Přejít na obsah

Fotka

Omega Seamaster Aqua Terra 150m midsize

Omega Seamaster aqua terra midsize co-axial 8500

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Stuclik

Stuclik

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 272 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Přerov
  • Fanoušek značky:letectví, RC modely, (elektro)technika, hodinky...

Publikováno 12.březen.2016 - 13:53

Ahoj Pánové, kamarád, který je spíš čtenář a nákupčí  :whistling: mě požádal o zveřejnění. Za prodej samozřejmě ručím (vlastním životem) a hodinky jsou u mě. Být 41,5mm, tak tady nic ani nezveřejňuji :-)

"Jelikož mě popadl chronobundus a sbírám střelivo na nějakou Rolex parádu, prodám sice nerad dle mě nejhezčí Omegy za poslední desetiletí. Samozřejmě každej majitel má ty nejkrásnější, ale tyhle se fakt hodně povedly.

Základní info:

- Omega Seamaster Aqua Terra 150M Midsize

- Reference 23113392101001 (cal. co-axial 8500, indexy včetně rámečku kolem datumovky z bílého zlata)

- zakoupeno u českého AD

- záruka do 22.2.2017

- podotýkám ze jsou to 38,5mm (Já mám menší pracku a na té vypadají úžasně - žádný mega orloje na ruce nesnesu.)

- rozteč nožek 19mm

- skvělá přesnost 1-2 sec. denně do mínusu

Jsou na krokodýlovi s překlápěcí sponou, vše Omega. Bohužel krokouš je popraskanej. Dále k hodinkám je černý Rios z anglické koňské řiťky s origo trnovou sponou Omega (16mm) a hnědý pštros od Šímy, taky s origo trnovou sponou Omega (18mm) a kompletní balení se všemi notami, takže krabice papírová, červená koženková krabice, 3x karta (záruční, COSC certifikát, piktogramy) a návod. Hodinky vykazují známky běžného nošení stav je 1. Jediná větší stopa je na P horním boku, kde je mázanec na broušení a malý vryp (následky zuřivého kancldajvingu).

Cena je 64.000 CZK, jako bonus přidám  estovní pouzdro Omega. Preferuji osobní předání, kafe na mě  ;)

Prodej si dovoluji kdykoliv ukončit protože se mi je fakt nechce prodávat, ale jsem stejnej magor jak Vy všichni a když musíš tak musíš."

Přikládám pár minut staré fotky:

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Stuclik: 12.březen.2016 - 13:58

#2 Stuclik

Stuclik

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 18:53

Tak kamarád je už orolbený a chtělo by to nějak zvednout cash flow. Baťovských 59999,- ať to zbytečně neprotahujeme :-)

#3 Stuclik

Stuclik

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 27.březen.2016 - 17:23

Hodinky jsou u nového páníčka.

Kamarád děkuje za obchod a já chronomagu za prostor.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Omega, Seamaster, aqua, terra, midsize, co-axial, 8500