Přejít na obsah

Breitling Chrono Avanger


robl.7

Doporučené příspěvky

Protože, memohu dopsat mojí reakci na prodej těchto hodinek do rubriky prodej musím tedy založit staro-nové téma.

Někdo nás tu možná tahá za rukáv.... nebo , že by se prodávali dvoje stejné hodinky najednou ?? NÁHODA ??

Našel jsem tento inzerát v annonci :

 

HODINKY BREITLING CHRONO AVENGER TITAN V AUTOMATU 2 ROKY STARE V SUPER STAVU VCETNE ORIGINAL BOXU, CENA 46T.

46 000,-

 

Více WebID: WWYZYH Okres: Praha hl.m.

Zveřejněno: 12.11.2007

 

A tak kdo má zájem .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protože, memohu dopsat mojí reakci na prodej těchto hodinek do rubriky prodej musím tedy založit staro-nové téma.

Někdo nás tu možná tahá za rukáv.... nebo , že by se prodávali dvoje stejné hodinky najednou ?? NÁHODA ??

Našel jsem tento inzerát v annonci :

 

HODINKY BREITLING CHRONO AVENGER TITAN V AUTOMATU 2 ROKY STARE V SUPER STAVU VCETNE ORIGINAL BOXU, CENA 46T.

46 000,-

 

Více WebID: WWYZYH Okres: Praha hl.m.

Zveřejněno: 12.11.2007

 

A tak kdo má zájem .....

Třeba to nic neznamená, já našel (nejspíš) třetí hodinky na prodej v Praze viz. http://cgi.ebay.com/TITANIUM-BREITLING-AUT...7QQcmdZViewItem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože, memohu dopsat mojí reakci na prodej těchto hodinek do rubriky prodej musím tedy založit staro-nové téma.

Někdo nás tu možná tahá za rukáv.... nebo , že by se prodávali dvoje stejné hodinky najednou ?? NÁHODA ??

Našel jsem tento inzerát v annonci :

 

HODINKY BREITLING CHRONO AVENGER TITAN V AUTOMATU 2 ROKY STARE V SUPER STAVU VCETNE ORIGINAL BOXU, CENA 46T.

46 000,-

 

Více WebID: WWYZYH Okres: Praha hl.m.

Zveřejněno: 12.11.2007

 

A tak kdo má zájem .....

Je docela možné,že nejsi úplně v pořádku!? Jestli je to další pokus o útok na mou osobu,tak ti chci jen napsat,že žiju na Moravě a moje hodinky ještě nemají rok a to zde píši. Tak ty sračky nech na WC a ANNONCI použij hned potom,ať to netaháš sem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože, memohu dopsat mojí reakci na prodej těchto hodinek do rubriky prodej musím tedy založit staro-nové téma.

Někdo nás tu možná tahá za rukáv.... nebo , že by se prodávali dvoje stejné hodinky najednou ?? NÁHODA ??

Našel jsem tento inzerát v annonci :

 

HODINKY BREITLING CHRONO AVENGER TITAN V AUTOMATU 2 ROKY STARE V SUPER STAVU VCETNE ORIGINAL BOXU, CENA 46T.

46 000,-

 

Více WebID: WWYZYH Okres: Praha hl.m.

Zveřejněno: 12.11.2007

 

A tak kdo má zájem .....

 

Myslím že je to opravdu náhoda. Ať je to ale jak jakkoliv tak 46 tisíc je velice přátelská cena...

 

to pekos: nerozčiluj se. Chce to nadhled.

Upraveno uživatelem mrakodrap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eBay jich teď běží několik,ale jak je tam neorigo kúže,nebo guma,tak bez odezvy.Rok 2002,vše titan,46 příhozú,kolem 1400 euro a 5 a něco dní do konce.Někdo tu kdysi inzeroval Chrono Avanger za tuším 49000,cena v obchodě 65000.Ten samý nesmysl,jako Chrono Avanger na eBay,v titanu,bez reakce,jelikož se jedná o quarz M1! Je možné,že někteří borci ani neví,co mají doma!Avanger to být mohl,ale ne Chrono.A řemínek kožený,nebo gumu, si k titanu múže každý dokoupit a pokud to nebude ten nej,tak i docela levně,ale titanový Profesional I,II ? To se člověk prohne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože, memohu dopsat mojí reakci na prodej těchto hodinek do rubriky prodej musím tedy založit staro-nové téma.

