Přejít na obsah

Fotka

IWC Ingenieur Chronograph LE

IWC Ingenieur Chronograph limitovaná edice

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 11:28

IWC Ingenieur Chronograph - nové limitované edice s novým inhouse strojkem, více na ablogtowatch.com.

Ta ocelová verze vypadá hodně dobře...

Přiložený soubor (y)

#2 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 165 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 22.březen.2016 - 11:30

Pouzdro dobrý, jinak teda silně nic moc. Vůbec bych nepoznal že je to IWC, nějak ztrácej ksicht se mi zdá..

#3 michalval

michalval

Megazávislák

• Member_50
  • 2 685 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 22.březen.2016 - 12:11

Asi mají pouzdrem a hlavně nožkami připomínat původní inženýry z roku 1954, ale Genta design a jeho Jumbom z roku 1976 je bohužel fuč.

#4 bandicoot

bandicoot

Ω

• Member_50
  • 13 911 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 12:38

Co to proboha je? Opustit současný ksicht inženýrů mělo smysl jen v parádní edici Vintage.
Tohle je úlet, pod kterým by mohlo být podepsáno stopadesát dalších značek...
Tady nevidím ani odkaz, ani vývoj, prostě nic...

#5 Karussell

Karussell

Megazávislák

• Member_50
  • 1 400 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 12:41

Pěknej řemen, nebýt na tom napsaný IWC, tak řeknu, že jsou to krásný Chopardy... Gentovy Ingy jsou jiná liga.

Tento příspěvek byl upraven od Karussell: 22.březen.2016 - 12:42

#6 Porsche_911

Porsche_911

Chronomagu dík!

• Member_50
  • 886 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, JLC, Tissot

Publikováno 22.březen.2016 - 12:45

Pouzdro mi připomíná

jaeger-le-coultre-reveil-watch-163842.jp

#7 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 20:11

@bandicoot: Nepropadej panice :-) Myslím, že odkaz je zřejmý, viz původní Ingy z 50. let na obrázku.... Pokud jde o vývoj, přečti si o novém inhouse kalibru použitém v těchto hodinkách... A myslím, že právě tohle je speciální limitovaná edice ve vintage stylu a že Gentova verze moderních Ingů se bude vyrábět dál...

Přiložený soubor (y)

#8 bandicoot

bandicoot

Ω

• Member_50
  • 13 911 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 20:26

Ja ten starý model Ingů znám. Ale odkaz na rozdíl od Vintage edice tady prostě nevidím. A "vývoj" jsem vztahoval taky k designu.
Ja tady vidím třeba Bucherera, ne IWC.

#9 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 22.březen.2016 - 20:36

Co to proboha je? 

nestresuj se :) ..... všechno hezký už vymyšlený bylo .... taky co může vymyslet inženýr kterej bydlí do štyryceti s matkou, že jo ? :) ...... knedlík .... třeba 

#10 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 14 171 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 20:55

Neměli by být Ingenieury pořádnými tool watch? Proboha proč a ještě k tomu ten řemen, to je krach :-( Za mě krok zpět.

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#11 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 21:20

IWC Ingenieur = tool watch - tak na tom se shodneme, stejně tak na tom, že takhle spešl edice rozhodně tool watch není. Akorát bych to nepovažoval za krok zpět, ale spíš za krok stranou. Prostě je to jen limitka vydaná k výročí nějakých závodů a závodníků (od toho ten řemen a červené prvky na ciferníku), pár set kusů pro sběratele, které doufám nebudou mít vliv na standardní řadu Ingů. To jsou úplně jiné hodinky. 

#12 bandicoot

bandicoot

Ω

• Member_50
  • 13 911 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 22:04

Jedno pozitivum jsem přece jen našel. Vždycky tady kritizujem, že limitka pro některé výrobce znamená jinou barvu vteřinovky.
Z tohodle pohledu je to masírka. Od pouzdra přes stroj. A ne a ne a nejsou to Ingy. IWC se dostalo do vlastní pasti modelových řad. Kdyby tomu říkali jinak, tak ani nepípnu.

#13 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 22.březen.2016 - 22:14

To máš pravdu, kdyby chtěli udělat novou řadu, něco jako IWC Racing, tak by tam tahle limitka zapadla bez problémů. Ale do řadu Ingů se moc nehodí.... Ale ta ocelová verze s tmavě šedým cifrem se mi stejně docela líbí :-))

Tento příspěvek byl upraven od brnakp: 22.březen.2016 - 22:15

#14 Petr15

Petr15

Učedník

• Member_50
  • 128 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:IWC, Zenith

Publikováno 27.březen.2016 - 10:35

možná to bude naživo lepší, ale co mě zaujalo, že mají nový in-house. Snad to zmáčknou i do menších pouzder než 42mm.

The column-wheel chronograph movement comprises more than 200 components. It is 30 millimetres in diameter and 7.9 millimetres high. After 1,123 revolutions of the rotor, the bidirectional pawl-winding system has built up a power reserve of 46 hours. The balance oscillates at a rate of 4 Hz and guarantees a high level of precision. The movement has 33 jewels, and decorations consisting of Geneva stripes and circular graining

#15 cigi

cigi

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 973 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.duben.2016 - 18:06

Co panikaříte, dyť sou to fajn hodinky, zejména ty bílý. Štve vás, že sou kulatý, nebo co ? YPO má recht, vod inžů toho dneska vo moc víc čekat nejde.

Tento příspěvek byl upraven od cigi: 11.duben.2016 - 18:08

#16 diable

diable

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 428 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 28.duben.2016 - 23:48

Ingy? A kde je pet sroubu!? A pasek, co vypada jako prosivana bunda, co nosila moje mamka, kdyz ji bylo 70. No potes. Ja tedy chci ty druhy, opravdovy ingy.

Závislej. Kašlu na léčení.

#17 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 386 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 29.duben.2016 - 11:01

Tohle není Jim Beam.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:IWC, Ingenieur, Chronograph, limitovaná edice