Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Krásný, Jeronimo. Už máš ten web? Tohle musíš prodat i mimo komunitu.

Díky, nějaký web jsem si postavil.Jen nemám zaregistrovanou doménu nebo jak se tomu říká. Ještě si ujasňuji nějaké věci a za rok by to mohlo být funkční. 

 

no veru ide ti to odruky.

titan brusis/lestis inak alebo je to rovnake ako s ocelou?

Dík, všetko rovnako. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní :-)

 

Dělat ze starých hodinek nový, z hnusných krásný. Věštím, že budeš zavalen prací a zblázníš se z toho.

 

Jeronimo - Ad web - To moc rad slyším. A držím vsechny palce !!!

Díky. :)

 

Krasna prace- a pak ze titan nejde prelestit:-)(

Díky, zatím nebyl problém, asi dobrá karma. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta luneta je taky titan?  Sem ho snad nikdy neviděl tak vyblejskanej.  Jinak budu opakovat to co kolegové.  Je radost se na ty proměny koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vysledek prelesteni titanu jsem byl hodne zvedavej. Moc pekna prace ;-)

 

Ta luneta je taky titan?  Sem ho snad nikdy neviděl tak vyblejskanej.  Jinak budu opakovat to co kolegové.  Je radost se na ty proměny koukat.

Ano, luneta je z titanu a původně leštěná. Musel jsem ji dělat na dvakrát a ještě jednou by to určitě snesla, kvůli hloubce některých šrámů. Ocelová byla snad jen korunka. Tu jsem taky přeblejskl. Ony právě tyto detaily dělají ten správný šmrnc. Nemám rád, když do toho někdo hodí vidle způsobem, že z kombinace brusu a lesku udělá třeba celo lesk.

 

Souhlasím všichni říkají ze titan nelze rozlestit tady je důkaz ze to jde

Lze, ale někdy není titan jako titan. Vždy musím někde na nejméně bolestivém místě zkusit co to bude dělat. Třeba zrovna luneta mi moc dobře o proti zbytku nešla.

Ovšem můžu potvrdit, že titan dřív zajde, jakoby zaoxiduje a o svůj lesk částečně přijde. Pokud by se nemusely řešit škrábance, tak by šla oxidace určitě sundat nějakým přípravkem, aniž by se muselo leštit. 

 

Krásná práce  :clap:

 

Pravda

 

Jinak ještě jednou díky a tady připomenu další kousky s titanem. Už mnohokrát jsem dělal tah na Seiko MM s titanovou sponou, bez problémů včetně vyleštění hran. Pak extra komplikovaný tah z ještě komplikovanějších hodinek Ball. Kombinace oceli a titanu. Všimněte si na tmavších titanových článcích jsou vyleštěné fazetky o několika desetinách milimetru, tak jako na ocelových vnitřních částech. Opravdu materiálu nebo kombinace materiálu se nebojím, spíš kombinací brusu a lesku. To je někdy peklo vymyslet jak se dostat někam kde není místo a ještě v nevhodném úhlu. 

 

 

Edit: Takže už se těším na své první fullgoldy, které dostanu pod kudlu. :D

post-17158-0-16661300-1511986639_thumb.jpg

post-17158-0-00895800-1511986648_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...