Přejít na obsah

Basel 2016-Speedmaster Moonwatch CK2998


Snow

Doporučené příspěvky

Wow! Gratulace ...a díky, nějak mi úplně uniklo, že mají lumi na lunet?, koukám jak blázen :) (díky jejich velikosti jsem je nestudoval do detailů, na mne už jsou malý, ale krásný teda jsou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Wow! Gratulace ...a díky, nějak mi úplně uniklo, že mají lumi na lunet?, koukám jak blázen :) (díky jejich velikosti jsem je nestudoval do detailů, na mne už jsou malý, ale krásný teda jsou).

Chce to vyzkoušet. Já mám obvod zápěstí cca 18cm a klidně by mohly být i menší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vážně dobrý. Mimochodem tenhle Bols se ještě prodává? Já jen, že naši mají tudle flašku doma, jen je stará hrubým odhadem 35 - 40 let ;-)

Kdepak, tento Bols s baletkou se vyrabel jen nekdy do 70 let. Dneska je to uz takova sberatelska rarita. Navic, kdyz je s origo obsahem, jako mam ja :-)

 

f076760f9c5c0bf04f933c9f86811acc.jpg

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, tento Bols s baletkou se vyrabel jen nekdy do 70 let. Dneska je to uz takova sberatelska rarita. Navic, kdyz je s origo obsahem, jako mam ja :-)

 

 

Sorry za plevelení, ale musel jsem. Tahle je totiž taky plná :-). Jinak tvoje nádherný hodinky mě opět přivedly k nutkání pořídit "obyčejný" FOIS. No nic, třeba je pořídím a přidám foto flašky Bolsu i s nima.

post-29493-0-54233800-1488478453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...