Přejít na obsah

Omega - nejlepší trojka


vareka

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na tvé vlákno jsem narazil až teď a teda smekám a závidím zároveň, protože tou tvojí trojkou bych to tady klidně dokázal zabalit, víceméně je to můj přesný Omega sen :) Teda možná bych vyměnil Moony, ale nevím asi by to bylo těžké rozhodování, Omega těch krásných a skvělých hodinek má prostě moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Gratuluji k nádherné "trojce". To bych fakt nevěděl co dát na ruku ;-) Nejvíce se mi líbí Omega Moonwatch Apollo 11 40th. Tak ať ti dlouho dělají radost.

Upraveno uživatelem guca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zápěstí mám 18cm

ještě se mi líbí PO, ale přijde mi to jako duplikování s Bondovkami a vybrat si mezi nimi nedokážu, dvoje potápky mít nechci, neunosil bych to

 

jinak vybrat si mezi stávající trojkou je snadné. AT ke košili, Moony k černým botám a košili a občas do hospody a Bondovky na víkend dovolenou a samozřejmě hospoda, vířivka..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu rozumím, taky přemýšlím podobně nad oblekovkama. ideálně De Ville. abych pak ještě nosil AT? :-) Manželce jsem se dušoval, že už na to kašlu, ale to asi tak po páté.

 

Příjde mi, že De Ville ty AT celkem dubluje a kdybych si já měl vybrat, nosil bych především ATčka :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle modrý de ville jsem měl na ruce u Dušáka a zkoušel jsem zároveň AT. Závěr jsem z toho měl, že de ville jsou daleko luxusnější a k nošení jen ke košili. AT jsou univerzálnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heliový ventil opravdu ne:) Jedná se o hodinky Omega Flightmaster I. generace z roku 1969. To byla ještě doba, kdy Omega podobné nesmysly, jako je heliový ventil, na své hodinky nedávala. Mrkni na odkaz níže. Tam jsem se o Flightmasterech trochu rozepsal. Je tam sice pár nepřesností, ale snad se to dá prominout:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83369-omega-flightmaster/

 

Jinak děkuji Murphymu97 za hodnocení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...