Někdo nás tu možná tahá za rukáv.... nebo , že by se prodávali dvoje stejné hodinky najednou ?? NÁHODA ??

Našel jsem tento inzerát v annonci :

 

HODINKY BREITLING CHRONO AVENGER TITAN V AUTOMATU 2 ROKY STARE V SUPER STAVU VCETNE ORIGINAL BOXU, CENA 46T.

46 000,-

 

Více WebID: WWYZYH Okres: Praha hl.m.

Zveřejněno: 12.11.2007

 

A tak kdo má zájem .....

Volal jsem mu,jsu s černým cif.,nejsou 2,ale 3 roky staré,púvod prý asi z Německa a pro mě dúležité,nemají ani certifikát,ani servisní knížku! Ale box a návod,mi kladl na srdce,to má!Pro mě již méně podstatné,spíše nepodstatné!!! Tak kdo má zájem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi vynadal,proč mě zajímá nějaký papír,že na ruce budu snad nosit hodinky.Nespochybňuji jejich pravost,ale je lepší na rovinu napsat stáří,3 roky není moc,ale víc mě zaráží,co všichni dělají s těma papírama?Vytírají si po nákupu zadek? Mě to přijde líto,svoje Breitlingy večer políbím na dobrou noc,jdou spát do boxu a vedle nich,v papírovém leží vše,co k nim patří.Zabírá to místo,moje paní už projevila zájem o jejich odstranění do papír. kont.,jelikož poctivě třídí odpad,ale i přes toto je vše stále na svém místě a bude,dokud je neprodám,nebo nezemřu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi vynadal,proč mě zajímá nějaký papír,že na ruce budu snad nosit hodinky.Nespochybňuji jejich pravost,ale je lepší na rovinu napsat stáří,3 roky není moc,ale víc mě zaráží,co všichni dělají s těma papírama?Vytírají si po nákupu zadek? Mě to přijde líto,svoje Breitlingy večer políbím na dobrou noc,jdou spát do boxu a vedle nich,v papírovém leží vše,co k nim patří.Zabírá to místo,moje paní už projevila zájem o jejich odstranění do papír. kont.,jelikož poctivě třídí odpad,ale i přes toto je vše stále na svém místě a bude,dokud je neprodám,nebo nezemřu!

 

Jiná možnost skutečně není

BTW opakovaně píšeš Avanger,takže to není jen překlep, ale je to Avenger.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neoficiální prodejci, berou zboží od oficiálních, které výrobci nutí k odebírání zboží, takže tím že se mažou sériová čísla a nejsou k tomu záručáky se kryjí oficiální prodejci, kterým by výrobce mohl zatnout tipec... pokud se oželí papíry, případně sériová čísla, dá se ušetřit 30 a víc procent.. a to už u dražších hodinek stojí za úvahu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neoficiální prodejci, berou zboží od oficiálních, které výrobci nutí k odebírání zboží, takže tím že se mažou sériová čísla a nejsou k tomu záručáky se kryjí oficiální prodejci, kterým by výrobce mohl zatnout tipec... pokud se oželí papíry, případně sériová čísla, dá se ušetřit 30 a víc procent.. a to už u dražších hodinek stojí za úvahu ;)

O tomto,co jsi napsal,silně pochybuji.Není to nic proti tobě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomto,co jsi napsal,silně pochybuji.Není to nic proti tobě!

 

Tak o Kubsonovi nepochybuj. Dobře ví, o čem mluví. Když už něco řekne a konečně i udělá, tak to má hlavu a patu. Šedých prodejců je na světě mraky. Watchfan by mohl vyprávět...

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...