Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five 42mm


HondzaX

Doporučené příspěvky

Po loňském představení modelu Divers Sixty-Five přišel Oris letos s novinkou, která navazuje právě na úspěchy loňského modelu. Nejzásadnější změnou je zvětšení pouzdra o 2 mm, tedy na 42 mm a dále změna designu ciferníku jehož barva je aktuálně tmavě modrá a bez čísel - opatřená pouze lumi indexy. Ciferník je kryt silným safírovým sklíčkem. Strojek zůstal stejný (Sellita SW200-1), stejně tak i vodotěsnost (100 m). K dostání by měly být na gumě nebo kůži (cena 1850 EUR) nebo tahu (cena 2050 EUR).

 

Zdroj: fratellowatches

 

 

post-27306-0-67092300-1458556266_thumb.jpg

post-27306-0-61284300-1458556284_thumb.jpg

post-27306-0-91132600-1458556284_thumb.jpg

post-27306-0-17499900-1458556285_thumb.jpg

post-27306-0-60462300-1458556285_thumb.jpg

post-27306-0-98274700-1458556285_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oris, Oris, ty si ze mne děláš prdel, stačilo udělat tah k těm 40 a ne dělat 42 a když tak úplně jiný hodinky než rekreační potápky tvářící se jakoby jim patřila veškerá historie divers watch. Ona totiž musela, to je jediná možnost ospravedlní ceny potápek s hliníkovou vložkou, 100m WR, Sellitou ... a tak se raději podívám na aktuální nabídku Primek ... a nevim jestli se mám omlouvat a nebo rozšířit svou kritiku. Dobrá, cenu a historii beru zpět, ale na ostatním trvám, asi teda, teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá je dobrá, fakt hezkej odstín a stěma zažloutlýma indexama to je moc dobrá kombinace. Plech, pokud se má jednat o retro design, je myslím jediná vhodná možnost. Cena je trošku out, WR mohli udělat aspoň 150m a co se zvětšení týče, tak s tím nemám problém, naopak - hodinky s lunetou s velikostí 40 a méně jsou prostě malé.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktor: díky za info. Skočím se tam příležitostně podívat, jak to vypadá na živo. Ideálně kdyby to šlo porovnat s tím 42 mm modelem. O jeho dostupnosti jsem se ale zatím nikde nedočetl. Jinak k tomu šedomodrému modelu - tak s tebou souhlasím, viděl jsem ho na živo, a také mne nedostal. To třeba ta modrá u 42 mm modelu vypadá, že by zklamat nemusela. Uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nelenil a mrknul na stránky Koscomu s Oris potápkama. Sakra něco je špatně, 65 na hadru stejná cenovka jako Aquis na tahu, ale nejvíc mě dostaly chrona s hloubkoměrkou - 145.000, to je za co? Za fuk ve sklíčku? Asi jo, normál chrona maj za 88.000,- Ještě že sedim.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně cen, je pravda že to jsou celkem rakety, ale pokud jsem to zběžně počítal, tak docházím ke stejným závěrům, jak píše Viktor. V podstatě to jsou uváděné EURo MSRP převedené na CZK. Nicméně je pravda, že mimo ČR se dají sehnat levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...