Přejít na obsah

Vratislavia Conceptum Chronograf


Sborez

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sakra, to vypada moc dobre. Jak Kosmos, tak se mi libi modre Falcon. Platit to v dolarech, tak jeste usetrim. Puvodne jsem taky koukal na Bulovy, ale jsou fakt velky. Tohle je pro me snesitelna velikost. Dalsi kvarcovej chronograf nepotrebuju, tak proc ho tak chci? Proc na to nenarazili cenovku aspon 800USD? Za dveste mam sileny nutkani do toho taky jit. To jsou zase nervy! Kluci z Vratislavie delaji fakt peknou praci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rikas. Jeste podle koketuju s variantou neuspechat to a vzit je pak z druhe vlny tady z prodejniho vlakna Ale za ty prachy to je asi uplne sumak...

Tahle myšlenka mě taky napadla, paradoxně na polském vláknu cena nepadá vůbec a v emerice jsem našel jedny běloby nelimitky za 260USD, takže na nižší cenu bych nečekal :-( Maximálně se můžou objevit tady za nižší peníz, ale myslím že jen pár kousků a za stejnou cenu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle myšlenka mě taky napadla, paradoxně na polském vláknu cena nepadá vůbec a v emerice jsem našel jedny běloby nelimitky za 260USD, takže na nižší cenu bych nečekal :-( Maximálně se můžou objevit tady za nižší peníz, ale myslím že jen pár kousků a za stejnou cenu.

Mi neslo az tak o cenu, jako spis si to v klidu promyslet a zchladit hlavu. Jelikoz bude jen 150ks, tak to asi brzo bude fuc. Pokud by ale cena stoupala, tak to do toho radsi pujdu nebo ne? Nebo jo? Sakra...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam limitku vyzobe hlavně chronomag :D Super bojs!

Btw, jak bych za ty prachy fakt neváhal. Jak psal Andy, nasadit na to mnohem vyšší cenovku nikdo by se ani nedivil. Takže GO! :) (v létě dáme sraz CHNMG-Vratislavie owners club)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...