Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mam brachu kytaristu u Teplic, a do Brna pojede ted v patek a pristi tyden ve stredu.

Vubec nevim, jestli ma na podobnou akci cas a naladu, von ma kytary jako tool a ne jako fetis,

Takze mam taky strach, aby co se fajn jevi jemu bylo fajn i pro tebe... jak s hodinkama:)

Kdybys z toho nejak nemoh spat, napis SZ.

Jo a jedede hlavne akustiky, Floyd rose a spol by mu asi zamotal sisku.

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som zas chumaj neodolal a kúpil si zábavnú krabičku na dlhé zimné večery. Navečer som prešiel 200 z 380 presetov a zdecimovaný to vypol. Neviem, načo som si to kupoval, keď aj na lampe mám nastavený jeden zvuk a ten mením, iba keď sa mi malá motá okolo aparátu a natočí tam niečo iné.

 

post-957-0-71605000-1560372399_thumb.jpg post-957-0-22307900-1560372405_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem spíš přes basy, ale Texas special, to je taková nehynoucí vaughanovská bluesová klasa? Nebo jakej bude rozdíl od toho, co máš teď?

Minulej tejden jsem objednal Fender Precision 51 Custom Shop, reedice 1. basy vůbec. Se těšim, že z toho asi prdnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky potunil - pickguard a kompenzované kameny. U géčka jsem musel trochu upravit - vycházel tam už velký úhel, tak jsem musel srazit jednu hranu, ale ladí to teď skvěle. Oboje Čajna na test ale třeba šrouby byly kvalitnější na kamenech z číny než to blato z Mexica. fbb0c2503384e4ac92bbf14fc615c97b.jpg9f450b534a06be900e8417e215506537.jpg

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem spíš přes basy, ale Texas special, to je taková nehynoucí vaughanovská bluesová klasa? Nebo jakej bude rozdíl od toho, co máš teď?

Minulej tejden jsem objednal Fender Precision 51 Custom Shop, reedice 1. basy vůbec. Se těšim, že z toho asi prdnu..

Vojte na ten rozdil sem taky zvedavej. Na moje hrani to sou sice vyhozeny prachy ale bavi me se v tom hrabat. Sem ti koukal na tu basu - to je masakr, vubec sem nevedel ze takova krasavice existuje.

ExBurn - peknej pickguardek. Stejne, to telatko, to je disciplina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ty vole já se asi zblázním. Koupil sem 8Ohm Marshall bednu s tím, že potřebuju 16Ohm. Koupil sem nový repráky, každej 8Ohm, vyhodil starý a zapojil, jak to bylo. A teď sem zjistil, že ty původní repráky maj 16ohm. Kurva ale paralelně zapojený 100% nebyly, prostě tam byl jen jeden drát mezi nima. Lámu si s tím hlavu a nevím, jak budu dál žít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Viděl sem tuhle na youtube Kytarovou zbrojnici s Adamem Krofiánem a chlapík teda hodně kosmickej.

Kinx nejak zhubnul, skoro sem ho nepoznal ;) Jinak je to neskutecnej kytarovej mazak, ma koukam hezkou sbirku kytar.

Ja ho pamatuju z Instrumenta, jako mladyho kluka se Stratem a omlacenym fialovym PRSem s nalepkama.

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem spíš přes basy, ale Texas special, to je taková nehynoucí vaughanovská bluesová klasa? Nebo jakej bude rozdíl od toho, co máš teď?

Minulej tejden jsem objednal Fender Precision 51 Custom Shop, reedice 1. basy vůbec. Se těšim, že z toho asi prdnu..

 

No ako? Prišla už? :)

 

Ja som si konečne doma zahral na vyhulenú JCM800. Večer a bez nešťastných susedov. Šikovná krabička to je.

 

post-957-0-77089800-1562878090_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...