Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Už jsem to tu psal, Zafiru Tourer, dvoulitr kolem 200k. Na zítřek si s nima jdu pokecat a prej mi to za vratnou zálohu přivezou ukázat až ze Zlína, tak se na to aspoň podívám. To VINko z nich vydyndám, dík i za další tipy.

 

Jinak máte recht, auto kupuju poprvý a rozumim tomu jak jabloň opylování.

Někdy dovezou, někdy nedovezou, na něco se vymluví, nabídnou ti jiné a zálohu vraceli jenom v Praze a jak kluci píšou, je to pakárna a vratka trvá hodinu až dvě. VIN ti dají pokud je auto ok, párkrát jsem se s tím setkal, když nechtějí dát, dej od toho ruce pryč. S VIN si zavolej do jakéhokoliv autorizovaného servisu kde ti řeknou historii vozu, pokud ne, klidně volej do dalšího než to dopadne, dělám u nákupu každého auta. Automechanika sebou a my vozíme i měřák laku, jak to daleko tady s těmi podvodníky došlo... :-) Držím palce, já po posledních třech nákupech jsem se zařekl, že už jedině funglovku, jinak auto nechci a samozřejmě u nás jsou schopni ti prodat bouranou i tu funglovku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mám hotovo -dalši služební vůz bude Opel.Po cca 4 měsících výběru,dopadl Opel cena|užitek, nejlépe. Finální sleva je 32%. Ještě potvrdili konfiguraci ke které nelze dodat standardní modrou barvu, takže importér to vzal na sebe a dodají metalízu. Motor 2 l,170 HP ,AT8 .Dodání 10|2019.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsou ty AAAcka takova lumparna, existuje k tomu nejaka seriozni konkurence ? Neco, kde je taky vyber a neni vo strach, tam jit ? Kolik % tam clovek usetri proti nejakym Das Welt Auto, Skoda plus, Premium selection od BMW a co ja vim jak se vsechny ty programy na 1-3 roky stary auta se zarukou jmenuji ? Nebo je to hlavne o stari ? Ze tam lidi chodi kupovat auta starsi napr. jak 5 let, aby to bylo levny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto v AAA bych se nebál koupit do tří let staří, ale zase jen koupeno u nás. Někde jsem četl, že ty z dovozu bývají cinklé, kvůli vysokým nájezdům km, už i v tomto stáří, pokud to byly firemní auta. Opatrnosti není nikdy dost.

Kupovaný v ČR, šest let starý a najeto do 80 000. Zní to moc dobře, právě proto střečkuju :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to auto měl běžný řidič, tak by to tak mohlo být (možná), ale pokud firemní auto tak by tam mohlo bít i jednou tolik. Vše je ale relativní. Kolik mělo najeto v rámci záruky? Jezdil sním pak na servis kam? Od toho bych se odrazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsou ty AAAcka takova lumparna, existuje k tomu nejaka seriozni konkurence ? Neco, kde je taky vyber a neni vo strach, tam jit ? Kolik % tam clovek usetri proti nejakym Das Welt Auto, Skoda plus, Premium selection od BMW a co ja vim jak se vsechny ty programy na 1-3 roky stary auta se zarukou jmenuji ? Nebo je to hlavne o stari ? Ze tam lidi chodi kupovat auta starsi napr. jak 5 let, aby to bylo levny ?

Vo tom to je, že lidi hledají jak pošetřit. Nic ve zlém, ale proto "bazarník" doveze auto z venku, u kterého buď odcouvá km, nebo opraví. Protože slušný (málo km, bez škody) bude vždy držet cenu. Tady i venku. A kolikrát tady i za lepší ceny. A pak má každý argument, podívej co se to prodává, ale nikdo nevidí stav....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna trosku nadnesene s tou bombou, potrebovalo nove rozvody (uz to bylo slyset) a uz jsem z nej nemel dobrej pocit (jednou jsem ho nenatocil rano, podruhy deravej vlnovec), coz bude asi nekomu pripadat jako normalni. Proste uz melo svuj vek, no.

Obecne bych si auto v AAA klidne koupil, ono to bude prast jak uhod i jinde, akorat by me nesmel odradit ten jejich pristup.

 

Si bud jistej ze neopravili... Co byla casovana bomba? Koupil by sis teď auto v AAA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc je ti najezd 15t rocne podezrely ?

Protože ostatní stejně starý i mladší mají i dvakrát tolik (prakticky všechny).

