Přejít na obsah

AP RO, AP RO Diver, IWC BP?


  

120 hlasů

  1. 1. Co myslíte?

    • AP RO Diver
      22
    • AP RO 15400
      76
    • IWC BP 5004
      22

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za mne urcite AP RO 15400 libi se mi a prijdou mi jako nej universaly. Proste ke vsemu a vsude. Nosis vzdy 1 hodinky, tak to je duvod pro tento model. Jinak krasne vybirani mas pane ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky záleží kolik si toho naložíš :) jestli chceš leštění, lunetu atd. taky jsem slyšel že není problém se dostat nad 3k+ u ocelového modelu :)

Tak to už je trošku tů mač :-) Proto jsou tyhle tak levný, hafo komplikací a servis bude za nesmysl... http://www.kralovstvihodin.cz/audemars-piguet-royal-oak-dual-time-825

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem úmyslně hledal scratched fotky na WUS a vypadá to stejně hnusně jako škrábance na leštěné lunetě PAMů :-). Pro mě nic hrozného. Samozřejmě když s nima jebnu a udělám na nich vryp, tak se mi chce brečet, ale škrábance neřeším a hlavně neleštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RO je magnet na škrábance, ta luneta si o ně přímo říká a pak to vypadá hnusně. Ta cena za servis je neakceptovatelná u hodinek, které by člověk měl nosit často. Takže BP.

Se v tom špatně orientuješ, soudruhu. Teprve s nějakými šrámy vypadá RO unikátně a k světu! Přece je to sportovní hodinka!

 

Edit: a o cenách servisu nás brzo poučí ten člen, co RO už nejmíň půl roku shání .)

Servis ROO v chronu není měřítko, tam se vyhazuje starý a montuje nový celý chrono modul Dubois Depraz, a ten není zrovna za hubičku...

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se v tom špatně orientuješ, soudruhu. Teprve s nějakými šrámy vypadá RO unikátně a k světu! Přece je to sportovní hodinka!

 

Edit: a o cenách servisu nás brzo poučí ten člen, co RO už nejmíň půl roku shání .)

Servis ROO v chronu není měřítko, tam se vyhazuje starý a montuje nový celý chrono modul Dubois Depraz, a ten není zrovna za hubičku...

 

Hmm, zaujímavé info. AP ma moc nebaví, ale žil som v predstave, že bežia na inhouse kalibroch. To majú v chronách na 3120 nasadenú Dubois Depraz nadstavbu? Považuje sa taká kombinácia ešte za inhouse, alebo už ani moc nie?

 

Sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Se v tom špatně orientuješ, soudruhu. "

 

To je možné gestapáku.

 

 

"Teprve s nějakými šrámy vypadá RO unikátně a k světu! Přece je to sportovní hodinka!"

 

Mě se to nelíbí. Na živo ne, ale viděl jsem fotky pár starších RO a byly velice škaredé. Rýhy na těch velkých broušených plochách na lunetě přímo zářily. Nevypadalo to jako správně používané sportovní hodinky. Vypadalo to, jako zničené luxusní hodinky. Ale lidi jsou různý a různé koníčky maj, a někomu se to může líbit.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, zaujímavé info. AP ma moc nebaví, ale žil som v predstave, že bežia na inhouse kalibroch. To majú v chronách na 3120 nasadenú Dubois Depraz nadstavbu? Považuje sa taká kombinácia ešte za inhouse, alebo už ani moc nie?

 

Sorry za OT

AP vlastní chrono neumí. Používá in-house kal. 3120 + D-D nebo F. Piguet.

Srry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...