Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Díky kluci, tah je brnkačka a příští týden to naučím naši malou, protože mě začíná nudit. :)

Ne, vážně. MM300 bude téma, kterým budeme pokračovat. Mám tady totiž kousek, který vzal bývalý majitel cape codem, jakože kompletně celé, docela uplně celičké.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaw-drop-smiley-emoticon.gif.pagespeed.c   jaw-drop-smiley-emoticon.gif.pagespeed.c   jaw-drop-smiley-emoticon.gif.pagespeed.c   jaw-drop-smiley-emoticon.gif.pagespeed.c   jaw-drop-smiley-emoticon.gif.pagespeed.c

 

Jaký druh alchymistických strojů se zde používá k tomu, aby je znovu uzdravili? Zahrnuje to Dremel?

Ano, občas i Dremel, ale většinou jen své ruce. 

 

Ty jsi vážně bůh :eek:

Tak polobůh. To by šlo :) 

 

Mě by docela zajímalo, jak se dají hodinky takhle dorasovat? Davají k tomu zákazníci nějaký příběh? U některých kousků to vypadá až na úmyslnou devastaci...

No, po zkušenostech vím, že nejhorší hodinky jsou po dámách. To jako bys je hodil na hodinu do míchačky s štěrkem a pak vytáhl. Nevím čím to je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co dokážeš je fakt paráda a myslím, že díky tomu už vznikl novej typ stavu hodinek:

1) Funglovky = hodinky ve fóliích, co nikdo nestihl opatřit svým DNA při focení na ruce nebo řízení autobusu

2) Jako nový = skoro funglovky, ale už tam máš moje kožní buňky

3) Nic co by nešlo rozleštit = trochu dojebaný lešťěnky, co průměrně zručnej člověk dokáže napravit cape codem

4) Nic co by Jeronimo nedokázal rozleštit = totálně dojebanej šrot, co zažil Vietnam, sušičku prádla, hněv boxera z vedlejšího bytu/pád ze schodů, ze kterýho Jeronimo může udělat skoro funglovky.

 

Smekám.

Upraveno uživatelem ragu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ještě jednou díky a jak jsem slíbil, tak po skoro měsíci budeme pokračovat na téma Seiko MM, které někdo přeleštil cape codem hlava nehlava. Myslel jsem, že o to méně budu mít práce, ale stejně jsem samotný lesk musel vyladit ještě jednou. Brus bude o něco jemnější než originál. Brus spodní strany jsem vzal jen jednou a lehce. 

post-17158-0-02006000-1516638708_thumb.jpg

post-17158-0-73958600-1516638713_thumb.jpg

post-17158-0-39448100-1516638723_thumb.jpg

post-17158-0-00741000-1516638730_thumb.jpg

post-17158-0-57004500-1516638736_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...