Přejít na obsah

AP RO, AP RO Diver, IWC BP?


  

120 hlasů

  1. 1. Co myslíte?

    • AP RO Diver
      22
    • AP RO 15400
      76
    • IWC BP 5004
      22

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Chlapi, uzrála ve mně myšlenka pořídit si v horizontu roku, k 10. výročí na Chronomagu, druhé definitivní hodinky (první jsou Zenith Defy).

 

Nějakou dobu jsem byl přesvědčen, že to budou AP RO DIVER, ale hlavní problém je, že na gumě nejsou moc univerzální a na tahu se mi bohužel nelíbí. Byl jsem si tedy zkusit AP RO 15400, kde jsem se bál, že 41mm pro mě bude málo, ale sedí mi dobře a líbí se mi.

 

Problém nastal, když jsem je ukázal několika lidem (hodinkovým i nehodinkovým) a téměř nikomu se nelíbí. Nyní nemyslím zde na Chronomagu zmiňovanou disproporci 41mm modelu, ale vzhled RO jako takový. Mně se líbí i nadále, ale samozřejmě to člověka trochu nahlodá.

 

No a poslední část zápletky je ta, že se mi již mnoho let líbí IWC BP, ale vyřadil jsem je jako první kvůli jejich velikosti a celkové nepraktičnosti.

 

Moje aktuální pořadí je AP RO, AP RO Diver a poslední IWC BP.

 

Je důležité napsat, že je chci na denní nošení místo nynějších PAMů. Hodinky skoro nestřídám a nosím je tak 350 dní z roku.

 

Budu rád, pokud mi napíšete Vaše názory na tyto troje hodinky. Kdybyste měli nějaký super tip na jiné, tak to sem flákněte, ale běžnou produkci mám relativně nastudovanou a chci mainstream značku typu viz. můj výběr.

 

post-1156-0-06159600-1457341192_thumb.jpg

 

post-1156-0-27426800-1457341596_thumb.jpg

 

post-1156-0-50229300-1457341718_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

IWC jsou krásné, ale oproti AP nuda. AP RO jsou jasná volba, naprostá legenda a základ pro celé značky trapných kopírovačů typu whorology Ybló. Běžné RO jsou univerzálnější, pro tebe kvůli nestřídání hodinek asi vhodnější, ale stejně jsem hlasoval pro divery :-)

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych z výše uvedených jednoznačně volil RO 15400- Gentu miluju, navíc mi přijdou nejuniverzálnější, pohodlný, BP jsou už podle mého obrovský...a to že se okolí nelíbí- nejdůležitější je to, jestli se líbí tobě ne

 

Jo, mně se samozřejmě líbí a moc :-). Jde jen o to, že když pár lidí nezávisle na sobě řekne, že se jim nelíbí, tak nad tím člověk přemýšlí.

 

Hustej vyber :-) Za me samozrejme IWC, to je svatej grál :-)

 

2015 jsme dělali totální rekonstrukci bydlení, takže jsem měl smůlu, ale k tomu 10. výročí to zatím vypadá lépe :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo, mně se samozřejmě líbí a moc :-). Jde jen o to, že když pár lidí nezávisle na sobě řekne, že se jim nelíbí, tak nad tím člověk přemýšlí.

Kašli na ně, pokud tomu nerozumí, tak se nedá nic dělat, oni do těch hodinek budou muset dospět, ne ty :-) Jsou přímo úžasné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem to RO 15400. Podle mně jeden z vrcholů pro nás ch-magory a skvělé univerzální hodinky. Chtít jen jedny a mít na to patřičné fondy, sám do nich jdu.

Jo a jak již zmínil kolega Mitak, na ostatní a jejich nevyzrálý názor bych se rozhodně neohlížel ;)

Good luck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš na to ruku, doporučuju IWC BP. Měl jsem je a docela mě mrzí, že jsem je prodal. AP RO vypadají dobře, ale to už bych radši Nautilus od PP.

 

Mám ruku cca 20cm. Jsou mi docela dobře, ale celkově jsou fakt velký a odrazuje mě kožený řemen. Na PAM spotřebuji třeba 2 ročně.

 

Jinak ty PP se mi naštěstí nelíbí a kromě toho stojí jeté +/- 20 000 liber. Ty AP stojí +/- 10 000 liber nové :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne jasně 15400, nádherný legendy, který umí být výborným univerzálem. Genta, ten tvar, ten parádní tah....není co řešit. Pokud bych měl být OWG, tak 15400 jsou i pro mne jasná volba. BP miluju, ale jsou dost specifický jak velikostí, tak stylem, rozhodně nejsou tak univerzální, je to spíš taková libovka na pár dní v měsíci, aspoň tak bych je nosil já, takže ty až po AP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...