Přejít na obsah

Kytary a kytaristé


Fade

Doporučené příspěvky

Ahoj pánove, no konečně už mě taky svrběla ruka na založení, snad se tu něco dozvím a budu i trochu platnej... Paráda

Tady má momentální láska ( fotka není moje, nejsem nějak schopnej to pořádně vyfotit:) )

 

 


post-40994-0-09817900-1459191331_thumb.jpg

 

 

 

P. S Fade koukám, že máme podobný vkus:)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak já teda přihodím jedno z mých starých videí z roku 2012. Je to jen taková blbina. Pak nahodím klidně i nějaké další. Pokud to bude někoho zajímat.

 

 

Jetiman: Dá se říct, že ano :) Akorát ten Schecter jsem bral jen tak na vyzkoušení. Je to fajn kytara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fireballa jsem mel taky, po par neuspesnejch pokusech zkamaradit se s Marshallem to byla super masinka, ale stvala mne ta obri velikost a vaha.

Nakonec jsem poridil mrnavou lehkou Mesu F-30 ktera umi dost podobny zvuky a navic ma i nadhernej cistej kanal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S matejem to moc nemluvi alespon z me zkusenosti. Ja mam teda i box Engl a vyborne to hraje i s boxem od Peavey. Jako je to kisna ale me se to libi:-) Mel sem pujcenyho duala ale nejak me vic bavi ten Engl. Je fakt ze ten clean Engl trochu prikresluje ale ja ho zase tak nepouzivam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony tu Mesy mě vždy odradily tím jejich zvláštním cleanem. Pokud se bavíme konkrétně o Rectifieru, tak tady užiju silná slova a rovnou řeknu, že clean je podprůměrný a zkreslený zvuk bez nakopnutí nějakým Tubescreamerem nebo tak je zvláštně usyčené bláto :D Teď v neděli jsem na Rect-o-verb + 412 bednu byl nucený odehrát akci a zase jsem vyléčen a až dorazím na zkušebnu, budu muset dát Blackmorovi velkou pusu na ty přední tyče s logem :D A na Rectifiery jsem už něco odehrál - ať to není bráno, že jsem na ni v neděli zabrnkal a teď soudím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blackmore je super aparat, takovej krasne citelnej a stredovej, Engly jsou obecne nadherne citelny.

Rectifery sly taky vzdycky mimo mne, ale byla to holt modni vlna a ten apart ma proste obrovskej  machr index, ale co si pamatuju, tak zvukari ho zrovna moc nemilovali ;)

Pro mne je Mesa hlavne rada Mark I-IV, ale nejak jsem nikdy nenasel odvahu dat hromadu penez za starej aparat, nakonec sem to vyresil tou F-30 coz je zjednodusenej a blbuvzdornejsi Mark/Dual Caliber a asi uz u ni zustanu.

 

BTW jsem diky tomuhle vlaknu po 3 letech vyndal kytaru z futralu a zacal zase hrat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kurňa tady to je samej muzikant.... "bejvalej". Tak já sem teda taky něco dám. Mám těch cajků víc, a i když už skoro dvacet let aktivně nehraju, je mi to líto prodat. Takový skvosty. Telecastery 1977+1996 a celolampy Marshall JTM60 začátek 90'+ Fender Blues de Luxe - půlka 80'. Potom mám ještě nějaký akustický kytary a bicí plus klávesy. Ale to mi už zabavila omladina. Naštěstí.  

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super kytary, chlapi. Zrovna mi utekl na bazaru jeden Fender American Standard USA, tak to ještě oplakávám.

Tak já ještě přihodím video, které jsem si jen tak dnes nahrál po hodně dlouhé době pro radost ;) Na ruce mám, mimochodem, SKX 009 Pepsi, kdyby něco :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no, bohužel už taky bejvalej, poslední kapela, se kterou jsme regulerně hráli, tak nějak vysublimovala asi před dvěma lety. Ale prsty mě svrbí, doma mě to samotnýho neba, tak se budu muset po nějakým bandu poohlídnout:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na porovnanie asi lepšie nejaké videá na youtube, než moje obkecávanie. Na aparáty nie som zrovna nováčik, aj tak ma ale prekvapilo, aký kravál vie 1 Watt narobiť cez 4x12. Aj v skúšobnej miestnosti som ho mal stiahnutý na 0,1W. Zhrnul by som to asi tak, že konečne mám doma niečo, čo môžem vytočiť naplno a nevyvolám zlobu susedov. Nie som gitarista, takže na moje hoblovanie raz za týždeň je úplne ideálny. Plus dobre vyzerá, taký milý, ale zlostný capart :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Boha jeho, já prostě jednou musím pořídit nějaký starý kousek Fendera! Už nějakou dobu mám prst na spoušti a čekám až nějaký, který mě chytne, bude k mání :D

Tak, stalo se :D Prostě jsem to nevydržel a USA Fender je doma :D

post-39735-0-28813600-1462009026_thumb.jpg

post-39735-0-98102400-1462009109_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Teď už jen pořádně dostat pod kůži ty singly :-) Zatím pořád nevím, co za zvuk od kterého z těch tří snímačů čekat. Krk a kobyla je jasný charakter. Ty další kombinace a středový singl jsou pořád taková lehká hádanka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...