Přejít na obsah

C60 Trident Pro 600 43mm zelená luneta


Doporučené příspěvky

Ty leštěný plochy např. v Koscomu zmatujou, snad to neni moc drahý, a je vyřešeno.

Áno presne nad tým uvažujem ,pokiaľ by ma to v reále veľmi štvalo . Na druhej strane potom sa to nebude moc hodiť k púzdru. Uvidím časom .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Mas moc pekne smrncovni hodinky, ChW se tu objevuje posl dobou cim dal casteji a vzdy elegantne a v poradku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak tak Wardi jsou parádní ve všech směrech.

pár chybiček by se našlo ( chrchlavé logo), ale rád na ně vždy kouknu.

Jen tak na zamyšlenou:

Jestli ono už by nestálo za to, vynechat " Swiss Made"  (jakkoliv to asi splňuje) a hrdě se přihlásit do říše Albionu.

Takové "Made in England", nebo "England Made" by mělo určitě své kouzlo a váhu. 

Slavné " Swiss Made", aspoň pro mě, ztrácí glanc a punc už delší dobu, a to přez veškeré jejich snahy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak Wardi jsou parádní ve všech směrech.

pár chybiček by se našlo ( chrchlavé logo), ale rád na ně vždy kouknu.

Jen tak na zamyšlenou:

Jestli ono už by nestálo za to, vynechat " Swiss Made" (jakkoliv to asi splňuje) a hrdě se přihlásit do říše Albionu.

Takové "Made in England", nebo "England Made" by mělo určitě své kouzlo a váhu.

Slavné " Swiss Made", aspoň pro mě, ztrácí glanc a punc už delší dobu, a to přez veškeré jejich snahy..

Jo to mas pravdu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak Wardi jsou parádní ve všech směrech.

pár chybiček by se našlo ( chrchlavé logo), ale rád na ně vždy kouknu.

Jen tak na zamyšlenou:

Jestli ono už by nestálo za to, vynechat " Swiss Made"  (jakkoliv to asi splňuje) a hrdě se přihlásit do říše Albionu.

Takové "Made in England", nebo "England Made" by mělo určitě své kouzlo a váhu. 

Slavné " Swiss Made", aspoň pro mě, ztrácí glanc a punc už delší dobu, a to přez veškeré jejich snahy..

"Swiss Made" je v podstate  značka, ale značne rozšírená. Na druhej strane pre mnoho výrobcov v určitej cenovej skupine nedostupná. A práve o tú cenu tu ide. Doteraz tam bolo aspoň malé "London" čo mi bolo sympatické a malo to svoju originalitu, veď kto iný to má..? Ale v rámci zmeny loga sa rozhodli že aj "London" upracú :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

made in england by bola lož. hodiny kompletne vyrába manufaktúra vo švajci. chris ward je však anglický brand. dizajn a marketing sa robí na ostrovoch..

 

 

Tak tak Wardi jsou parádní ve všech směrech.

pár chybiček by se našlo ( chrchlavé logo), ale rád na ně vždy kouknu.

Jen tak na zamyšlenou:

Jestli ono už by nestálo za to, vynechat " Swiss Made"  (jakkoliv to asi splňuje) a hrdě se přihlásit do říše Albionu.

Takové "Made in England", nebo "England Made" by mělo určitě své kouzlo a váhu. 

Slavné " Swiss Made", aspoň pro mě, ztrácí glanc a punc už delší dobu, a to přez veškeré jejich snahy..

Upraveno uživatelem slice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...