Přejít na obsah

Vratislavia Conceptum Chronograf


Sborez

Doporučené příspěvky

Nevím, jestli se to tady někde už neobjevilo, ale přijde mi to good i když nejsem moc na quartzky. Tuhle značku netřeba představovat, už se tady jejich chonografy objevily i v prodejním vlákně. Právě teď vzniká na polském chrono fóru LE ve které se mi líbí kousek "Kosmos", takže jsem se do limitky zapsal a zaplatil zálohu, cena pro polské forum je o krapet nižší než je avizovaná na webu, ale s pošťákem to vyjde cca stejně. Kdyby se chtěl někdo přidat, není problém. Klidně napřímo nebo přeze mne. Specifikace zde: http://vratislavia-watches.com/?page_id=7

 

Nějaké to foto: 

post-34009-0-71239300-1457266113_thumb.jpg

post-34009-0-24922200-1457266114_thumb.jpg

post-34009-0-83902500-1457266114_thumb.jpg

post-34009-0-31238900-1457266116_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník km.kmk

Ty byly moje. Ale musim říct že ty hodinky jsou obecne dost fotogenicke. Alespoň podle mě ta kombinace Vratislavek na meshi vypadala na fotkách daleko líp než v realu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsme s Maxelem dva. Jen pro informaci, pokud by to chtěl někdo ještě realizovat:

 

Cena je cca 790PLN

Záloha se platí hned, jinak se nedá rezervace provést a je to 290PLN (dá se přes Paypal)

Termín dodání je cca přelom července a srpna 2016 s tím, že nemusí být dodržen - znáte to :-)

 

Zatím je největší zájem o model Kosmos a vzhledem k tempu se může stát že se limitka 150ks brzo vyprodá. Ale další typy nejsou tak žádané, takže tam prostor je. Třeba model Sport (bílý cifr) jsem zvažoval taky.

 

Pokud by měl ještě někdo zájem, tak SZ. Může to jít přeze mne, nemám s tím problém. Už mi fakt *ebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že varianta Kosmos není s plastickými indexy. Takže váhám mezi Kosmosem a Sportem. Jak jste se domluvili? Budete objednávat přes fórum nebo rovnou u výrobce? Ten odkaz na zápis v polském fóru nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že varianta Kosmos není s plastickými indexy. Takže váhám mezi Kosmosem a Sportem. Jak jste se domluvili? Budete objednávat přes fórum nebo rovnou u výrobce? Ten odkaz na zápis v polském fóru nefunguje.

 

Odkaz mi funguje OK, možná je uzamčený pouze pro registrované, nevím. Není to organizované, zatím jsem zaplatil zálohu za mne a a Maxela, buď se můžeš registrovat a jít po vlastní cestě, nebo kontaktovat přímo výrobce, což jsou ale stejně lidi z toho fóra. Nebo můžeš přeze mne. Vyber. 

 

Ty plastické indexy jsou super, ale v té černé by asi nebyly za mne OK. A takhle to více evokuje podobné varianty od jiných výrobců :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, bude to uzamčeno pro registrované (Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum). Takže nejsem sám, kdo v Kosmosech vidí takové pre-moony, než se k nim dopracuji :-)

 

Nevím, kdybych chtěl pre-moony, tak jdu asi radši do těch reedicovaných Bulov :-) A quartz taky moc nemusím, ale ...... prostě se mi líbí. Koupil jsem si na foru ještě jedny Vratislavie, tak jak dorazí, popíšu :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že varianta Kosmos není s plastickými indexy. Takže váhám mezi Kosmosem a Sportem.

Řešil jsem stejné dilema, včetně argumentace - plastické indexy. Nakonec jsem šel tzv. na jistotu do černé. Podle mně k nim líp půjde shark-mesh, který mám v plánu na ně pořídit. Plus mi přijde zajímavější korunka.

No a potom je beru právě proto, že v nich ty Moony trochu vidím a zmíněné Bulovy jsou pro mě mimo hru kvůli velikosti (ačkoliv jsem na ně hodně sázel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Bulovy jsem nevyhledával, ale už vzhledem ke značce budou cenově někde jinde, což? Nevšiml jsem si, že mají rozteč 20 mm, což je pro mě trochu mínus, protože ve 20 mm nic nemám, ale pokud by ten mesh vyšel do cca 1000, tak by to nebyla nepřekonatelná překážka. Quartz taky nemusím, ale teď zrovna testuji ty putovní Tracery a ta skákající vteřinovka mi vadí méně, než jsem čekal. Jenom jsem se zavázal, že budu abstinovat, protože já nedokážu nic prodat a jenom hromadím a hromadím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bulovy jsou za $550, tady se kolem nich diskutuje:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/89966-bulova-moonwatch-re-edition/page-4

 

V tomto případě beru "bezstarostný" quartz jako výhodu, protože doma další čtvery mechaniky a bez šance vše unosit.

Ideálně kdyby tam nebyla žádná vteřinovka, tzn. oba subcifry jen na chrono komplikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, musím souhlasit, že mechanických hodinek mám už tolik, že quartz je pro mne kolikrát lepší řešení :-) Bulovy registruju a toto je cena, která je v USA a než se to k nám dostane, počítám tak 750 USD a to je nad rámec toho co si chci teď dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...