Přejít na obsah

Fotka

Znovuzrození Tag Heuer Autavia

Tag Heuer Heuer Autavia

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#161 Karussell

Karussell

Megazávislák

• Member_50
  • 1 410 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 11.prosinec.2018 - 21:34

Andy, to mi k sobě nějak barevně nejde :-( U mě vedou Ketivovy pandy a viceroy :-)

#162 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 960 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 11.prosinec.2018 - 21:37

Ke mne ne. Jen jsem to nahodou nasel.
U me vedou viceroy, ale chtel bych je videt nazivo.
Nazivo u me vede pak tmava varianta pred svetlou.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#163 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 1 271 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Panerai, Rolex, Tudor, Omega

Publikováno 11.prosinec.2018 - 23:10

Ty pandy jsou dokonaly! Nevim jestli to zde uz neprobehlo, ale jen dotaz, jaka je cena?
Dik moc.

Tento příspěvek byl upraven od tikzot: 11.prosinec.2018 - 23:11

#164 Ketiv

Ketiv

Učedník

• Member_50
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 07:17

Jestli myslis tu limitku Jack Heuer (bile s cernymi subcifry), tak u nas v CR cca 140t Kc. Na Chronu cena drobne lepsi.

#165 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 1 271 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 08:29

Jo dekuju, ty jsem myslel, krasny jsou, ale 140 je trochu prepáleny dle myho teda..

#166 VojtaB

VojtaB

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 392 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 09:31

Heuery musíš kupovat na Black Friday jako kolega Ketiv :) Jack Heuer reedice byla podle Black Friday vlákna kolem 80, což už je docela hezký.

Ale proti původním vintage Heuerům mi to přijde dost smutný, když i AD nemá problém dát je s takovou slevou. Na druhou stranu, aspoň se je člověk nemusí bát nosit, protože na sbírání to proti původní verzi asi nebude...

Edit: Nemáte náhodou někdo třeba povědomí o tom, kolik stály původní Heuery ve své době přepočteno na dnešní peníze? Docela by mě zajímalo, jestli třeba Autávky jsou už dneska za víc, než stály tehdy v 60./70. letech a nebo jestli ani dneska ještě pořád nejsou na retail ceně?

Tento příspěvek byl upraven od VojtaB: 13.prosinec.2018 - 09:33

#167 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 1 271 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 09:39

Na chronu sou kolem 3.5€-4.€ takze to zas takovej rozdil neni, vetsinou je tam jeste prostor k diskuzi a moznostem, me se teda nelibi ten tah, ale hodinky sou moc pekny.

#168 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 5 813 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 13.prosinec.2018 - 09:46

Heuery musíš kupovat na Black Friday jako kolega Ketiv :) Jack Heuer reedice byla podle Black Friday vlákna kolem 80, což už je docela hezký.

Ale proti původním vintage Heuerům mi to přijde dost smutný, když i AD nemá problém dát je s takovou slevou. Na druhou stranu, aspoň se je člověk nemusí bát nosit, protože na sbírání to proti původní verzi asi nebude...

Edit: Nemáte náhodou někdo třeba povědomí o tom, kolik stály původní Heuery ve své době přepočteno na dnešní peníze? Docela by mě zajímalo, jestli třeba Autávky jsou už dneska za víc, než stály tehdy v 60./70. letech a nebo jestli ani dneska ještě pořád nejsou na retail ceně?

No podle mejch propočtů by dnes Vicerojky prodávaly za 575 dolarů. A kdyby nebyly v akci s cigárama, tak za 1 308 USD.

Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#169 Ketiv

Ketiv

Učedník

• Member_50
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 10:06

Kdyz narazis na hodinky v akci, urcite fajn kup. Tyto co mam, byly dle vlakna BF za cca 3600 eur (jestli kolega umi smenit za 80t Kc, pak delam neco spatne:) ).

Osobne bych nerekl ze fakt, ze jsou dnes nejake hodinky jednou za cas ve sleve, bez dalsiho znamena, ze jejich cena v budoucnu neporoste.

Jak jsem psal jinde, chtel jsem podporit domaciho prodejce, ale prostor k win-win cene z jeho strany byl nulovy se zduvodnenim: “jde o limitku, hodnota techto hodinek pujde jen vzhuru”. Tolik asi stran mozneho vyjednavani :)

#170 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 1 271 příspěvků(y)

Publikováno 13.prosinec.2018 - 10:29

“jde o limitku, hodnota techto hodinek pujde jen vzhuru”. Tolik asi stran mozneho vyjednavani :)

jestli nebyl ten prodejce taky nák limitovanej :notworthy:

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Tag Heuer, Heuer, Autavia