 

Pokud by to auto měl běžný řidič, tak by to tak mohlo být (možná), ale pokud firemní auto tak by tam mohlo bít i jednou tolik. Vše je ale relativní. Kolik mělo najeto v rámci záruky? Jezdil sním pak na servis kam? Od toho bych se odrazil.

To bych si měl zjistit ze servisky, určitě ji budu chtít vidět, jestli s tím jezdil předchozí majitel k autorizáku. A vzhledem k tomu, že papír snese všecko, následná kontrola přes VINko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsou ty AAAcka takova lumparna, existuje k tomu nejaka seriozni konkurence ? Neco, kde je taky vyber a neni vo strach, tam jit ? Kolik % tam clovek usetri proti nejakym Das Welt Auto, Skoda plus, Premium selection od BMW a co ja vim jak se vsechny ty programy na 1-3 roky stary auta se zarukou jmenuji ? Nebo je to hlavne o stari ? Ze tam lidi chodi kupovat auta starsi napr. jak 5 let, aby to bylo levny ?

Na eurodiesel.cz som este nepocul pol krivého slova. Vyber ale ovela slabsi, len par znaciek, ale vedia auto doviezt podla poziadaviek.

 

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovaný v ČR, šest let starý a najeto do 80 000. Zní to moc dobře, právě proto střečkuju :)

Mam kupovany v CR, 6 let stary a najeto 40 000. Doufam, ze nemusim ted stocit tachometr na 120 000 abych ho dobre prodal.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám za sebou čerstvou zkušenost s nákupem v AAA a pokud si stojíte za svým, nepodlehnete jejich tlaku a nenecháte sebou cloumat emocema, dá se leccos uhrát.

Mně auto nakonec kontrolovali nezávisle na sobě dva technici a to s komplet jízdou i prohlídkou na rampě. A nakonec jsem ještě auto nechal přistavit do origo servisu a nechal ho prověřit i tam.

Pravda je, že šlo o auto původem z ČR a servisním balíčkem, takže veškerá historie byla k dohledání u výrobce.

Každopádně doporučuju zkontrolovat vše, co se dá, ještě před podpisem smlouvy, protože smlouva i předávací protokol jsou napsané tak, že už si pak na nich nevezmete ani chlup.

A jestli se Vám nějaká pasáž ve smlouvě nelíbí a chcete jí jinak? Smůla, nikdo kvůli Vám nic měnit nebude. Ber nebo nech ležet ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muhaha, tak se z toho vyklubala jen ztráta dvou hodinek mýho času. Bylo by fakt super, kdyby na ty stránky rovnou napsali, že prakticky celá pravá strana včetně sedadel je repasovaná a přelakovaná.

 

Ale aspoň jsem se prošel, tak mám pauzu od učení, je krásně a dal jsem si zmrzku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsou ty AAAcka takova lumparna, existuje k tomu nejaka seriozni konkurence ? Neco, kde je taky vyber a neni vo strach, tam jit ? Kolik % tam clovek usetri proti nejakym Das Welt Auto, Skoda plus, Premium selection od BMW a co ja vim jak se vsechny ty programy na 1-3 roky stary auta se zarukou jmenuji ? Nebo je to hlavne o stari ? Ze tam lidi chodi kupovat auta starsi napr. jak 5 let, aby to bylo levny ?

 

Jde o to si uvědomit jednu věc. Seriózním prodejem ujetin se nedá uživit. Třeba moje středisko živí prodej nových vozů a DasWeltAuto máme jen jako službu záklazníkům, která si na sebe sice vydělá, ale po odečtu mzdových nákladů,, amortizace movitého a nemovitého majetku, nákladů na energie,  poplatky za licence, atd. tak by bylo lepší tam místo bazaru mít stánek s párkama v rohlíku...

 

Všeobecně se dá více věřit těmto bazarům, které jsou součástí autorizovaných dealerství, protože většinou to není hlavní předmět jejich podnikání a nemají důvod ani čas něco schovávat, případně si kazit dobré jméno prodejem nějakého pelechu za sto tisíc.

 

Já jediný co dělám a nemám z toho moc radost tak když vím, že je nejaký auto opravdu vražda, tak to prodám do AAA. Oni auta moc neprohlížejí, cenu zaplatí a reklamace od nich nikdy nepřišla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

... Já jediný co dělám a nemám z toho moc radost tak když vím, že je nejaký auto opravdu vražda, tak to prodám do AAA. Oni auta moc neprohlížejí, cenu zaplatí a reklamace od nich nikdy nepřišla.

A tak je třeba k AAA přistupovat, protože takovejch lidí jsou mraky. A áčka si na tom postavili byznys a uměj ho.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...