Přejít na obsah

Tissot Heritage 1936 (BW 2016)


sharz

Doporučené příspěvky

Vypadají dobře! Kolik to má v průměru a jaký je v tom stroj? Není to Unitas? Na tom odkazu moc informací není.

Edit: podle fotek strojku to vypadá na hodně velký průměr, i ten řemen tomu napovídá. Kdyby byl průměr 40, byly by to libové oblekovky, ale pokud to bude nějakých 43 plus ještě podvlékací řemen, budou příliš velké a na neformální příležitosti příliš usedlé :-/

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u těchto hodinek to třeba chápu, protože se to fakt mezi válkama dělalo často tak, že se vzaly kapesní hodinky 45 mm a přivařily se k nim nožky a našil řemen. Defakto dodrželi všechno, kromě toho napevno všitého řemenu. Ale nějak mi přijde líp, kdyby to nedodrželi a dalo se to nosit k formálnímu oblečení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se hodinky docela líbí. Na odkazovaném článku je vidět, že se snažili přiblížit originálu.

Velikost je na Unitas asi standard. Příjemný je odklapávací dýnko zespodu (sice nic originálního, ale pěknej odkaz na kapesní hodinky). Mám obavy ze dvou věcí: 1) z toho pásku, jak už jste upozornili, tak muže nepříjemně zvýšit výšku hodinek; 2) velikosti korunky, která mi alespoň na fotkách přijde malá (nejen u porovnání s pouzdrem, ale obecně malá).

 

Celkově ale zajímavý počin (min. pro mne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...