Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Pánové, jakou máte zkušenost s AAA? Já tam hezkou Zafirku našel, podivně málo najeto, po prvním majiteli z ČR, serviska, všechno hezký, tak aktivuju mód absolutní skepse a předtím než to koupím si vezmu k podpisu smlouvy právníka a pak to vezmu na kontrolu do autorizáku, ať prolezou každej šroubek. Jsem moc paranoidní anebo si to áčko zaslouží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z áček asi tři auta už a jsou jako každý jiný, mají dobrá auta, špatná a to až po podvody se stočenými km, cebie ne cebie. Autorizovaný servis je dobrá volba, právník ti je k ničemu, smlouvy mají předem daný a kvůli hezkým kukadlům je nepředělají. Jakmile si odtamtud auto odvezeš, je takřka bez šance ho vrátit... Byl servisovaný u AD? Pokud ano, je to obrovská výhoda protože dle VIN ti řeknou celou historii a nemusíš s tím autem ani nikam jezdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Auta maj z obou stran (ne)kvality. Tudíž pár informací jak to nejspíš bude, když do toho půjdeš.

 

Na samotnu koupi si nech celý odpoledne. Věř mi.

Připrav se na vysátou nádrž, nehledě na stav při testovací jízdě.

Připrav se na poplatek za přípravu a prověření vozu. Cebie za pětikilo. Od dvou do deseti tisíc. Neplať, než vezmeš za kliku na odchod, bude to grátis.

Připrav se na opakované odmítání POV+HAV.

Do smlouvy ti nejspíš kupní cenu auta rozdělí, resp. poníží o záruku na určité části vozu a tuto tam doplní. Ačkoli pořád budou tvrdit, že záruka je grátis. Wtf.

 

Když si ještě na něco vzpomenu, doplnim. Jo, byla to sranda.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal, Zafiru Tourer, dvoulitr kolem 200k. Na zítřek si s nima jdu pokecat a prej mi to za vratnou zálohu přivezou ukázat až ze Zlína, tak se na to aspoň podívám. To VINko z nich vydyndám, dík i za další tipy.

 

Jinak máte recht, auto kupuju poprvý a rozumim tomu jak jabloň opylování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ta zaloha vratna je, ja takhle dojel pro zalohu segry a po asi hodine uplne debilnich presvedcovani ji z nich dostal. Do AAA jsem prodaval auto jen jednou a to proto, ze to byla casovana bomba a bal bych se ho prodavat naprimo... Na druhou stranu se tam urcite vykoupi i spoustu dobrejch aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted nevim jak to myslis. Ja jim sice rekl, co je za problem, je to ale moc netrapilo, nahodili 30% mark up a za pul roku slo do sveta. Na druhou stranu ho treba opravili to netusim...

Si bud jistej ze neopravili... Co byla casovana bomba? Koupil by sis teď auto v AAA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto v AAA bych se nebál koupit do tří let staří, ale zase jen koupeno u nás. Někde jsem četl, že ty z dovozu bývají cinklé, kvůli vysokým nájezdům km, už i v tomto stáří, pokud to byly firemní auta. Opatrnosti není nikdy dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ještě jedna věc, jsem hodně blbej, když si chci vzít ten jejich úvěr? Jen ten nejkratší na rok, sníží se tím cena tak o čtyřicet tyček.

 

Ještě jsem nečetl podmínky, je to moc hrubá levota?

Cena se nesníží, jen na tom autě (oproti nákupu) nebudou mít tolik a rabat si udělají na tom financování. Smlouvy pro případnou reklamaci mají tak, že jsi druhý :-( Chce to opravdu důkladnou kontrolu z tvé strany. Zase jenom jepky tam nemají (pár aut jsem jim prodal a vím jak to fungovalo), ale loterie to je, nakonec vždy s ojetinou. Držím palce, ale z blbnout člověka umí (že ti to auto nenechají prohlédnout pořádně, poplatky, atd) tak "vždy vestřehu" :-) Vypadá to že rozhodnutý stejně jsi :-/

 

Poznámka výše není špatná, "české" auto se ověřit dá snáze a s dobrým rokem a stavem to Áčka platí zlatem. Dovoz je větší pravděpodobnost faulu. ...

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodnutý ještě ne, auto nijak existenčně nepotřebujeme. Když mi něco nebude vonět, deal's off a nebudu plakat.

 

OK, takže vyžádat si VIN, potvrzení o vratnosti té zalohy, veškerý materiály k tomu úvěru, trvat na uvedený ceně a nebát se odejít s pokrčením ramen. To neni těžký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...