Přejít na obsah

Chr.Ward - C5 Malvern Slimline Square


Doporučené příspěvky

Tak a už v tom zase lítám. Od začátku roku mě honila mlsná. Nechtěl jsem nic drahého, ale něco netradičního co hezky doplní moje portfolio a hlavně něco nového. V inzerci běhají v nižších cenách jen samé provařené kousky nebo vintážky a obojího mám plnou kabelku. Prošmejdil jsem kdeco a nakonec mě víc než zaujaly tyhle "GO Seventies" pro chudé. Hranaté hodinky nemám, modré taky ne... Líbil se mi ruční nátah, absence datumky a minimální tloušťka. Takže jsem neodolal a 27. ledna je v rámci předprodeje objednal. Plánované dodání půlka února. Jak to tak bývá, trošku jsme se zasekli, ale dnes hodinky s krásným sériovým číslem 0074 dorazily ke mě do kanceláře. První dojem bylo lehké zděšení, ty jsou strašně velký! Po nasazení na ruku jsem se uklidnil, rozměr 37x37 je u čtvrecových hodinek celkem dost, ale díky krátkým nožkám a velmi plochému tělu sedí fantasticky. A budí pozornost. Nádherně modrý ciferník se sunburst efektem zabírá na mojí pidi ruce v podstatě celé zápěstí a je nepřehlédnutelný. Na nějaké větší dojmy je zatím brzy, tak jen pár faktů. Uvnitř tepe Sellita SW210-1 upravená na ruční nátah, decentně zdobená ženevskými pruhy, perláží a modřenými šroubky. Neuvěřitelná je síla hodinek pouhých 8,25mm, to opravdu stojí za vyzkoušení. Pouzdro je kombinací leštěných a broušených ploch, je neokoukané a zábavné. Sklíčko samozřejmě safírové s vnitřní antireflexní úpravou, ručky leštěné lomené, indexy plastické. V cenové hladině kolem 15 tis se vším, velice lákavá kombinace. Kéž by totéž dokázal Prim. 

 

I obyčejné balení je hezké, papírová i koženková krabice, přiložený hadřík na tyhle ukrutné leštěnky...

post-18334-0-37037600-1457732754_thumb.jpg

 

Nizounké pouzdro, korunka signovaná

post-18334-0-80299700-1457732754_thumb.jpg

 

Deatil cifru

post-18334-0-36436700-1457732755_thumb.jpg

 

Dýnko je broušené na 4 šroubky (WR30) s kulatým průhledem. Docela hezký pohled.

post-18334-0-91821000-1457732755_thumb.jpg

 

Sellita SW210-1 v úpravě pro ruční nátah

post-18334-0-39830300-1457732756_thumb.jpg

 

Hodinky jsou díky neutrální barvě a 20mm rozteči nožiček přímo stvořené na hrátky s řemeny. Tady Zrno, mám v záloze pár dalších kombinací.

post-18334-0-85079400-1457732756_thumb.jpg

 

"Povinný wristshot", sedí báječně

post-18334-0-37775300-1457732757_thumb.jpg

 

Až při pohledu z boku vynikne, jak přilepené je má člověk k ruce.

post-18334-0-87113500-1457732757_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Paráda, skvělý výběr! Delší dobu koukám po nějakých hranáčích a dosud byly (finančně vzdálené) na špici Cartier Tank Solo. Ward ale umí výborný poměr cena/výkon. Zkusil bych nějaký perlon, ale vypadá že jim bude sedět skoro cokoliv. Díky za čtení a fota a nechť dobře slouží!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou super, ale souhlas s Kamilem, ten remen vod Zrna na ne nesedi...Ani ne tak bombirem, jak barvou.

Malinko mne u Warda vadi to jejich logo. V te zkatce na cifru mne to prijde tak, jak kdyz si chcete chlapsky odplivnout. Zkuste to vyslovit... :lol2: just kidding...

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Takhle si představuji společenské hodinky. Podle me jim bude sedět spousta řemenů, hnědého nevyjímaje. Naopak ten kontrast modra/hněda mi přijde zajímavější než origo modrý.

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je krasne videt jak fotky prodavaji zbozi. Podle tech prvnich nahore uz sem je skoro sel objednavat a podle ty posledni bych si rekl, ze je to nejakej sunt z trznice :-))

 

Mne se teda na tom hnedym remenu taky dost libi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za reakce, zápěstí mám cca 17 cm, možná ani ne. Hodinky sedí dobře a nepůsobí nijak velkým dojmem.  To logo je opravdu trochu neštastné, představovalo v podstatě největší překážku při výběru hodinek. Ale zvykl jsem si na něj dívat jako na obrázek a pak působí proporčně docela dobře. Co se týče hnědých řemenů, tak mě se to právě líbí. Určitý kontrast k modrému cifru jim dává vyniknout, navíc hodinky to posouvá trošku retro směrem do sedmdesátých a to já rád. Přidávám jednu fotku na vintage like pštrosovi od Zekona, když už, tak už :)

 

post-18334-0-39752900-1457781789_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...