zase dilema co koupit. Budget tak 300-700k. Optimalne neco rychlyho, moderniho, automat nejspis, optimalne nejak v zaruce, s rozumne vypadajicim interierem, pokud FWD tak s LSD, optimalne spis rwd...

 
Zaroven s tim najedu tak 7000 km rocne maximalne. Mel by se do toho vejit bike. A taky kdyz uz do toho sednu, tak by me to melo trochu bavit.
 
A je to v prdeli, vychazi mi z toho pouze a jenom golf gti ofce rs245 :(
to wrx sti se mi bude srat, to vidim uz ted, i30n sice fajn, ale ohavnej interier, 435i je mimo budget a kdyz v, tak najetej ranec.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat jsem prodal trilitr bmw e46 benzin, a mam zase dilema co koupit. Budget tak 300-700k. Optimalne neco rychlyho, moderniho, automat nejspis, optimalne nejak v zaruce, s rozumne vypadajicim interierem, pokud FWD tak s LSD, optimalne spis rwd...

 

Zaroven s tim najedu tak 7000 km rocne maximalne. Mel by se do toho vejit bike. A taky kdyz uz do toho sednu, tak by me to melo trochu bavit.

 

A je to v prdeli, vychazi mi z toho pouze a jenom golf gti ofce rs245 :(

to wrx sti se mi bude srat, to vidim uz ted, i30n sice fajn, ale ohavnej interier, 435i je mimo budget a kdyz v, tak najetej ranec.

Já bych zkusil to N performance, nad interiér bych se povznesl :) A když zalobuješ, bude v novotě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle by jsi se mohl cejtit fajne;-)

Jen vtipek;-)

Jinak naprosto rozumim, clovek proda R6 3.0 benzin od bmw a hleda, ale tezko se hleda v tyhle rovine neco lepsiho a za ty penize...

Takze sem se zase musel k tomu motoru vratit ackoliv ?jen? v pidi E87 ale s tim motorem to dela divy, bavi a bike se tam taky vejde;-)

https://www.facebook.com/247861168558338/posts/2373356382675462/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Budiky kdesi mimo a presne jak tu padlo, krajni polohy zkresluji a vrchol je otackomer, ktery nezvykle ukazuje zprava doleva.

 

 

Ten kdo někdy řídil Astona, tak s otáčkoměrem nemůže mít problém - je to stejný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kdo někdy řídil Astona, tak s otáčkoměrem nemůže mít problém - je to stejný :-)

Co je dovoleno bohovi, neni dovoleno volovi.

 

Toliko muj dodatek ,,souboji? pažizky a Astona

 

edit: nadsazka, chapu

Upraveno uživatelem Lou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...