Přejít na obsah

TUDOR 2016 komplet novinky


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 353
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že nerezové dýnko by bohatě stačilo. PVD je principielně na píču, protože se může poškrábat a bude vypadat hnusně. Hodinky navíc chytnout patinu a budou mít jinou barvu než dýnko, takže je snaha o stejnou barvu zbytečná.

 

Edit: S těma dírama souhlasím, jsou fakt hnusné. Ve spojení s tím, že je to nejdrazší verze, na které budou nejvíc vidět škody... nenene.

 

Nevšimli jste si někdo, jestli se s tahem nezměnila i spona ? Ale asi by to někde zmínili.

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, jestli nekomu vadila fuga u Ranger, osobne bych s tim nemel sebemensi problem, tak toto u cernych je strasny extrem.

Jinak ty jakoze nytky, nevim. Jsou zvlastni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som fakt jediný, komu sa tá hodinová ručička moc nepáči..?? :helpsmilie: Mi to vyslovene bije do očí... Ale zase tie  Advisor Cognac sú už o niečom inom :eek: čo sa týka Black Bay tak tie Dark by som ešte zniesol no.. 36-ky si tiež neviem predstaviť, mám len 16,5 ruku, Breitle sú 38 a je to také akurát... Zase lepšie jak nejaké 44 a vyššie no :D   ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se ty 36mm libi, zvlast v tom kontextu, ze 36mm Explorer se uz da sehnat jen second hand. Jen jak tak koukam na fotky, tak mi prijde, ze ta luneta je zbytecne tlusta, nezda se vam?

Co me prijemne potesilo je cena. $2850 za nove "Explorery" mi prijde jako fer nabidka a posouva se to pro me do urovne dostupnych dream hodinek. Jasne, nema to inhouse, ale to by byla cena zase uplne nekde jinde. Nevite, kdy budou v obchodech na okouknuti? Nekde jsem tu cetl, ze az na podzim. To doufam, ze ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mne novinky od Tudor v rámci letošního Baselu řadím mezi ty nejpovedenější. Líbí se mi nové Black Baye 41 mm (a to včetně těch 43 mm bronzových - byť ty bych si kvůli velikosti a zřejmě ani kvůli materiálu pouzdra nekoupil), ale i nové Black Baye 36 mm, které jsou pro mne velikým překvapením. Bohužel i já jsem někde zahlídl, že dostupné budou až někdy po prázdninách. Rád bych si je vyzkoušel na ruku. Podle toho obrázku s překryvem, co postoval Petr_cha, se zdá, že na ruce zase až tak prťavé nebudou (jak by se podle rozměru mohlo zdát). 

Upraveno uživatelem HondzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mejch ocich totalne degradovali dosavadni vsechny bb s etou, ktery mi ted prijdou takovy chudy pribuzny, vuci novym modelum, to samy pelagos a z nepochopitelnych duvodu dali do 36mm modelu, ktery moh opravdu aspirovat na novodoby "explorer", ETU. Jedinej Ranger neztratil ksicht, nebo lepe receno, nepodelali jej. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě Rangerů přišly všechny nový modely vždycky nejdřív s Etou a pak až s in-housem. Následné zdražení po zařazení in-housu nebylo zas tak tragické... Pokud takhle časem upgradují i novinku BB36, tak nebudou mít ve své třídě konkurenci.

Upraveno uživatelem Ohm-Aztec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv prisli s etou nejspis proto, ze in house stroj je nebyl hotovej? Ted, kdyz uz je kalibr k dispozici, ocekaval bych jej i v 36mm verzi. Leda, ze by se tam nevlez, to bych pochopil. Jsem vlastne do budoucna hodne zvedavej, co se stane s rangerem, ale predpokladam, ze do jeho inovovany verze daji kalibr MT5612 a pak to bude teprve parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se ty 36mm libi, zvlast v tom kontextu, ze 36mm Explorer se uz da sehnat jen second hand. Jen jak tak koukam na fotky, tak mi prijde, ze ta luneta je zbytecne tlusta, nezda se vam?

Co me prijemne potesilo je cena. $2850 za nove "Explorery" mi prijde jako fer nabidka a posouva se to pro me do urovne dostupnych dream hodinek. Jasne, nema to inhouse, ale to by byla cena zase uplne nekde jinde. Nevite, kdy budou v obchodech na okouknuti? Nekde jsem tu cetl, ze az na podzim. To doufam, ze ne.

Když loni na Baselu představovali nové Pelagosy, tak ohlašovali dostupnost na léto a reálně to byl až tak konec podzimu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...