Přejít na obsah

longines Railroad


sibirnaya

Doporučené příspěvky

Vse vyse je napisano, za mne wr 30 - nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě je tam taky moc čísel...samozřejmě to má u nádražáků a hlavně u vojáků logiku, aby nedocházelo k průserům...ale jinak s jednou číselnou řadou by byly fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepěkně naplácaný, 0 a 12 mi smysl dávaj, dýnko a kreace na něm mě moc nezajímá, ještě si ho budu prohlížet a ujede mi vlak, to byl vtip, vlakem jsem jel naposledy před 27 lety z vojny a jednou, když byly děti malé, aby viděly jaký to je. Takže když se obejdu bez vlaků, tak rozhodně i bez těhle hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nepěkně naplácaný, 0 a 12 mi smysl dávaj, dýnko a kreace na něm mě moc nezajímá, ještě si ho budu prohlížet a ujede mi vlak, to byl vtip, vlakem jsem jel naposledy před 27 lety z vojny a jednou, když byly děti malé, aby viděly jaký to je. Takže když se obejdu bez vlaků, tak rozhodně i bez těhle hodinek.

Já to beru tak, že u těchhle hodinek je účelnost (nikdy nesmí dojít k omylu) nadřazena elegantnímu designu.

 

A že nejezdíš vlakem je děsná chyba, připravuješ se o hromadu zážitků - třeba já jsem včera na cestu domů vlak využil a cestou jsme na přejezdu s nefunkční signalizaci (asi) smetli jednu škodovku :( Řidič auta živej, ale já kulhám, vypad jsem ze sedadla. Dneska koukám na net a nikde nic, přitom tam skoro všichni točili a fotili na mobily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A že nejezdíš vlakem je děsná chyba, připravuješ se o hromadu zážitků - třeba já jsem včera na cestu domů vlak využil a cestou jsme na přejezdu s nefunkční signalizaci (asi) smetli jednu škodovku :( Řidič auta živej, ale já kulhám, vypad jsem ze sedadla. Dneska koukám na net a nikde nic, přitom tam skoro všichni točili a fotili na mobily...

 

no ty krávo!!! (nejdená se o oslovení, kapelu ani nic jiného, pouze jde o vyjádření údivu :)  )  tak hlavně se dej rychle do pohody, ale to se neboj, na silnicích to není o nic lepší ... to ten řidič měl teda kliku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nejezdi vlakem, jakoby nežil. Vlaková nehoda mne zatím nepotkala (a doufám, ze ani nepotká), ale také mám příhodu z vlaku - asi před rokem jsem v Pendolinu společně s dalším cestujícím chytal kapsáře (zloděje). Dopadlo to dobře, chytili jsem ho a předali průvodčímu a pak Policii. Takže taky zážitek. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...